Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Çiçekcim bırak yapsın. Sen en ağır yükü taşıyorsun şu anda. Yapmak istediğinde engelleme. En azından birlikte yapalım de.
Birde en önemlisi bebek bakımıyla ilgili kitaplar al ve eşinin göreceği yerlerde açık bırak. Merak edip bakıcak ama sen özellikle gösterme.
Eşine bebeğinin ağzından mektuplar yaz. Her ay neler gelişiyor bebekte vs yaz ve posta kutusuna koy. Senin güven dolu kucağında pırt pırt yapmak benim için büyük zevk olacak vs gibi cümleler yaz.
Bu arada uzmanlarca kanıtlanmıştır bu. Baba kucağında bebek kendini güvende hisseder ve daha kolay gaz çıkarır.
Bunların hepsi ilerde bebek bakımına ortak olmasını sağlayacak yöntemler.
Anneyle babanın tek farkı annenin emzirebilme özelliği olması. Diğer herşeyi ama herşeyi baba da yapabilir. Bu yöntemler işe yarıyor şeker tecrübeyle sabit :)

Çiçekcim bırak yapsın. Sen en ağır yükü taşıyorsun şu anda. Yapmak istediğinde engelleme. En azından birlikte yapalım de.
Birde en önemlisi bebek bakımıyla ilgili kitaplar al ve eşinin göreceği yerlerde açık bırak. Merak edip bakıcak ama sen özellikle gösterme.
Eşine bebeğinin ağzından mektuplar yaz. Her ay neler gelişiyor bebekte vs yaz ve posta kutusuna koy. Senin güven dolu kucağında pırt pırt yapmak benim için büyük zevk olacak vs gibi cümleler yaz.
Bu arada uzmanlarca kanıtlanmıştır bu. Baba kucağında bebek kendini güvende hisseder ve daha kolay gaz çıkarır.
Bunların hepsi ilerde bebek bakımına ortak olmasını sağlayacak yöntemler.
Anneyle babanın tek farkı annenin emzirebilme özelliği olması. Diğer herşeyi ama herşeyi baba da yapabilir. Bu yöntemler işe yarıyor şeker tecrübeyle sabit :)

Tatlım bunlar süper fikirler ya..Hepsini şimdi not alıyorum defterime.Kitapları düşünmüştüm ama erken olduğu için almıyordum sipariş veriyim o zaman en kısa zamanda gelsin.bana tavsiye edeceğin kitaplar varmı.Ve daha çok öneri ve tavsiyelerini bekliyorum.Şimdiden alıştırıyım diymi ama onuda bebiş geldiğinde zorlanmasın.
Teşekkür ederim iyiki varsın:1hug:a.s.

Toplu yazıyorum artık

Çicekcim ve ablacım daha dikkatli olucam sporla birlike kilo almadığıma göre o dürüm olmasa verirdim yani onu yaktım muhtemelen...O yüzden sporada aynen devam.Başarıcam başka yolu yok.

:nazar:|KK Nick|Kartları|28.06.2010|29.06.2010|30.06.2010|01.07.2010|02.07.2010

1|sebnemselayfurkan |%1.5 Sarı Kart| + | - | + | | |
2|hasretim34 |%1.5 Sarı Kart| + | + | + | | |
3|dilekruzgar |%1.5 ve Paylaşım Sarı Kart| + | + | - | | |
4|uaydın |Paylaşım Sarı Kart| + | - | - | | |
5|İrem&Özge | | + | + | + | | |
6|meyvenull | | + | + | + | | |
7|angeLa90 | | - | + | - | | |
8|NeKss | | + | + | + | | |
9|lightlife | | + | + | + | | |

Huuuuuuuuuuuuuu nerdesiniz kızlar.

Eşim çiçek yollamış kızlar dün için. Üzerinde de ben eşşeğim yazıyor puhahahahha :KK70:

Huuuuuuuuuuuuuu nerdesiniz kızlar.

Eşim çiçek yollamış kızlar dün için. Üzerinde de ben eşşeğim yazıyor puhahahahha :KK70:

alkisalkisalkis

alkisalkisalkis

Valla bravo eşine. Daha ne isityosun şekerim.

Hata herkes yapar ama herkes anlamaz yada kuru bir özürle telafi ettiğini sanır.

Adam birde eşeğim yazmışş :))

özgecim peesss yani adamı nasıl korkutmuşsun kııız :) helal olsun sana arada bi iplerini germek lazım zaten bunların :) çok yüz alınca böyle şaşırıyolar işte :) sende cevap yazsaydın bende eşeğin karısı diye :))) şaka yapıyom he yanlış anlama sakın :KK66:

Kızçem ben sana dedim ama o sana bir çiçek gönderir diye eniştemiz seviyor seni işte anla :)))

:1hug:

alkisalkisalkis

alkisalkisalkis

Valla bravo eşine. Daha ne isityosun şekerim.

Hata herkes yapar ama herkes anlamaz yada kuru bir özürle telafi ettiğini sanır.

Adam birde eşeğim yazmışş :))

özgecim peesss yani adamı nasıl korkutmuşsun kııız :) helal olsun sana arada bi iplerini germek lazım zaten bunların :) çok yüz alınca böyle şaşırıyolar işte :) sende cevap yazsaydın bende eşeğin karısı diye :))) şaka yapıyom he yanlış anlama sakın :KK66:

Ay ne kızması kocaman bir kahkaha attım mesajını okuyunca.
Valla arada korkutmak lazım. Aklının bir köşesinde kaybetme korkusu hep olmalı ki değer versin.

Aradım bende eşşğin biri çiçek yollamış. Altında isim var ismi tanımıyorum ama eşşekle hayatımı paylaşıyorum dedim.
Affettin mi dedi hemen. Hayır dedim. Bu kadar çabuk deel.
Akşam elimi öpeceksin af dileyeceksin o zaman. :roflol:

Ay ne kızması kocaman bir kahkaha attım mesajını okuyunca.
Valla arada korkutmak lazım. Aklının bir köşesinde kaybetme korkusu hep olmalı ki değer versin.

Aradım bende eşşğin biri çiçek yollamış. Altında isim var ismi tanımıyorum ama eşşekle hayatımı paylaşıyorum dedim.
Affettin mi dedi hemen. Hayır dedim. Bu kadar çabuk deel.
Akşam elimi öpeceksin af dileyeceksin o zaman. :roflol:

hahahhahah süpersiiiinnn :roflol:

4.TAKIM CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI
sebnemselayfurkan ( 67,7
hasretim34 ( 64.1
dilekruzgar ( 60.1
uaydın(75
İrem&Özge ( 70.2
meyvenull ( 63.5
NeKss ( 64.30
angela90(68,8
lightlife(78,0
4.TAKIM TOPLAMI

kızlar ne güsel sohbetler etmişsiniz..
keşke aranızda bide benim gibi sağlıkcı olsaydıda denetimin sonucunda basıma gelenleri sorabilseydimm..
öğleden sonra denetimim vardı ii kötü atlattım ama sağlık grup başkanıyla aramız kötü sırf gıcıklığına müdürden gece istediğim saatte işe cağırabilirmiyim diye izin aldı gelmezsemde hakkımda yasal islem baslatıcakmıss oofff napıcam ben şimdi yaaa nasıl gelirim gece gece..
makine patlar inş benide alırlar burdan hastaneye..
nys canımlarım bu psikolojiyle gidip dağıtmak istiyorum ben zaten bu gün yarım litre bile su içmedim moral sıfır öğlenden beridir ağlıyorum giderken markete uğramamak için direnicem kendimle ama inanın tüm gece catlayana kadar yemek ve ağlamak istiyorum sadece ..
burda gidicek bi ortam olsa evede gitmem bu moralle dısarda yer içerim ama yok işte..
kapı meselesine gelince arkadasın dolabına yedek anahtar bırakmısım meğer haberim bile yok boşu boşuna üzdüm kendimi o kadar onu sorunsuz hallettim bu mesele pek hallolacağa benzemiyor ya istifa edicem işi bırakıcam yada bunu cekicem böylee nereye kadar cekilir tabi orasıda ayrı...

diyete devam ediyorum sanırım bugün çok az yemeye çalıştım kaç gündür abartmıştım çünkü yarından itibaren aynı şekilde diyetime devam ediyorumm kaydirigubbakcemile2

4.TAKIM CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI
sebnemselayfurkan ( 67,7
hasretim34 ( 64.1 /64.1/ 0 / % 0 )
dilekruzgar ( 60.1
uaydın(75
İrem&Özge ( 70.2
meyvenull ( 63.5
NeKss ( 64.30
angela90(68,8
lightlife(78,0
4.TAKIM TOPLAMI

X