Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

evet tatlım cok fazla iradeli olmam gerekicekk..
zaten gidince direk yeni bi pantolon alıcam dar zayıfladığımda tam olacak bişi olsun istiyorum onun verdiği sabırla kendimi tutarım diyorum ..
bayramdada cok güzel kırmızı bi elbise istiyorum bennn ....

Bayramda düşük belli hani şu belinde böyle şal bağlı olan pantalonlar varya onlardan istiyorum.Eğer dilediğim kkiloya gelirsem ondan alıcam.Ki bunun için elimden geleni yapıcam.Birde ben 58 olduğumda sevdiğim sigarayı bırakmaya başlıcak 55 olunca tamamen bırakıcak.Onunda azmi var bende sempatiksalakcinni

Bizim için uğraşıyor canım biliyorum ama işde alışkanlık olunca insan zorlanıyor.Zaten ona çok belli etmiyorum ben kendi kendimi yiyorum.Seminerde kızlarda varmış kıskanıyorum.Oda dün bir hikaye anlatmışlar iş yerlerinde 23 yaşındaki bir çocuğu evlendirmişler hep birlikde gitmişler.Bende düşündüm hayatım bizim düğünümüze geldiklerini diyor.Bencilim biraz galiba...

:):) Kız nasıl moral verdin anlatamam zaten heyecanlıyım.İlk defa böyle bir şey olucak.Tutulup kalıcam kesin.Üzerimdekine açık dermi ona takıldım kaldım.Tırnaklarımdada ojeler:)Neyse ben buyum artık yapcak bir şey yok.Makyaj yapmayı sevmem ben zaten bir far rümel göz kalemi tamam.Saçlarımda dalgalı ve açık fena görünmüyorum sanki.kaydirigubbakcemile2

benden cok cok iisin hem istanbulda yazın ortasında kazak giycek değilsin nişanlıda değilsin o sorun olmaz güzelsin sen güzel rahat ol ama cok fazla utandığını belli etme :roflol: ben yine telefonda falan konustuğumdan baya rahattım seni düşünemiyorum şimdi aaaayyyyyyy delikafadulden

Bayramda düşük belli hani şu belinde böyle şal bağlı olan pantalonlar varya onlardan istiyorum.Eğer dilediğim kkiloya gelirsem ondan alıcam.Ki bunun için elimden geleni yapıcam.Birde ben 58 olduğumda sevdiğim sigarayı bırakmaya başlıcak 55 olunca tamamen bırakıcak.Onunda azmi var bende sempatiksalakcinni

ben şimdi gittiğimde alcam o pantolonlardan işte...

ayyy sakın yeme tut kendini basarmamız lazımm bak sözün var kasımda şişman mı durucaksın resimlere baktıkca ne kadar kilolu olduğunumu görüceksin ömrün boyunca..asla yılmak yok...

benden cok cok iisin hem istanbulda yazın ortasında kazak giycek değilsin nişanlıda değilsin o sorun olmaz güzelsin sen güzel rahat ol ama cok fazla utandığını belli etme :roflol: ben yine telefonda falan konustuğumdan baya rahattım seni düşünemiyorum şimdi aaaayyyyyyy delikafadulden

Telefonda annesiyle konuştum bir kez.
Annesinden çekniyorum nedense birde bizim deli annesine ne dedi biliyor musun?
Telefonda konuştuğun kız varya işde onunda iyi geçin dedi.
Şok oldum.Bizimki ablasının peşinden istanbula sürüklenmiş okulu için.
Sonra ablası askerdeyken bu evlenmiş.Anneside ona destek çıkmış.
Annesi orduda kalsın istiyordu galiba ama bu istanbula geldi benim için.
Dedim ben beklerim ama dinlemedi.Anneside bu konu için üzülüyor galiba.
Ama dedesi ve annanesiyle konuştum hal hatır sorum tabi.Çok beğenmişler.
Dedesi gelinle ararken bana haber ver oğlum evde durayım mutlaka sık sık arayın diyormuş.Annaneside kırk yıldır tanıyormuş gibi hal hatır sordu sesi cıvıl cıvıl diyormuş.Onları çok sevdim.Düğün ne zaman diye soruyorlarmış.Onların tarafda haberler çok çabuk dağılıyor.Ve hep akkuşda hep istde düğün istiyorlar sanırım.Çok heyecanlıyım tek umudum iptal olması:)

ben şimdi gittiğimde alcam o pantolonlardan işte...

ayyy sakın yeme tut kendini basarmamız lazımm bak sözün var kasımda şişman mı durucaksın resimlere baktıkca ne kadar kilolu olduğunumu görüceksin ömrün boyunca..asla yılmak yok...

Hedefim sözüm zaten canım.
Gerçi kasım bizim belirlediğimiz tarih.
Annemin pek yanaşmaya niyeti yok gibi erken diyor.
Babamın daha haberi bile yok.
Bakalım artık hayırlısı ben zayıf olayımda gerisi sorun değil.

Hedefim sözüm zaten canım.
Gerçi kasım bizim belirlediğimiz tarih.
Annemin pek yanaşmaya niyeti yok gibi erken diyor.
Babamın daha haberi bile yok.
Bakalım artık hayırlısı ben zayıf olayımda gerisi sorun değil.

bencede canım sen zayıflada gerisi bi cabukda olur biter..
off durumlar aynı bizdeki gibi iki yerde düğün erkek tarafının ailesi falan benimde babam bilmiyo :roflol: nilay napcaz biz tatlım yaa sen önden yolu acda bana deneyim olsun bari kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kızlar ben yemeye kactım hepinize afiyet olsun sakın kacamak yapmayın öğleden sonrada herkesden menüleri duymak istiyorumm... cokacimcoook

bencede canım sen zayıflada gerisi bi cabukda olur biter..
off durumlar aynı bizdeki gibi iki yerde düğün erkek tarafının ailesi falan benimde babam bilmiyo :roflol: nilay napcaz biz tatlım yaa sen önden yolu acda bana deneyim olsun bari kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

:):)

Benim önüme birde kardeşimin askerlik durumu var.
Sevdiğim ve ben kasımda kardeşim askere gitmeden söz olsun istiyoruz.
O dahada erken olabilir işe başlaı diyor ama bence kasımı bekleriz.
Kardeşim gelincede düğün.Onlar hep akkuşda kır düğünü olsun isterlermiş.
ama bizimde akraba tarafı çok kalabalık.
İstanbuldada düğün olması lazım.
Geçen gün kuzenininde düğünü hep akkuşda hem giresunda olmuş.
Yani onlar alışkınlar bir yerde ama bizimkilerin tepkisi ne olur bilmiyorum.
Annem ve kardeşim biliyor.Ama babam beklemede şu anda mecburen.
Annem onay vermeden babama söylemem bizim evde annem ne derse o olur.
Onu kabullenmesi lazım zor gibi görünsede artık olcak bir şeyler bakalım...

geldim kızlar..
eve gidince bi sefali yedim evden cıkmadan öncede yoğurtlu yulaf ezmemi yedim su içtim üstüne midem davul gibi oldu.. az sonra yeşil çayımı içicemm :-)

:):)

Benim önüme birde kardeşimin askerlik durumu var.
Sevdiğim ve ben kasımda kardeşim askere gitmeden söz olsun istiyoruz.
O dahada erken olabilir işe başlaı diyor ama bence kasımı bekleriz.
Kardeşim gelincede düğün.Onlar hep akkuşda kır düğünü olsun isterlermiş.
ama bizimde akraba tarafı çok kalabalık.
İstanbuldada düğün olması lazım.
Geçen gün kuzenininde düğünü hep akkuşda hem giresunda olmuş.
Yani onlar alışkınlar bir yerde ama bizimkilerin tepkisi ne olur bilmiyorum.
Annem ve kardeşim biliyor.Ama babam beklemede şu anda mecburen.
Annem onay vermeden babama söylemem bizim evde annem ne derse o olur.
Onu kabullenmesi lazım zor gibi görünsede artık olcak bir şeyler bakalım...

nilaycım hakkımızda hayırlısı olsun canım bencede iki yerde olmalı düğün olmaz baska türlü bizde ilk hafta izmitte 2.hafta kırıkkalede düşünüoz yani bizim düğün 2 hafta sürücek bakalım tatlım hayırlısı olsun hepimiz için.. sırnaşık şey

bende yiyorum şuanda yazayım size
bir küçük paket çubuk kraker yiyorum yanındada kocaman lıght ayran içiyorum

sağol canım sanada

ya kızlar benim tuvalet sorunum var ya
o da rahatsızlık veriyo sizce ne iyi gelir

sağol canım sanada

ya kızlar benim tuvalet sorunum var ya
o da rahatsızlık veriyo sizce ne iyi gelir

aksam yemeğinden 3 saat sonra kayısı yee üstüne 2 su bardağı su iç ve sabaha kadar bişi yeme ayrıca sudan baskada bişi içme sabaha rahatlarsın...
ben böyle yapıyorum cok işe yarıyoo..

aldırayım o zaman bizimkilere kayısı bakalım işe yarıcak mı

Kızlar selam,

vekaleten müdürlük yapıyorum, kendimde izne çıkıcam ya feci durumdayım.

Rejimim süper gidiyor, hafta içi 3 gün 1 er saat yürüyorum. fırsat oldukçada mekik çekiyorum.

Çok giremem kusuruma bakmayın.

X