Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Özgem çok geçmiş olsun canım kuzun inş.iyidir şimdi.Hava değişimlerininde muhtemelen etkisi büyüktür bu olayda.ayyy ayyy çalışan anne olmak ne kadar zor böyle durumlarda sürekli aklın kuzunda acaba nasıl diye.Ama senin kuzu emin ellerde annen senden de iyi bakıyordur kuzuna canım....

Saol Çiçekim. Allah beterinden korusun bu kadarına razıyım.

Kızlar resimlere baktım. Evet kilo fazlaları var ama abartılacak bir durum yok.
Fit, zayıf hatunlar değiliz hiçbirimiz o yüzden burdayız.
Ama olamayacağımız anlamına gelmiyor. kaydirigubbakcemile5
Yani durmak yok yola devam :roflol:

Saol Çiçekim. Allah beterinden korusun bu kadarına razıyım.

Kızlar resimlere baktım. Evet kilo fazlaları var ama abartılacak bir durum yok.
Fit, zayıf hatunlar değiliz hiçbirimiz o yüzden burdayız.
Ama olamayacağımız anlamına gelmiyor. kaydirigubbakcemile5
Yani durmak yok yola devam :roflol:

tamam tamam anlaşıldı bozmuyoz diyeti :KK1:

ohh sohbet koyuymus valla fotolar paylasılmıs sohbetler edılmıs caglayanım gelmıs ben yetısemedımm :gitme:

özgem fıstığıma uzuldum ama sımdı ıyı oldugunada sevındım gecmıs olsun tatlım bu arada evlılık yıldonumuznuzde kutlu olsun canımm olumunekankayizsmile

Ben geldim kızlar gene burası çok ama çok sıcak odamdan başka yerde çalışmaya çalışıyorum o zaman bulantılarım azda olsa azalıyor.

Özgecim bugün evlilik yıldönümümüz diye yazmışsın benim gözümden kaçmış nicemutlu yıllara canım daha çok ama çokk beraber güzel ve mutlu bir zaman diliyorum.kuzucuğunuzla beraber.

Cerenim gene kaçırdık birbirimizi :)))

Ben geldim kızlar gene burası çok ama çok sıcak odamdan başka yerde çalışmaya çalışıyorum o zaman bulantılarım azda olsa azalıyor.

Özgecim bugün evlilik yıldönümümüz diye yazmışsın benim gözümden kaçmış nicemutlu yıllara canım daha çok ama çokk beraber güzel ve mutlu bir zaman diliyorum.kuzucuğunuzla beraber.

Cerenim gene kaçırdık birbirimizi :)))

geldım fıstıgım geldımm nasılsınız bakalım bugunn:emir_bebek:

Hoşgeldin tatlım ya özledim vallahi seni

Bugün daha iyiyiz canım.Mide bulantısı için formül buldum sıcaktan böyle oluyormusum ben :))

Sen nasılsın tatil nasıl gidiyor

kaydirigubbakcemile3
Hoşgeldin tatlım ya özledim vallahi seni

Bugün daha iyiyiz canım.Mide bulantısı için formül buldum sıcaktan böyle oluyormusum ben :))

Sen nasılsın tatil nasıl gidiyor

aman ıyı olun canım bızım tatıl ıyı sımdılık cumaya kadar ızmırdeyız sonra dıger hafta bodrumda ondan sonrakı haftada fethıyeye arkadaslarla kamp yapmaya gıdıcez ondan sonrada ankara canım boyle bızım programda sımdı annem babam kardeslerımle zaman gecırıyorum burasıda ıyı ıste 1 saat sonra yıne plaja ınerız kardesımle boyle zaman gecıyo ne olsun ama ısın yorgunlugunu attım nasıl ıyıyım anlatamam ankaraya gelınce buyuk ısler benı beklıyoo kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3

aman ıyı olun canım bızım tatıl ıyı sımdılık cumaya kadar ızmırdeyız sonra dıger hafta bodrumda ondan sonrakı haftada fethıyeye arkadaslarla kamp yapmaya gıdıcez ondan sonrada ankara canım boyle bızım programda sımdı annem babam kardeslerımle zaman gecırıyorum burasıda ıyı ıste 1 saat sonra yıne plaja ınerız kardesımle boyle zaman gecıyo ne olsun ama ısın yorgunlugunu attım nasıl ıyıyım anlatamam ankaraya gelınce buyuk ısler benı beklıyoo kaydirigubbakcemile3

Aman canım şimdi işimi falan hiç düşünme sevdiklerinle berabersin ya tadını çıkar.
Bende eşimi sıkıştırıyorum hadi artık gidelim diye ama işler çok yoğun bu aralar temmuz sonuna kadar bende çıkmak istiyorum bebişler artık :)):ecrin_bebek:

Aman canım şimdi işimi falan hiç düşünme sevdiklerinle berabersin ya tadını çıkar.
Bende eşimi sıkıştırıyorum hadi artık gidelim diye ama işler çok yoğun bu aralar temmuz sonuna kadar bende çıkmak istiyorum bebişler artık :)):ecrin_bebek:

cık canım sende cık tatlım kafa dagıtırsınız bıtanemmmkaydirigubbakcemile3

Müdüreden fırsat bulsak hemen çıkacağızda kendisi amerikaya gitmek istiyormuş bende diyorum o gidene kadar biz gidelim.Deniz'i özledim yaaa :))

Selam kızlar,

Oku oku bitmedi valla.

Resimlerde Özgenin de dediği sizlerinde farkında olduğu gibi azıcık pıtırcıklar var, ama çok şükür hiç birimiz obez sınırında değiliz. 5-10 kiloyla çözülecek şeyler. Durmak yok yola devam.

Bende de sanırım kullandıım ilaç yüzünden kıpırdama olmıyor. Diyetisyen randevumu iptal ettim bakalm haftaya kadar sağlıklı ama daha az kalorili biraz daha hareketli bir program uygulayacağım.

Yasemincim, başladın mı spor salonuna, çok yerinde bir karar almışsın.

Özgecim kızına geçmiş olsun, evlilik yıldönümün kutlu olsun, yaptığın işler içinde alnından öpüyorum. (Bende 2. hamilelğimie kadar hep bu işlerle uğraştım)

Cerencim hoşgeldin, inşllah en kısa zamanda miniklerinin müjdeli hberini verirsin bize.

Çağlayancım sende geç eşinin odasına kurul ,,ikiniz birden bastırın bence. Hatta biraz numara yap ayıl bayıl.

Şebnem teşekkür ederim güzelcim.
Sen hangi ilacı kullanıyorsun şekercim.

Canımcım bende kansızlık çıktı, yapılan araştırmalar sonucunda da regli kanamamın çok yoğun olması nedeniyle d.kh. başlandı. Adı Yasm. n Buna ek olr. birde kan hapı kullanıyorum Aslında yine iyi kg. almadan savuşturuyorum bu dönemi..

özgecim sabah atlamısım seni kutlamayı canım tebrikler kocacınla daha güzel yıl dönümleri kutlamanı diliyorum a.s. kutlama hediye süpriz falan varmı süprizzzzz

ablam bende atlamışım nice nice mutlu yıllara inşallah...

Ben sizden aldığım gazla hiç kaçamak yapmadan maşallah güne devam ediyorum.
Akşamda 20 dklık yürücem sonra ece gidincede 4 mile yapıcam.
Zaten tüm gün sorun yok ne oluyorsa akşam o ilacı aldıkdan sonra oluyor...
Ama bu gece kararlıyım yatarken alıcam...
O zaman uykuda olur ne olursa.

Teşekkürler şekerlerim ballarım.

Henüz bişiy yok kızlar valla. :KK43:

Şebom bende y...n isimli ilacı kullanıcam yada spiral taktırıcam korunma amaçlı. Ama hangisini yapsam kararsızım. C.tesi kontrole gidicem ve karar vermem lazım.

X