Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

hoşgeldin nilaycımm..
tutkendini gidicek kilolarımız ..
sevgilinin işe girmesine cok sevindim ilk baslarda zor oluyo ama sonra alısıyorsun tatlım sakın bunu kendine bahane edip kacamak falan yapmaa... :eek:lmaz:

Teşekküler canım...
Valla zor olcak gibi.
Sabah konuştuk ve mesajlaştık sadece akşama kadar yazamayabilirim hayatım dedi.
Şarzıda azmış zaten zor olucak.
Birde ben durum böyle olunca trip yapıyorum yahu.
Dün bir arkadaşımla görüşcektim iptal oldu.
Sevdiğime söyledim hani direk eve geçerim diye.
Oda canım hayatım gelebilirsen buluşalım dedi.
Tam eve gidicekken geri döndü benim için.
Donuktum yanında oda anladı tabi.

Buğünde yüksek ihtimalle teyzesiyle tanışmam gerekicek.
Heyecanlıyım pekde istemiyorum ama kırmakda istemiyorum.
Malum dönem sitresim iyice arttı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar valla ben hafta sonu girdim. bütün yediklerimi içtiklerimi yazdım.
evdeydim boş vaktim vardı çünkü.
fakat bütün yazdıklarım güme gitti.
meyvenulda yazmıştı baya onunkilerde güme gitti dün.
elimden geldiğincede hep girmeye paylaşmaya çalışıyorum.
hafta içide burdayım zaten hep.
3 kişiyken 4 kişi oluruz. 4 kişiyken 5 kişi.

bide dün bütün mesajlar silindi. aslında baya sayfa vardı hafta sonundan bugüne.

süpersin Şeniz
basarıyorsun cuma süper sonuclarımız olucak kızlarr :teytey: :teytey: :teytey:

Valla canım elimden geleni yapıyorum...
64'ü gördü yeniden çok sevinçliyim.
Ama yine ilaca başlamam gerekicek.
Bakalım o zamanda bu şekilde devam edicek mi?
Yanlız bende kahve içmeyi özledim...

Kızlar sizce yeşilçayı buzlu içsem yani soğuk aynı etkiyi yapar mı?
Hava o kadar sıcak ki birde onu sıcak içmeye dayanamıyorum.

Ben de ramazanı düşünüyorum. Ozaman napıcaz...
Ben kursa başlamış olucam ramazanda. dışarda yemem gerekicek. öle salata falan da bulacağımı sanmıyorum. kursun kantininde ne varsa öyle yeriz. gerçi kantini bile olduğu muamma.

Teşekküler canım...
Valla zor olcak gibi.
Sabah konuştuk ve mesajlaştık sadece akşama kadar yazamayabilirim hayatım dedi.
Şarzıda azmış zaten zor olucak.
Birde ben durum böyle olunca trip yapıyorum yahu.
Dün bir arkadaşımla görüşcektim iptal oldu.
Sevdiğime söyledim hani direk eve geçerim diye.
Oda canım hayatım gelebilirsen buluşalım dedi.
Tam eve gidicekken geri döndü benim için.
Donuktum yanında oda anladı tabi.

Buğünde yüksek ihtimalle teyzesiyle tanışmam gerekicek.
Heyecanlıyım pekde istemiyorum ama kırmakda istemiyorum.
Malum dönem sitresim iyice arttı.

canım anlayıslı davranmaya calıs ben ilk işe girdiğimde cok yoğun calısıyordum.aynılarını yasadım yani senin yasattıklarını inan o böyle olmasını hiç istemiyordur..
güzel giyin kız bak teyzeyle tanısmak kayınvalideden daha önemli herkesin yaında anlatır.annesi eksiklerini örter ama baskaları öyle olmazz.. yerimseniben

Ben de ramazanı düşünüyorum. Ozaman napıcaz...
Ben kursa başlamış olucam ramazanda. dışarda yemem gerekicek. öle salata falan da bulacağımı sanmıyorum. kursun kantininde ne varsa öyle yeriz. gerçi kantini bile olduğu muamma.

Valla canım benimde tek düşüncem o yönde.
Hani eve yetişebilir miyim?Bazen evet bazen hayır.
Birde çok yüklenmek istemiyorum.
Hani bizim ailede şey vardır kalabalık bir sofra saatlerce sofra başında kalma.
Şimdikinden çok daha fazla iradeli olmam gerekicek.
Hafif şeyler yemem gerekicek.
Yoksa tüm bu çaba bir ay içinde boşa gitmiş olacak.

kızlar.. haftaya ve ondan sonraki haftaya ben yokum sonrada ramazan gelio bakalım napıcam bu hafta benm için cok önemli haftayada zorlarım kendimi diyorum annemin yemeklerine nekadar dayanabilirsiemm artıkkk..

canım anlayıslı davranmaya calıs ben ilk işe girdiğimde cok yoğun calısıyordum.aynılarını yasadım yani senin yasattıklarını inan o böyle olmasını hiç istemiyordur..
güzel giyin kız bak teyzeyle tanısmak kayınvalideden daha önemli herkesin yaında anlatır.annesi eksiklerini örter ama baskaları öyle olmazz.. yerimseniben

Annesi orduda kalıyor sevdiğimin.
O istanbulda benim için teyzesinin yanında kalıyor.
Teyzeside köye gidicekmiş şimdi sorarlar ona mutlaka diyor.
Teyzem seni görsün tanısın anlatır diyor.
Bana pek doğru gelmiyor ama yapcak bir şey yok inşallah ayarlıyamazda iptal olur demekten başka:)
Buğün görüşme durumunu hiç bilmiyordum perşembeye almışlar.
Ama üzerimde etek var diz altında onun üzerinde kalın aslılı bir badi (açık dermi bilmiyorum)ayakkabı olarakda şu mantar tapuk diyorlarya ondan açık ayakkabı var.
Bizimki çok uzun hele dün takımlar içinde ayrı bir uzun göründü.Bende onun aksine hep düz taban giyerim öyle alışmışım buğün şansa değişiklik yapmıştım.

İş konusuna gelince.4 aydır o kadar alıştım ki varlığına şimdi olmaması zor geliyor.Benim işde tel çok sorun yaratmıyor.Ama o pek kullanamıcak gibi.Alışıcaz artık ne yapalım.Bizim için uğraşıyor.Kasımda söz olsun diye iş şimdiden otursun diyor hayırlısı artık.

Valla canım benimde tek düşüncem o yönde.
Hani eve yetişebilir miyim?Bazen evet bazen hayır.
Birde çok yüklenmek istemiyorum.
Hani bizim ailede şey vardır kalabalık bir sofra saatlerce sofra başında kalma.
Şimdikinden çok daha fazla iradeli olmam gerekicek.
Hafif şeyler yemem gerekicek.
Yoksa tüm bu çaba bir ay içinde boşa gitmiş olacak.

aynen tatlım bizdede aynı düzen var ve ramazan beni cok fazla zorlıcak aylardır uğrasmalarım bosa gidicek die cok korkuyorum..ama bayrama dahada zayıf olmak istiyorum umarım bayramı düşünerek kendimi tutabilirim..

aynen tatlım bizdede aynı düzen var ve ramazan beni cok fazla zorlıcak aylardır uğrasmalarım bosa gidicek die cok korkuyorum..ama bayrama dahada zayıf olmak istiyorum umarım bayramı düşünerek kendimi tutabilirim..

Aynen valla canım...
Benimde tek korkum onca çabanın ramazanda boşa gitmesi.
Yani sofrada herkes bir iştah içindeyken öyle beklemek hele tüm gün aç kalmışken zor olucak.Yavaş yavaş yemeyi planlıyorum.Birde mesela şey olur bizde yemek türü çok hazırlanmaz çay türü hazırlanır.Herkes o şekilde seviyor kızartmalar filan...Zor olucak burda daha çok zaman geçirmem gerekicek kesinlikle yoksa yandım.

Annesi orduda kalıyor sevdiğimin.
O istanbulda benim için teyzesinin yanında kalıyor.
Teyzeside köye gidicekmiş şimdi sorarlar ona mutlaka diyor.
Teyzem seni görsün tanısın anlatır diyor.
Bana pek doğru gelmiyor ama yapcak bir şey yok inşallah ayarlıyamazda iptal olur demekten başka:)
Buğün görüşme durumunu hiç bilmiyordum perşembeye almışlar.
Ama üzerimde etek var diz altında onun üzerinde kalın aslılı bir badi (açık dermi bilmiyorum)ayakkabı olarakda şu mantar tapuk diyorlarya ondan açık ayakkabı var.
Bizimki çok uzun hele dün takımlar içinde ayrı bir uzun göründü.Bende onun aksine hep düz taban giyerim öyle alışmışım buğün şansa değişiklik yapmıştım.

İş konusuna gelince.4 aydır o kadar alıştım ki varlığına şimdi olmaması zor geliyor.Benim işde tel çok sorun yaratmıyor.Ama o pek kullanamıcak gibi.Alışıcaz artık ne yapalım.Bizim için uğraşıyor.Kasımda söz olsun diye iş şimdiden otursun diyor hayırlısı artık.

bencede tatlım cocuğun tek gayreti ikiniz için bıraz anlayız ve zaman hersey yoluna giricek alıstımı iş ortamına seni kendisi arar zaten o.
kıyafetin hiç fena değilmiş iş cıkısı bi durum olduğunuda düşünürsek cok cok ii
ben annesiyle tanısmaya giderken mangal dönüşüydü saclarım üstüm basım mangal konuyorsu ve üzerimde salaş bi kot altında kalın taban botlar ve triko kazak o kadar köt görünüyordum ki :roflol:
kadın botumun rengine kadar süzmüş 1 sene sonra daha unutmamıs anlatıyo bak deneyimliyim bu konuda cok bakımlı ve düzgün cık karsılarına yoksa benm gibi olursun :roflol:

kızlar.. haftaya ve ondan sonraki haftaya ben yokum sonrada ramazan gelio bakalım napıcam bu hafta benm için cok önemli haftayada zorlarım kendimi diyorum annemin yemeklerine nekadar dayanabilirsiemm artıkkk..

Oy oy oy çok daha fazla iradeli olman lazım canım.
Sakın fazlaya kaçma alacağın cicili bicili kıyafetleri düşün...

Ben o kadar çok istiyorum ki şort giymeyi yada şöyle düşük kapri sırf onun için bu çabalarım ve başarıcam...He tabi birde sözümde sevdğimin yanında kilolu kalmak istemiyorum.Çocuk yiyor yiyor almıyor...kaydirigubbakcemile

Aynen valla canım...
Benimde tek korkum onca çabanın ramazanda boşa gitmesi.
Yani sofrada herkes bir iştah içindeyken öyle beklemek hele tüm gün aç kalmışken zor olucak.Yavaş yavaş yemeyi planlıyorum.Birde mesela şey olur bizde yemek türü çok hazırlanmaz çay türü hazırlanır.Herkes o şekilde seviyor kızartmalar filan...Zor olucak burda daha çok zaman geçirmem gerekicek kesinlikle yoksa yandım.

eyvah ki ne ayvah napcaz biz ramazanda yaaaaa ..:çok üzgünüm:

Oy oy oy çok daha fazla iradeli olman lazım canım.
Sakın fazlaya kaçma alacağın cicili bicili kıyafetleri düşün...

Ben o kadar çok istiyorum ki şort giymeyi yada şöyle düşük kapri sırf onun için bu çabalarım ve başarıcam...He tabi birde sözümde sevdğimin yanında kilolu kalmak istemiyorum.Çocuk yiyor yiyor almıyor...kaydirigubbakcemile

evet tatlım cok fazla iradeli olmam gerekicekk..
zaten gidince direk yeni bi pantolon alıcam dar zayıfladığımda tam olacak bişi olsun istiyorum onun verdiği sabırla kendimi tutarım diyorum ..
bayramdada cok güzel kırmızı bi elbise istiyorum bennn ....

bencede tatlım cocuğun tek gayreti ikiniz için bıraz anlayız ve zaman hersey yoluna giricek alıstımı iş ortamına seni kendisi arar zaten o.
kıyafetin hiç fena değilmiş iş cıkısı bi durum olduğunuda düşünürsek cok cok ii
ben annesiyle tanısmaya giderken mangal dönüşüydü saclarım üstüm basım mangal konuyorsu ve üzerimde salaş bi kot altında kalın taban botlar ve triko kazak o kadar köt görünüyordum ki :roflol:
kadın botumun rengine kadar süzmüş 1 sene sonra daha unutmamıs anlatıyo bak deneyimliyim bu konuda cok bakımlı ve düzgün cık karsılarına yoksa benm gibi olursun :roflol:

Bizim için uğraşıyor canım biliyorum ama işde alışkanlık olunca insan zorlanıyor.Zaten ona çok belli etmiyorum ben kendi kendimi yiyorum.Seminerde kızlarda varmış kıskanıyorum.Oda dün bir hikaye anlatmışlar iş yerlerinde 23 yaşındaki bir çocuğu evlendirmişler hep birlikde gitmişler.Bende düşündüm hayatım bizim düğünümüze geldiklerini diyor.Bencilim biraz galiba...

:):) Kız nasıl moral verdin anlatamam zaten heyecanlıyım.İlk defa böyle bir şey olucak.Tutulup kalıcam kesin.Üzerimdekine açık dermi ona takıldım kaldım.Tırnaklarımdada ojeler:)Neyse ben buyum artık yapcak bir şey yok.Makyaj yapmayı sevmem ben zaten bir far rümel göz kalemi tamam.Saçlarımda dalgalı ve açık fena görünmüyorum sanki.kaydirigubbakcemile2

X