Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

4.TAKIM CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI
sebnemselayfurkan ( 67,7 /67,7 / 0/ %0)
hasretim34 ( 64.1 /64.1/ 0 / % 0 )
dilekruzgar ( 60.1 /60,1/ 0 / %0 )
uaydın(75 /75 / 0 / %0)
ırem&Özge ( 70.2 / 69.9 / 0.3 / % 0.43 )
meyvenull ( 63.5 / 63.3 / 0,2 / % 0,31 )
NeKss ( 64.30 /64,3 / 0 / % 0)
angela90(68,8 /68,8 / 0 / % 0 )
lightlife(78,0 / 76,0 / 2,0 / % 2,56 )
4.TAKIM TOPLAMI 611,7 / 609,2 / 2,5 / % 0,41)

şebnemcim bende onay alabilirmiyim

****7.TAKIM 163.ETAP ****

yarisci ( 66,0/65,0/1,0/1,51&#37:KK66:
askito(67,9/66,9/1,0/1,47%)
ebtuna (67,4/67,8/-0,4/0,6%)
pregant (73,0/74,0/-1,0/-1,37%)
sailormoon( 72,0/70,9/1,1/1,53%)
zeynep__05(66.7/66,7/0,00/0,00%)
nesibe82(61,1/61,1/0,00/0,00%)
zalimi(82,3/83,0/-0,7/0,85%)
ecemavi(77,0/76,0/1,0/1,30%)

7.TAKIM TOPLAM KıLO(633,4/631,4/2,0/0,31%)

Şebnem kararına saygı duyuyorum ama bir kez daha düşün derim canım.

Ben çıkıyorum kızlar. P.tesi görüşrüz.

:nazar:|KK Nick|Kartları|28.06.2010|29.06.2010|30.06.2010|01.07.2010|02.07.2010

1|sebnemselayfurkan |%1.5 Sarı Kart| + | - | + | + | |
2|hasretim34 |%1.5 Sarı Kart| + | + | + | + | |
3|dilekruzgar |%1.5 ve Paylaşım Sarı Kart| + | + | - | - | |
4|uaydın |Paylaşım Sarı Kart| + | - | - | - | |
5|ırem&Özge | | + | + | + | + | |
6|meyvenull | | + | + | + | + | |
7|angeLa90 | | - | + | - | + | |
8|NeKss | | + | + | + | + | |
9|lightlife | | + | + | + | + | |

Bu durumda uaydın (Banuşkom) paylaşımda kırmızı kart almış bulunmakta.
Ne yapacağız?
Diskalifiye mi olacak takımdan.

Şebnem kararın kesinde gitmeden bu karar senindir arkadaşım.

bende bugun yedklerimi yazim artık devam ediyorum sanırım kilomu da belirtmedim çünkü 68.8 e tkrr inene kdar yok mafoldumben sabah; bi dlm kepek ekmei menemen(1 yumurtyla) biraz peynir,form çayı
ara:bi adet form bisküvi 5 i biyerde çayı
öğle;bezelye yemei,bi kase yoğurt
ara:5i biyerde çayı
akşama ne yicemi bilmiyorum ama aslnda cok hafif geciştirmem gerek sanırım yourt ve meyve olabilir

niye bugün takımda bir durgunluk bir içigeçmişlik bir durum var yaaa...
şebnemcim anlıyorum seni vakit ayıramıyosun ve ilaçlar dolayısıyla kilo veremiyorum diyosun ama şunuda düşün buraya döndüğünde şuanki kilonu özlicek ve çok pişman olucaksın ( engin deneyimlerim doğrultusunda:))
gitmeeeeeeeee.....

günaydin kizlar,suan abimdeyim dün geldik o yüzden giremedim ,malesef bende takimdan ayrilmak durumundayim nedeni ise teyzemin calistigi is yerinde biri icin gecici olarak calisicam giremiycem ondan sonrada ramazan geliyo zaten yine giremem ramazandan sonrada izine gidiyoruz o yüzden ben bu hafta mezun olucam izinden sonra ihtyacim olursa gelirim yine takima ksusuuma bakmayin ama durum böyle spor salonuda yalan oldu zaten bu is yüzünden hevesi kursagimda kaldi :KK43:

Selam kızlar.

Yaso hakkında hayırlısı olsun canım. Şebnem ve senin aynı anda gitmeniz kötü olacak.

Şebnem sen gitme bari.

Bu hafta 6. olmuşuz haftaya daha iyi sonuçlara.

slm kızlar neler olmus neler haftayı kötü kapattığımdan cuma günü hiç yazamadım :KK43:
kızlar gidiyormussunuz tamamen kopmayın bari mümkün olduğunca uğrayın buraya yasocum hayırlı olsun işin geçicide olsa değişiklik olur sana kalan 2-3 kilonuda calısma yoğunluğu ile verirsin inş.
6. olmamızda güsel bence gecen hafta sonuncuyduk :KK1:
kızlar bende kendime söz verdim en fazla 6 ay sonra burdan kurtulucam tabi allahın izniyle dua edin benm içinn buna çok ihtiyacım var hırsla kpss ye çalısmaya basladım 85 almam gerekio inş olurr eger alabilirsem 2011 de yeni bi işyerim olucak hayatımın kötü 2 senesi olarak kalıcak cankırı sadece anılarımda ...
dün limonata kaçamağı yaptım
bu günü hiç sormayınsürekli yiyesim var bu gün sabah 3 dilim t.t ekmeği yedim domates salatalık zeytin peynir tabiii
öğlen 1seftali dayanamadım ve çiğ köftee
aksam 2 tabak bezelye tabi kesmedi 2 dilim ekmeğe kem peynir sürdüm bolca bide onları yedim hala yemek istiyorum ama evden kactım arkadasa geldim ders calısalım die burayada uğramadan edemedim ..
bu arada ben cumadan beri yani bu sanah tartıldığımda 62.8 dim 500 gr verdim muhtemelen üzüntüden oldu yoksa normal sartlarda 1 haftada 200 veren 2 günde 500 veremez öyle işte kızlarr ne cok konusmusum şimdi fark ettim sizi ve kendimi cok seviyorum bu hayattaki hersey ama hersey kendim için kendime cok güveniyorum ve güçlü hissediyorumm..
ama kötü bi haber antidepresan ilaçlarıma tekrar başladım onlar olmadan hayatımdaki olayları kaldıramıyorum mutluluğum için mutlu olmak istiyorum cok mutlu ...

Günaydın herkese.

Kaçamaksız bir haftasonu geçirdim. Ama Pazar regl oldum. Şu an 6 aylık hamiş gibi göbeğim var. :)
bu hafta ümitsizim kızlar. Kaçamak yapmadım ama bu şişkinlikle 5 kilo fazla çıkmazsam iyidir.

Zevcan herşeyi aşacağına inanıyorum canım. Üzme sakın kendini. Dediğin gibi herşey kendin için. Seni üzen insanlar belki yarın birgün hayatında bile olmayacak.
KPSS de başarılar dilerim cnm.
Ve hazır vermişken şu yeme işine bir son versen diyorum bebem.

Günaydın herkese.

Kaçamaksız bir haftasonu geçirdim. Ama Pazar regl oldum. Şu an 6 aylık hamiş gibi göbeğim var. :)
bu hafta ümitsizim kızlar. Kaçamak yapmadım ama bu şişkinlikle 5 kilo fazla çıkmazsam iyidir.

Zevcan herşeyi aşacağına inanıyorum canım. Üzme sakın kendini. Dediğin gibi herşey kendin için. Seni üzen insanlar belki yarın birgün hayatında bile olmayacak.
KPSS de başarılar dilerim cnm.
Ve hazır vermişken şu yeme işine bir son versen diyorum bebem.

günaydınn.. sırnaşık şey
yok tatlım aslında cok ii gidiyorudm moralimn bozulması beni mahvetti topladım kendimi artık iimm..
kaçamaksız olmana sevindimm iice düzene soktun sen bu işi sonuca az kaldı :teytey:
özgecim takım kaptanı ve yardımcısı ayrılıyormus nolcak şimdik :sm_confused:

Bilmiyorum Zevcan. Bir kaptan seçmek durumundayız mutlaka.
Yardımcı da seçeriz sonra ama önce kaptan lazım.

hmmm anladım tatlım sebonunda yazdığı gibi ben senin olmandan yanayım en doğru karar bu olur senin için bi sakıncası yoksa ve diğer arkadaslarda kabul ederse bence sen ol yani en mantıklısı bu deneyimlisin paylasımın cok ii ve herkesi takip edebiliyorsunn hemen ayrılma gibi bi durumunda yok bildiğim kadarıyla ..
bakalım kızların düşüncesine bu konuda tabi önce sen nedersin..

bu günkü menümü paylasayım kızlar..
sabah kalkınca kayısı cayı
kahvatı 8 zeytin 2 dilim peynir 1 dilim .t ekmeği
ara yeşil cay ve çay
öğlen yoğurt ve patlıcan yemeği

aksam etli bezelye yoğurt

yatmadan belki kayısı

Zevcan seve seve kabul ederim canım. Kızlar da onay verirse tabi ki.

Mönün güzel öğlen ve akşama salata eklersen iyi olur.
Birde kahvaltıda 8 zeytin çok gibi şeker. Tuz oranından dolayı.

Zevcan seve seve kabul ederim canım. Kızlar da onay verirse tabi ki.

Mönün güzel öğlen ve akşama salata eklersen iyi olur.
Birde kahvaltıda 8 zeytin çok gibi şeker. Tuz oranından dolayı.

canım inş olursn..
salata sevmiyorum buraya yazsamda yemiyorum onan hiç yazmadım..tuz oranımım fazla olması gerekiyo tansiyonum düşüyo sıcaklardan 9-6 ile geziyorum bunun altına düştüğünde hepten dengem bozuluyo ..

X