Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

evet yeni farkettim. değiştireyim bende cetvelimi.
ben senden 400 gr zayıfım =))))))))
arada ki mesafeyi daha fazla açmam lazım =)))

kızlar devamsızlık seması yapmayı bilmiyorum ama her gün paylasıcam kimlerin girip kimlerin girmediğini..özgem gelince gerekeni yapar..

19.07.2010

sebnemselayfurkan -
uaydın +
irem&özge izinli
meyvenull +
neKss +
lightlife +
pandonim +
ece +

bu saatten sonra gelen pek olmuyo ama olursa yarın düzeltirim mesajı..

Offff acayip bi yoğunluk oldu ya. yeni kafamı kaldırdım. =(( Ara öğün yemem lazım 1 şeftali ama yiyemiyom yoğunluktan.

günaydın kızlar menümü paylasıyorum..

sabah:1 domates yarım salatalık 2 dilim peynir 2 yumurtadan omlet

öğlen yulaf ezmesi yoğurtlu 1 adet şeftali

ara 1 elma

aksam kabak yemeği yoğurt

VVVVVVEEEEEEEEEEEEEEEEEE

bu sabah 61.1 :sm_cool: :teytey: :dance: delikafadulden :lepi: :sm_cool:

evet kırdım zincirlerimi haftayı 60 da tamamlıcam veeee sünnette 59 hedefime ulasıcam inş :Saruboceq:

Günaydın zevcan...

Süpersin şeker... Kutluyorum...

Bende bu sabah 61.1 geldim... 100 gr almışım. Hafta sonundan dolayı olabilir. =((

Dün yarım saat yürüyüş yaptım. Akşam 1 kase çorba içtim. Saat 10 gibi de 1 şeftali yedim.

bravo bizee o 100 gramı takma tatlım hafta sonu 100 gramla kapatmıs olman büyük basarı cumaya sonucumuzu cok merak ediyorum :sm_cool:

zevcan senin sonuç çok güzel olucak belli şimdiden zaten. sen cumaya kadar 60.5 olursun =))
Belki de 60 inşallahhh.

günaydın bayanlar hala daha regl olmadım acayip kocaman hissediyorum kendimi cumartesi gelmesi lazımdı
neyse dün akşam karpuz ve bi tanecik sigara böreği yedim o kadar :lepi:
sabah kahvaltı yapmadım onun yerine 1 bardak nescafe içtim yağsız süt kattım içine

Afiyet olsun Ececim. Öğlene kadar acıkırmısın sütlü nescafeyle.
Yanında meyve falan getirdin mi evden?

Bugün ki menüm belli değil tam olarak.. Yedikçe yazarım artık. Akşama evde olmucam, Nişanlımın kuzeninin bebeği oldu onu görmeye gidicez. O yüzden yemeğimi ya ofiste yerim çıkmadan ya da kayınvalidemde.

Sabah 8.30 3 grisini, 1 maden suyu.

Ara 10.30 10 Kiraz.

Öğlen de ne yiyeceğimi bilmiyorum. 1 kase müsli veya ızgara, veya salata.

yok canım getirmedim bişey
acıkmam büyük ihtimalle
zaten geçen aldığım bisküviler duruyo 1 tane yerim çok acıkırsam

canım yemeğini ofiste ye bence cıkmadan kayınvalidendede meyve ve cay faslını gecirirsin aksamı kazasız atlatırsın.. bak cumaya az kaldı ..
suan için cok güzel öğleni ızgara+salata ile gecirmeni tavsiye ederi ben aksam müsli yee bu sekilde bengelenmiş olur...

Evet haklısın canım aslında.
Ama kayınvalidem akşama yemek hazırlar.
Ben yiyip gelicem desemde hazırlar beraber yemek yiyelim diye.
çok ta ısrar eder. Ye ye ye diye =))
Bugünü kazasız atlatmam lazım.

Evet haklısın canım aslında.
Ama kayınvalidem akşama yemek hazırlar.
Ben yiyip gelicem desemde hazırlar beraber yemek yiyelim diye.
çok ta ısrar eder. Ye ye ye diye =))
Bugünü kazasız atlatmam lazım.

anladım canım ozamn öğleni hafif gecir aksamıda en hafif sekilde atlatmaya bak ve bu aksam yemekten sonra ara yapma derim ben en iisi bu senin için.. cumaya az kaldı unutma sakınn...

bende az önce azımdaki diş macunundan kamla kötü tat gitsin die 2 yudum nescafe aldım kacamak yaptım .. aksam fazldan yürümem lazım bunu atlatmak için..

2 yudum nescafe sadeyse bişi olmaz zevcan. nescafede kalori yokmuş.
sen şeker süttozu normal süt kullanıyomusun?

Günaydın hanımlar ben geldim...

Normal kiloma dönüyorum yavaş yavaş şükür.
Tabi ilaca ara vermeminde etkisi olabilir...

Hala ayı kapatamadığımız için yoğunluk devam ediyor.
Sıkılmaya başladım artık.Sevdiğimde işe girdi o kadar alışmışım ki varlığına şimdi iletişim halinde olamamak da sitrese sokuyor.Sürekli yiyesim geliyor ama tutuyorum kendimi...eyvahedigeldismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…