Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Zevcan ama oldu mu şimdi. Ne söz verdik birbirimize.
Umarım erkek arkadaşınlada aranız düzelir.

aslına bakarsan düzeldi ben kendimi parcaladığımla kaldım nys belki bu sayede harcadırım enerji tartıda bana avantaj olarak geri döner.sözüm söz hiç kacamak yok sen merak etme sadece bu gün öğlenki menüm değişti . millete kalsa bana karısık pide yediricekler yaaa yemedimm dayandım yemicemde sana söz verdimm asla yemem.

bu arada tatlım ben 2 bucuk litre suuyu bitirdim aksama kadar yarım litreden fazla içerim bu gün güzel su içtim yarın sabah inş fark olur baskülde cok istiyorum artık 60 lı bişi söylemek istemiyorumm :Saruboceq:

ne güzel diyetime devam ediyodum kaygana geldi diyatin içine etti herzamanki gibi :KK43: dondurma yedik gelirken almış. sonrada kavun yedim fındık badem fln :KK43:

nurum bu kaygananın sana garezi var galiba. kilo vermeni istemiyor zannımca :KK70:

Zevcan güveniyorum sana kuzum.

Kızlar haydi biraz daha gayret. Takımcak derece almamız lazım. İstikrarlı bi şekilde devam etmemiz lazım. Biraz gayret. Tek tek mezun olacağız.

Selam kızlar ancak gelebildim.

Tüm gün açıktı ama yazmaya fırsatım olmadı.

Benim diyet gayet iyi gidiyor, akşam 1 saat yürüdüm, birde extra jelim vardı onu sürmeye başladım.

Dün akşam

4 kşık patlıcan salata, 3 kşk barbunya
yatarken 4-5 kiraz

bu sabah:1 dlm tam buğday ekmeği, 1 yumurta, domates, 1 küp kaşar
ara.1 brd tarçınlı süt, 1 kepekli grissini
öğlen 1 tabak sebze yemeği, 4 kşk yoğurt, 1 dlml light ekmek
ara:1 kahve, şimdi şeftali yicem

Nurcum hiç onları yemeiş gibi devam et, 1 saat yürüyüş yapıp yakabilirsin onları.

Özgecim burda mısın.?

Canımcım kaptanlıkla ilgili duyuruyu ben yaparım paylaşıma bir yardımcı seçmeliyiz.

Yapılacak fazla bişi yok haftalık bildirim var biliyorsun birde 10 haftada 1 takımların sıralaması bize geliyor,
paylaşım alanına hergün bakman gerekiyor, birde karar defterini 1 kez okuman yeterli.

Semihacım hoşgeldin tatlişim. Bende 24 ünde çıkıcam tatile hedef 3 kg. Hep birlikte veririrz inşallah.

Cerencim bikinili ne güzel çıkmışsın öyle.

Çağlayancım ben senin yerinde olsam gider patronla açıkca konuşrum niyetiniz nedir diye, ve de hiç ağlama canım herşey hallolur senin stres yaşamaman gerekioyr, bu konu çok önemli benim 2. hamileliğim feci geçti oğlumda tam bir fırıldak, bub herkes ona bağlıyor.

Şebnem burdayım canım. Karar defterini okudum. Zaten sana sorarım takıldığımda.
Saol canım.

Çıkıyorum arkadaşlar yrn görüşürüz öpüyorum.

semiha hoşgeldin nabersin?

iyilik nurcum senden naber...
bomba gibi döndüm.inşalah çabuk sönmem :):):)

nurum bu kaygananın sana garezi var galiba. kilo vermeni istemiyor zannımca :KK70:

Kızlar haydi biraz daha gayret. Takımcak derece almamız lazım. İstikrarlı bi şekilde devam etmemiz lazım. Biraz gayret. Tek tek mezun olacağız.

evet evet biraz gayret....yaza kadar dedik.yaz geldi.geçmeden kurtulalım bari şu kilolardannn

şebnemcim hoşbulduk canım...
yediklerin güzelmiş.afiyet olsun canım

var garezi tatlım var var boshayallersmile

Selam kızlar ancak gelebildim.

Tüm gün açıktı ama yazmaya fırsatım olmadı.

Benim diyet gayet iyi gidiyor, akşam 1 saat yürüdüm, birde extra jelim vardı onu sürmeye başladım.

Dün akşam

4 kşık patlıcan salata, 3 kşk barbunya
yatarken 4-5 kiraz

bu sabah:1 dlm tam buğday ekmeği, 1 yumurta, domates, 1 küp kaşar
ara.1 brd tarçınlı süt, 1 kepekli grissini
öğlen 1 tabak sebze yemeği, 4 kşk yoğurt, 1 dlml light ekmek
ara:1 kahve, şimdi şeftali yicem

Nurcum hiç onları yemeiş gibi devam et, 1 saat yürüyüş yapıp yakabilirsin onları.

Özgecim burda mısın.?

Canımcım kaptanlıkla ilgili duyuruyu ben yaparım paylaşıma bir yardımcı seçmeliyiz.

Yapılacak fazla bişi yok haftalık bildirim var biliyorsun birde 10 haftada 1 takımların sıralaması bize geliyor,
paylaşım alanına hergün bakman gerekiyor, birde karar defterini 1 kez okuman yeterli.

Semihacım hoşgeldin tatlişim. Bende 24 ünde çıkıcam tatile hedef 3 kg. Hep birlikte veririrz inşallah.

Cerencim bikinili ne güzel çıkmışsın öyle.

Çağlayancım ben senin yerinde olsam gider patronla açıkca konuşrum niyetiniz nedir diye, ve de hiç ağlama canım herşey hallolur senin stres yaşamaman gerekioyr, bu konu çok önemli benim 2. hamileliğim feci geçti oğlumda tam bir fırıldak, bub herkes ona bağlıyor.

evet bende öyle yapmayı düşünüyorum zaar :) her akşam yürüyorum zati. :KK66: bu akşam yürümeyecektim ama şu durumda yürümem gerekiyor :KK43:

Günaydın herkese.

Dün yediklerimi ekliyorum hemen.
Sabah
Menemen, peynir

Öğlen
Izgara köfte, salata, yoğurt

Akşam
z.yağlı ayşe fasulye, kuru soğan, cacık

Ara
yarım şeftali

Kızlar Cuma artıda çıkmam olası.
Hala regl bitmedi ve şişliklerim inmedi.
O kadar da su yeşil çay içiyorum ama bakalım.
Haftaya da tatilden önceki son haftam.
Sonraki hafta bir hafta izindeyim.
68 olmuş olarak gitmek istiyorum ama zor galiba.

günaydın kızlar bu gün yiceklerimi ekliyorum

1 dilim ekmek 1 domates yarım salatalık 1 dilim peynir 8 zeytin

öğlen
menemen ayran

aksam
bamya yemeği yoğurt

bu arada ben dünden beri 400 gr vermişimm :teytey: ve cücudumda asırı bi şişlik var regl dönemine giriyorum parmağıma bol gelen tek tasım kıpırdamıyor bile bu gün düşünün nasıl şişmisim ama 62.4 olmak beni cok mutlu ediyoo :dance: inş cumaya kadar 61.0 olurum boshayallersmile

Zevcan süpersinnnnnnnnnnnnn aferim sana kız.
Bak isteyince nasıl da oluyor değil mi.

Bakın ben bu hafta artıda çıkacağım size güveniyorum. Benden ümit yok çünkü.

Günaydın herkese.

Dün yediklerimi ekliyorum hemen.
Sabah
Menemen, peynir

Öğlen
Izgara köfte, salata, yoğurt

Akşam
z.yağlı ayşe fasulye, kuru soğan, cacık

Ara
yarım şeftali

Kızlar Cuma artıda çıkmam olası.
Hala regl bitmedi ve şişliklerim inmedi.
O kadar da su yeşil çay içiyorum ama bakalım.
Haftaya da tatilden önceki son haftam.
Sonraki hafta bir hafta izindeyim.
68 olmuş olarak gitmek istiyorum ama zor galiba.

günaydın canım keske sende bu sabah tartılsaydın durum ne bi öğrenmiş olurdun..
iiki bu 3 günlük listeyi cıkartmısız beni cok muutlu eti bu sabahki gördüğüm rakamm zemuszemus

Zevcan süpersinnnnnnnnnnnnn aferim sana kız.
Bak isteyince nasıl da oluyor değil mi.

Bakın ben bu hafta artıda çıkacağım size güveniyorum. Benden ümit yok çünkü.

güven bana hihoyyyt bu haftayı cok güzel kapatıcam..
şimdiden yarım litre suyum bitti 2. yarımı almaya gidiomm :teytey:

X