Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Bebiko iyi canım.Mide bulantılarımız gitti çok şükür.Sadece kızartma ve yemek yaparken biraz beni rahatsız ediyor.Bakalım cumartesi günü kontrole gidicez inş.iyidir geçen hafta çok zorlu geçti çünkü

Sen bugün denize gitmiyormusun canım.Şimdi oralar ne güzeldir sıcacık ama ben sıcağada fazla gelemiyorum çok yaramaz bu bebişimiz inş.iyidirde güzel haberlerini veririm pzt sizlere

Sen bugün denize gitmiyormusun canım.Şimdi oralar ne güzeldir sıcacık ama ben sıcağada fazla gelemiyorum çok yaramaz bu bebişimiz inş.iyidirde güzel haberlerini veririm pzt sizlere

eşim hala uyuyoo canımm o yuzdenn daha gıtmedık canımm ınsallah ıyı haberlerını beklıyorum canımm

Tatilde uyunurmu kız hala saat kaç oldu.Bizim bebiş beni 6'da ayağa dikiyor :))

ızmirdesiniz dimi canım siz bodrum'a geçmediniz daha

Tatilde uyunurmu kız hala saat kaç oldu.Bizim bebiş beni 6'da ayağa dikiyor :))

İzmirdesiniz dimi canım siz bodrum'a geçmediniz daha

bodrumdayız canım yalıkavakta 2 gun once gectık tatlım sabah 6 gıbı yatıyoruz bız ben yınede erken kalkıyorum 10 da kalkıyorum 4 saat yetıyo bana :)) demek bebıss uyutmuyoo senıı yaramazz bebıkom benımm

ohhh bodrum sezonunu açmışsınız iyi olmuş canım :))
Tatildede erken yatılmaz ki zaten.Acısını çıkarmak lazım diğer günlerin.
doğunca inş.uslu olur teyzesi gerçi annesi bu kadar stresliyken o nasıl sakin olacak bilmiyorum ya hadi hayırlısı bakalım

tünaydın kızlar

sağol özgecim.ben geçende mezun olarak ayrılıp dönmüştüm takıma.bus eferde sorun olacağını zannetmiyorum...

ceren ne kadar güzel tatildesin.bol bol güneşlen hayatım...

çağlayan senin işyerinde yaşadığın sıkıntıları okudukça sinirlerim tepeme zıpladı.kendi çektiğim sıkıntılar geldi aklıma.benim hamileliğim zor geçti.çok sık rapor almıştım.işyerimde beni çok üzdü bu yüzden...hala üzülüyorum yaşattıkları aklıma gelince.allah yardımcın olsun canım benim.

stresını sakın bebısıne yansıtmaa bılıyorum moralın cok bozuk tatlım ama sen olumlu ol canım anne karnında olsa bıle etkılenır bebısın uzme onu boswerrr ankarada olsaydın ben senın ıs sorununu cozerdım tatlım ama boswerr herseyın hayırlısıı

menümü yazayım ben

sabah 1 fincan maydanoz suyu

kahvaltı bir simit kk kadar beyaz peynir,yarım domates,5 yeşil zeytin bir fincan çay

ara yarım salatalık

öğle semizotu yemeği yoğurt

ara yeşil çay

akşam domates çorbası,taze fasulye,salata

ara karpuz yiyebilirim...

bol bol guneslenıyorum tatlımm kapkara oldum :)) senı tekrar gormek cok guzel ozlemıstık senıı

Saol canım benim bakalım nereye kadar gideceğiz böyle ama yaptıkları hiç hoş değil demekki tek ben değilmişim bunları yaşayan ama oda bir gün sonuçta anne olacak bana yaptıkları aklına gelince utanır elbet.
hoşgeldin tekrardan takıma :))

Saol canım benim tşk ederim.Benim yanımda olduğunuzu bilmem bile bana yetiyor.Bakalım burdan bir tersane muhasebeci arıyormuş ama eniştemle konuştum,olursa artık oraya geçerim diyorum ama hayırlısı allahtan.

Semihacım menüler düzelmiş canım.Sen ne zaman katıldın tekrardan takıma.Hamişliğim bitsin bende geri gelmek istiyorum inş.

ayy eskı gunledekı gıbı oldu hep beraber takımdayızz sohbetler edıyoruzzz

kızlar ben kacıyorum eşim uyandı bızım tatıl mesaısı baslıyorr tekrardann ayyy bole mesaıye can kurban valla :)) opuyorumm hepınızıı caglayanımm bebıkomudaa optumm ıı bak kendınedee mercımegımedeee

tamam tatlım ikimizede iyi bakarım.Hadi sanada iyi mesailer tatlım iyi bak sende kendine :))

bol bol guneslenıyorum tatlımm kapkara oldum :)) senı tekrar gormek cok guzel ozlemıstık senıı

ohh ohh ne güzel...sağol bende sizleri özledim...

hoşbulduk canım benim...bugün katıldım aranıza:):):)hiç hoş değil ama genelde işyerlerindeki taktikler hep aynı canım...hiç zannetmiyorum aklına gelir mi acaba...benim patronumun hayatı inanırmısın ben işten ayrıldıktan sonra tamamen filmlik oldu...
biz şirkette 2 kişiydik hamile.adam bize yapmadığını bırakmadı.. bizle birlikte patronun kızıda hamileydi.hep onu anlatırdı.bir siz doğuruyorsunuz sanki derdi hep...sonrasında kızı 2.ciye hamile kaldı ve bebeği sakat doğmuş.hiç yürüyemiyor konuşamıyorrr.allah düşmanımın başına vermesin gerçi...kızınıda çok severdim.onun adına o kadar çok üzüldüm ki...ama rabbim kimsenin ahını kimsede bırakmıyor bu olaydan sonra buna çok inanır oldum ben.

tamam canım sanada iyi mesailer bakalım ):):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…