Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

kızlar ne güsel sohbetler etmişsiniz..
keşke aranızda bide benim gibi sağlıkcı olsaydıda denetimin sonucunda basıma gelenleri sorabilseydimm..
öğleden sonra denetimim vardı ii kötü atlattım ama sağlık grup başkanıyla aramız kötü sırf gıcıklığına müdürden gece istediğim saatte işe cağırabilirmiyim diye izin aldı gelmezsemde hakkımda yasal islem baslatıcakmıss oofff napıcam ben şimdi yaaa nasıl gelirim gece gece..
makine patlar inş benide alırlar burdan hastaneye..
nys canımlarım bu psikolojiyle gidip dağıtmak istiyorum ben zaten bu gün yarım litre bile su içmedim moral sıfır öğlenden beridir ağlıyorum giderken markete uğramamak için direnicem kendimle ama inanın tüm gece catlayana kadar yemek ve ağlamak istiyorum sadece ..
burda gidicek bi ortam olsa evede gitmem bu moralle dısarda yer içerim ama yok işte..
kapı meselesine gelince arkadasın dolabına yedek anahtar bırakmısım meğer haberim bile yok boşu boşuna üzdüm kendimi o kadar onu sorunsuz hallettim bu mesele pek hallolacağa benzemiyor ya istifa edicem işi bırakıcam yada bunu cekicem böylee nereye kadar cekilir tabi orasıda ayrı...

üzüldüm senin adına canım ya :KK43: gece gece nasıl çağırıyoki alsanaalsanasmile niye çağırıyo yani ilk defa duyuyom bunu da.. hani acil bi durum olur küçük yerse kapını çalarlar zaten büyük yerse de hastaneye giderler ama ilginç?? ilk defa duyuyorum.. inşallah problemsiz yoluna koyarsın. mirmirmirmir

4.TAKIM CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI
sebnemselayfurkan ( 67,7
hasretim34 ( 64.1
dilekruzgar ( 60.1
uaydın(75
İrem&Özge ( 70.2
meyvenull ( 63.5
NeKss ( 64.30
angela90(68,8
lightlife(78,0
4.TAKIM TOPLAMI

sebnemselayfurkan ( 67,7
hasretim34 ( 64.1 /64.1/ 0 / % 0 )
dilekruzgar ( 60.1
uaydın(75
İrem&Özge ( 70.2
meyvenull ( 63.5
NeKss ( 64.30
angela90(68,8
lightlife(78,0
4.TAKIM TOPLAMI

oooo şimdiden çizelgeler konulmuşş.. hadi bakalım yarın umarım kötü sonuçlarla karşılaşmayız.. a.s mirmirmirmir bende yatayım barii..

sebnemselayfurkan ( 67,7
dilekruzgar ( 60.1
uaydın(75
İrem&Özge ( 70.2
meyvenull ( 63.5 /63.3
NeKss ( 64.30
angela90(68,8
lightlife(78,0
4.TAKIM TOPLAMI

dün aksam yedim kızlar hala ağlıyorum sabah kilom 63.3 dü diyet yapıcak gibi güclü hissetmiyorum kendimi dipte gibiyim onlar kazandı ben kaybettimmm..
gücümü toplayana kadar diyette yapamıcam sanırım
sabah zorla 2 domates 2 dilim peynir 2 t.t. ekmeği yedimm
öğlene ne yicemi bilmiyorum yermiyim onuda bilmiyorumm senağlama

bu arada sebocum kafam cok kötü hesaplayamadım yani haılayamadım hesaplamayı kusura bakma canımm

dün aksam yedim kızlar hala ağlıyorum sabah kilom 63.3 dü diyet yapıcak gibi güclü hissetmiyorum kendimi dipte gibiyim onlar kazandı ben kaybettimmm..

bu arada sebocum kafam cok kötü hesaplayamadım yani haılayamadım hesaplamayı kusura bakma canımm

offf :KK43: öyle düşünme lütfen kendini yıprattığınla kalırsın unutma herşey olacağına varıyor sen ne yaparsan yap.. kafana problem etmeyip olayı oşekilde kabullenirsen gör bak nasılda herşey kendiliğinden yoluna girecek..

sebnemselayfurkan ( 67,7
dilekruzgar ( 60.1
uaydın(75
İrem&Özge ( 70.2
meyvenull ( 63.5 / 63.3 / 0,2 / % 0,31
NeKss ( 64.30
angela90(68,8
lightlife(78,0 / 76,0 / 2,0 / % 2,56
4.TAKIM TOPLAMI

meyvenullcum seninkini de hesapladım canım.

Günaydın kızlar zevcanım yazdıklarını okuyunca çok üzüldüm canım ne diyeceğimi bilemiyorum ama inş.bir an önce sorunun çözülür canım.Birde sen tek başına kalıyorsun yanında annen olsa sana güç verecek belki işi bırakma gibi şeyler düşünmezsin tatlım ama ne yapalım.Üzme kendini bu kadar.Çokta salma bu durumlar oldu diye herşeyin bir çaresi var bak ben burda müdirem le neler yaşıyorum hamileyim birde daha istinasna göstereceklerdi öyle diyorlardı ama dr gitmek için 1 gün önceden izin istiyorum düşün yani 1 saatim 1 saatimi tutmazken çekemeyen insanlar hep yapıyorlar bunları sıkma canını herşey yoluna girer.Biz her zaman senin yanındayız

Kızlar benim büyük bir sorunum var.wc'ye çıkamıyorum biliyorsunuz üstüne üstlük gaz sancısıda çekiyorum.Bu sabahta ishal oldum ama gaz sancılarım hala gitmedi sizce ben normal şeylermi yaşıyorum :KK43:((

Günaydın herkese.

Kilom dün sabahla aynı. Akşam geç saatte meyve yedik ondan düşmedi. Olsun buna da şükür kızlar. Artık 69 diyorum.
Giydiğim bi kotum vardı üzerimden düşüyor. Vericem birine giysin.

kızlar ne güsel sohbetler etmişsiniz..
keşke aranızda bide benim gibi sağlıkcı olsaydıda denetimin sonucunda basıma gelenleri sorabilseydimm..
öğleden sonra denetimim vardı ii kötü atlattım ama sağlık grup başkanıyla aramız kötü sırf gıcıklığına müdürden gece istediğim saatte işe cağırabilirmiyim diye izin aldı gelmezsemde hakkımda yasal islem baslatıcakmıss oofff napıcam ben şimdi yaaa nasıl gelirim gece gece..
makine patlar inş benide alırlar burdan hastaneye..
nys canımlarım bu psikolojiyle gidip dağıtmak istiyorum ben zaten bu gün yarım litre bile su içmedim moral sıfır öğlenden beridir ağlıyorum giderken markete uğramamak için direnicem kendimle ama inanın tüm gece catlayana kadar yemek ve ağlamak istiyorum sadece ..
burda gidicek bi ortam olsa evede gitmem bu moralle dısarda yer içerim ama yok işte..
kapı meselesine gelince arkadasın dolabına yedek anahtar bırakmısım meğer haberim bile yok boşu boşuna üzdüm kendimi o kadar onu sorunsuz hallettim bu mesele pek hallolacağa benzemiyor ya istifa edicem işi bırakıcam yada bunu cekicem böylee nereye kadar cekilir tabi orasıda ayrı...

Canım tayin isteme şansın yokmu acaba.
Hem gece çağrılma gibi bir durum ne kdr olabilir ki küçük bir yerde.
Boşver hiç takmıyormuş gibi yap kudursun iyice.
Üzüldüğünü anlarsa amacına ulaştığını anlar ve daha çok üstüne gider.

diyete devam ediyorum sanırım bugün çok az yemeye çalıştım kaç gündür abartmıştım çünkü yarından itibaren aynı şekilde diyetime devam ediyorumm kaydirigubbakcemile2

Büşra takıma girmiyorsun paylaşım yapmıyorsun ablacım. Mönülerine bile yazmıyorsun. Geçen hafta da bildirim yapmadın. Lütfen ilk günlerde ki gibi toparlan biraz.

Zevan ne kdr kolay pesediyorsun güzelim ya.
Bırak it ürür kervan yürür.
Takma kafana.

Günaydın kızlar zevcanım yazdıklarını okuyunca çok üzüldüm canım ne diyeceğimi bilemiyorum ama inş.bir an önce sorunun çözülür canım.Birde sen tek başına kalıyorsun yanında annen olsa sana güç verecek belki işi bırakma gibi şeyler düşünmezsin tatlım ama ne yapalım.Üzme kendini bu kadar.Çokta salma bu durumlar oldu diye herşeyin bir çaresi var bak ben burda müdirem le neler yaşıyorum hamileyim birde daha istinasna göstereceklerdi öyle diyorlardı ama dr gitmek için 1 gün önceden izin istiyorum düşün yani 1 saatim 1 saatimi tutmazken çekemeyen insanlar hep yapıyorlar bunları sıkma canını herşey yoluna girer.Biz her zaman senin yanındayız

Kızlar benim büyük bir sorunum var.wc'ye çıkamıyorum biliyorsunuz üstüne üstlük gaz sancısıda çekiyorum.Bu sabahta ishal oldum ama gaz sancılarım hala gitmedi sizce ben normal şeylermi yaşıyorum :KK43:((

Çiçekim ishal devam ederse doktorunu ara canım. Allah korusun enfeksiyonel bir durum olabilir.

Nurcum tebrik ederim süper kilo vermişsin cnm bu hafta.

sebnemselayfurkan ( 67,7
dilekruzgar ( 60.1
uaydın(75
İrem&Özge ( 70.2 / 69.9 / 0.3 / % 0.43 )
meyvenull ( 63.5 / 63.3 / 0,2 / % 0,31 )
NeKss ( 64.30
angela90(68,8
lightlife(78,0 / 76,0 / 2,0 / % 2,56 )
4.TAKIM TOPLAMI

kzlar bu bi günlük mesele değil o dr geldiğinde ben lojmanda oturuyordum bi süre aynı evde kaldık beni evden attı burası benm hakkım die sokakta kaldım ark evinde misafir oldum ki evdeki esyalar benmdi ev benm üzerimeydi cok cektirdi halada benle uğrasıyo..
tayin hakkım yok maleseff olsa inanın 1 dk durmam dilekce falan verdim beni burdan alsınlar die yedeğim olmadığndan o sanslarıda yok dün yine dedimm yok yok yokk..
yıllık iznimde sorun raporumda sorun otururum sorun kalkarım sorun allahtan işimi cok ii yapıyorumda eksik bişi bulmaıyo o konuda son olarakda bu gece calısması cıkıtı dernekle görüştüm konu hakında bilgi alıp bana dönüceklr ama kızlar artık onunla uğrasıcak gücüm kalmadı inanın 1 senedir cektirmediği sey yok yanlızım kimsem yok die iice yüklenio herseyin hayırlısı vardırbundada bi hayırr....

Günaydın hanımlar

Buğün tartılma günü her ne kadar ilaç kullansamda pes etmiş değilim..

Ve kilom 66.40 dpor yaptığımdan beri 50 gr gitmiş.
Demek ki daha fazla çabalarsam ilaç vız gelicek.
Eksilere düşürdüğüm için üzgünüm.
Buğün moralim çok ama çok bozuk pek zaman geçiremiyebilirim.
Pes etmedim etmicemde hele dün akşamdan sonra asla...

kızlar ben dönem kapatıyorum kaç gündür gelemiyorum haftaya daha iyi olacak beni affedin bu hafta için öz haftaya kendimi affettireceğim

benim kg aynı geçin

hepinizi öpüyorum

sebnemselayfurkan ( 67,7 /67,7 / 0/ %0)
dilekruzgar ( 60.1
uaydın(75 /75 / 0 / %0)
ırem&Özge ( 70.2 / 69.9 / 0.3 / % 0.43 )
meyvenull ( 63.5 / 63.3 / 0,2 / % 0,31 )
NeKss ( 64.30
angela90(68,8
lightlife(78,0 / 76,0 / 2,0 / % 2,56 )
4.TAKIM TOPLAMI

Kızlar,

Yasemine özelden yazdım, cevap bekledim ama girmedi. o yüzden sizlerede kararımı bildireyim.

Üzülerek takımı bırakmaya karar verdim, iş yoğunluğum nedeniyle hiçbir şekilde kaptanlık yapamadığımın farkındayım. Sağlık nedeniyle aldığım ilaçlar yüzündende hiç kg. veremiyorum, Motive olamadığım gibi motive de edemiyorum. Yeni gelen arkadaşlarla bile hiç ilgilenemedim malesef.

Yasemin kaptan yardımcısı olduğu için ilk ona düşer bu iş, ama mazareti olursa Özgenin de çok iyi yapacağını düşünüyorum.

Ben yine buralarda olurum. ışlerim yoluna girerse de yine takıma üye olr. girerim.

Yeni kaptanınızı seçene kadar hatta sonrasında da her konuda yardımcı olurum.

Hepiniz seviyorum ve teşekkür ediyorum..
......

X