Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

kızlar ben kacıyorum eşim uyandı bızım tatıl mesaısı baslıyorr tekrardann ayyy bole mesaıye can kurban valla :)) opuyorumm hepınızıı caglayanımm bebıkomudaa optumm ıı bak kendınedee mercımegımedeee

ohh ohh ne güzel...sağol bende sizleri özledim...

hoşbulduk canım benim...bugün katıldım aranıza:):):)hiç hoş değil ama genelde işyerlerindeki taktikler hep aynı canım...hiç zannetmiyorum aklına gelir mi acaba...benim patronumun hayatı inanırmısın ben işten ayrıldıktan sonra tamamen filmlik oldu...
biz şirkette 2 kişiydik hamile.adam bize yapmadığını bırakmadı.. bizle birlikte patronun kızıda hamileydi.hep onu anlatırdı.bir siz doğuruyorsunuz sanki derdi hep...sonrasında kızı 2.ciye hamile kaldı ve bebeği sakat doğmuş.hiç yürüyemiyor konuşamıyorrr.allah düşmanımın başına vermesin gerçi...kızınıda çok severdim.onun adına o kadar çok üzüldüm ki...ama rabbim kimsenin ahını kimsede bırakmıyor bu olaydan sonra buna çok inanır oldum ben.

Bende eşime onu diyorum canım.Bana böyle yapıyorlar ama biri evli 2 tane çocuğu var kadında bekar hiç mi evlenip çocuğu olmayacak ben ikisinide allaha havale ettim.Madem bir sorunun var açıkça konuş dimi neden arkadan iş yapıyorsun ilan vermedikleri yer kalmamış yapsınlar bende arıyorum iş kendime bulursam tazminatınızı alın başınıza çalın diycem.O kadar senenin emeği var bu şirkette onu bile görmüyorlarsa artık birşey diyemiyorum.

Takıma geri gelmende çok güzel olmuş canım.Kızların iyi bir motivasyona ihtiyacı vardı şu aralar gelişine çok sevinecekler

26 sında tatile çıkıyorum 3 kilo kadar vermem gereken var.bir başarabilsem ne güzel olur...benimde bu aşamada sizlere çok ihtiyacım varrr....kaydirigubbakcemile

Hoşbulduk canım.Dünden beri ağlamaktan gözlerim şişti zaten.O kadar kızgın ve kırgınımki onlara 4 yıllık emeğim var benim bu şirkette.Bir kalemde silip atıyorlar şimdi.Ve konuşmuyorlarda üstüne üstlük

Neden ağlıyorsun ki şekerim.
İşverenler böyle. İstersen 40 yıllık emek ver direk harcarlar.
Onlar için kendini üzme.

Zaten direk işten çıkarma olursa mecbur tazminat ödeyecekler ama onlar o yola başvurmaya işten çıkarmaya birini karar verdilerse yıldırma politikası uyguluyorlar o kişiye baskı üstüne baskı onun olmayan işleri yapması işe gidiş geliş saatleri konusunda baskılar daha neler var neler banada şu anda aynısını yapıyorlar işi kendim bırakıyım diye

İstediklerini yapsınlar. Sakın ama sakın üzüldüğünü etkilendiğini belli etme. Politik ol politik davran. Ne derlerse yap. Yapamayacağın ne vereiblirler ki. Yük taşıtmazlar herhalde. En fazla özel işlerini yapmanı isterler kapa gözünü yap. Ama sakın kendin çıkma. Onlar içinde kendini üzme.

tünaydın kızlar

sağol özgecim.ben geçende mezun olarak ayrılıp dönmüştüm takıma.bus eferde sorun olacağını zannetmiyorum...

Tamam canım.

menümü yazayım ben

sabah 1 fincan maydanoz suyu

kahvaltı bir simit kk kadar beyaz peynir,yarım domates,5 yeşil zeytin bir fincan çay

ara yarım salatalık

öğle semizotu yemeği yoğurt

ara yeşil çay

akşam domates çorbası,taze fasulye,salata

ara karpuz yiyebilirim...

Akşam ki karpuzu yemezsen süper mönü.

Neden ağlıyorsun ki şekerim.
İşverenler böyle. İstersen 40 yıllık emek ver direk harcarlar.
Onlar için kendini üzme.

İstediklerini yapsınlar. Sakın ama sakın üzüldüğünü etkilendiğini belli etme. Politik ol politik davran. Ne derlerse yap. Yapamayacağın ne vereiblirler ki. Yük taşıtmazlar herhalde. En fazla özel işlerini yapmanı isterler kapa gözünü yap. Ama sakın kendin çıkma. Onlar içinde kendini üzme.

Tamam canım.

Akşam ki karpuzu yemezsen süper mönü.

Psikolojik baskı uyguluyorlar işte canım.Baştaki msjlarımdada yazdım ya.aşağıdaki odayı kendi odalarına taşıdılar sırf ben orada oturuyorum işlerimin geri kalanını orada yapıyorum diye.Ama ne yapıyım.sürekli kussam onlara gene zarar amaçları nedir bir bilsem.El işinde çalışmak ne kadarda zormuş helede benim gibi patronları olanlar için

Bugün elimden geleni yapmaya çalışıyorum canım ama onlarda hiç boş durmuyorlar,daha önceki arkadaşlardan biliyorum ya neler yaptıklarını kendim içinde endişe ediyorum.Bebişime korkuyorum açıkçası birşey olacak diye.Yoksa işten çıkarsınlar ama eziyet etmeden dimi.Tazminat ödememek için sürekli yaptıkları şey yılbaşında 3 yıldır burada çalışan arkadaşı bile kendi taktikleriyle işi bıraktırdılar dur bakalım bana nasıl yapacaklar

çağlayancım hoşgeldin canımm okudum yazıklarını nasıl üzüldüm tahmin edemezsin..
biliyorsun benmde cok sorunum var çalıstığım kurumla ilgili sakın pes etme ama onlar çık demek zorunda kalsınlar tazminatını almadan bırakma kaç senelik emeğin ki şimdi kendindende cok düşüneceğin birisi olucak neden cocuğunun hakkını yemeklerine izin veresinki dimi ama üzmemeye çalıs kendini bende burdaki coğu kişi ile konusmuyorum artık ilk zamnlar cok zor geliyorduda şimmdi alıstım sabret tatlım gecicek hepsi doktorundan rapor iste yani nasıl ii olucaksan nasıl mutlu hissediceksen öyle yap ..
bebişe ve kendine dikkat et opuyorumnanaktan

çağlayancım hoşgeldin canımm okudum yazıklarını nasıl üzüldüm tahmin edemezsin..
biliyorsun benmde cok sorunum var çalıstığım kurumla ilgili sakın pes etme ama onlar çık demek zorunda kalsınlar tazminatını almadan bırakma kaç senelik emeğin ki şimdi kendindende cok düşüneceğin birisi olucak neden cocuğunun hakkını yemeklerine izin veresinki dimi ama üzmemeye çalıs kendini bende burdaki coğu kişi ile konusmuyorum artık ilk zamnlar cok zor geliyorduda şimmdi alıstım sabret tatlım gecicek hepsi doktorundan rapor iste yani nasıl ii olucaksan nasıl mutlu hissediceksen öyle yap ..
bebişe ve kendine dikkat et opuyorumnanaktan

Saol canım benim iyi dileklerin içinde tşk ederim.Biliyorum sende bize hep basderdin sıkıntılarını şimdi aynılarını ben burda yaşıyorum.O kadar kötü bir durumki abi abla dediğim insanlar şimdi arkamdan iş çevirip bana oyunlar oynuyorlar.Ama ikisinide allaha havale ettim artık.Madem onlar bu kadar allaha karşı yakınlar güzel allahım versin o zaman ikisininde cezasını ne diyim ki başka ben onlara ama böylede yaşamak çok stresli.
Zaten hamileyim ve rapor alıyorum diye başladı tatlım bu sorunlar onlardan izin almayacaksın hasta olmayacaksın 1 saat işim var geç gelsem olurmu demiyceksin.Hep işlerini yapacaksın burda yemek saati 1 saat normalde ama biz onu kullanmıyoruz neden yemek buraya geliyor diye burda yiyip işe dönecekmişiz.Daha neler neler ya.Sizide üzdüm bugün kızlar kusura bakmayın ama dertleşmeye çok ihtiyacım vardı.

Zevcan uyuyormusun listeye bakayım.

öğlen evime gidemedim canım erkek arkadasımla kavga ettik 1 bucuk saat hıckıra hıckıra ağladım.tabi yemekde yiyemedim domates corbam ve peynirli salatam yalan oldu ama arkadas bana corba gelirdi mercimek corbası içtim birazdanda ayran içicem ..

cağlayan canım bak kadın bana işyerinde işkence edemedi evimden attı şimdi kaloriferli bi yere gecmek için uğrasıom oraya gecmek için oda uğrasıyormus yıllık iznimide istediğim zaman vermyo düşüne biliyormusun iş yeri dısında bile hayatımı mahverdi o bu insanlar ..

malesefki her yerde varlar allah hepsini bildiği gibi yapsın bunların ama ben hakkımı helal etmiyorum o kişiye bunu her defasında herkesede söylüyorum..

Senin işinde çok zor tatlım ne diyim bilmiyorumki allah ikimizede kolaylık versin.
hak helal etme konusunuda bende etmiyorum.Akşam eşimede söyle ben onlar için herşeyden fedakarlık ettim.Sabahlara kadar oturup iş yeri çekini ödeyebilsin diye fatura kestim.Hasta olduğum zamanlarda evden müşterileri tahsilat için aradım neler neler yapmadım ki.Herşeye katlandım ama bu son damla oldu artık.Zaten kıskanç insanların yapabileceği şeyleri yapıyorlar ikiside.Ama tamda iş yerine düşmüşüm diyorum hani.onlar imam nikahlı yaşıyor gizli saklı kaçamaklı biz resmi nikahla gönlümüzce yaşıyoruz bununda etkisi büyük olsa gerek artık

Senin işinde çok zor tatlım ne diyim bilmiyorumki allah ikimizede kolaylık versin.
hak helal etme konusunuda bende etmiyorum.Akşam eşimede söyle ben onlar için herşeyden fedakarlık ettim.Sabahlara kadar oturup iş yeri çekini ödeyebilsin diye fatura kestim.Hasta olduğum zamanlarda evden müşterileri tahsilat için aradım neler neler yapmadım ki.Herşeye katlandım ama bu son damla oldu artık.Zaten kıskanç insanların yapabileceği şeyleri yapıyorlar ikiside.Ama tamda iş yerine düşmüşüm diyorum hani.onlar imam nikahlı yaşıyor gizli saklı kaçamaklı biz resmi nikahla gönlümüzce yaşıyoruz bununda etkisi büyük olsa gerek artık

herkes ettiğini bulur tatlım sabredicez bi süre vardır bundada bi ahyır diyorum bi sınav er gec biticek kazanan ben olmak istiyorumm ondan sabır biraz daha dayan bakalım sonuc ne olucak ..

herkes ettiğini bulur tatlım sabredicez bi süre vardır bundada bi ahyır diyorum bi sınav er gec biticek kazanan ben olmak istiyorumm ondan sabır biraz daha dayan bakalım sonuc ne olucak ..

Katılıyorum tatlım sözlerine allahtan hayırlısını diliyorum hayırlısını verir inş.Bizde artık rahat ederiz.

X