Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

aynen canım benmde tek sorunum hafta sonu bunuda engelleersek süper oluruzz.
sakın unutma nilaycım pazartesiye kilo vererek başlaman gerkio sporada başladıkmı alllahh kim tuttar bizi kaydirigubbakcemile2

Bende öyle düşünüyorum canım...
Pazarteside kilo bildirirsem hafta sonu daha dikkatli olucam eminim.
Spor konusundada kesinlikle kararlıyım başarıcam

ben geldim kızlar öğlen arası yediklerimi yazayım size

kıymalı yumurta (2 tane)
2 kaşık yoğurt 1 zeytin

akşam menümde sabitlendi fırında sebze yapıyorum yannada monti usulü merçimek corbası yoğurt sositososito

ayrıca sabah cok açım elma yicem demiştim yaa elma yerine kiraz yedim ..

kızlar biraz önce ben doner oldum...lösemi hastaları için kan bankasında kan verdim inşallah bi işe yarar..ne bilim hyecanlandım...kan bankası olan ünüversite hastanesine gidiyorsun 2 dk da 2,5 küçük tüp kan alıyolar eğer kısmet olur biriyle uyuşursa sonra bi checkup tarzı bişey yapııyormuş herhangi bir ilaç yada rahatsızlığı olanlardan almıyorlar zaten ben pcos olduğunu söyledim almayacaklardı ama dedim uyan olursa dr umla paylaşır uygun olursa bi süreliğinede ilacı bırakabilirim neyse .. diyelimki uydu 2 şekilde ilik alıyorlar ya genel anestezi ayda bi süre ilaç kullanıp sonrasında kan alıyolar ve içinden ilik alıyolarmış...eğer ilik alınırsada 5 yıl içinde başka kimseye ilik nakli yapamıyorsun

Allah kimsenin başına vermesin Allah bizden uzak tutsun böyle rahatsızlıkları ama neyin başımıza geleceğini bilmiyoruz

nerden çıktı bu derseniz çok yakın bi arkadaşımızın yeğeni lösemi oldu biz arkadaşlarla toplandık ve belki bizimkli uyar diye gittik ama özel bir kişi için olmuyormuş bizim sonuçlarımızı Türkiyeden herhangi biri içinde kullanabilirlermiş olsun dedik yinede verdik

Son düzenleme:

çok güzel bişi canım inş birine faydanız olur..keske herkes bu kadar düşünceli olsa ..

olur bilmiyorumkismile
buarada meyvenullcum monti yapıyorsan kıymalı yumurta yasak değilmiydi bilmiyorumkismile

Helal olsun vallahi...
Tabrik ediyorum canım allah kimsenin başına vermesin zor.

olur bilmiyorumkismile
buarada meyvenullcum monti yapıyorsan kıymalı yumurta yasak değilmiydi bilmiyorumkismile

bilmiyorum ki yaso bi keresinde et yiyemiyorum dediğim için öyle yersin demişti o yüzden bende serbest die düşündm ve yiyorum.. bak şimdi içime şüphe düştü fisfisfis

ins birine sifa olur canim

öğlen apar topar tavuk ızgara ve zero kola ...

kıymalı yumurta bence diyette olmaması gerekiyor kızlar ama ben bant kullanıyorum ben yemekte özgürüm kaydirigubbakcemile3

Ben bu kilolar yüzünden kafayı yedim...
Az önce sevdiğime kilomla ilgili olumsuz ne düşünüyorsan yaz azimleneyim dedim.
Normalde ilaç içmeyi su içmeyide sevmem.
Ama doktor içmek zorundasın diyordu.
Sevdiğime anlatmıştım hergün sorar su içtin mi kaç litre oldu ilaç aldın mı diye.

Bakalım ne yazacak merak ediyorum.Yok yazamam ben sert olamam falan filan dedi.
Dedim yaz bu sağlığım için gerekli bakalımm ne olcak
Heran yazdıklarından dolayı bir tartışma çıkarabilirimbayanssulusmile

adamlarda bikti bizden valla :roflol::roflol:

adamlarda bikti bizden valla :roflol::roflol:

Aman yok hiç azimlendirici şeyler yazmıyor...

Biraz daralman lazım sanki dimi hayatım?
Göbişin hafiften çıkıyor sanki yürüyüş yapmalısın diyor.
Benim bildiğim şeyler sert olsa...Mesela kendimle ilgili yorumum...

Göbek belden rahatsız değilim ama popom geniş yahu pantalon yakışmıyor bacaklarım kalın gibi etekde arkadan kalkıyor...Bikini giydiğimde denizden çıkar çıkmaz etek kısmını giyiyorum mesela rahatsız oluyorum çünkü...

Evet bunları biliyorum ama değer verdiğim biri söyleyince daha azimli oluyorsun...

Nilay saçmalama ya. Kilolu olabiliriz ama en önemlisi kendimizle barışık olmamız ablacım.
Ayrıca çok öyle aman aman bi kilonda yokkki senin.
Bence denizden çıkınca falan gayette özgürce dolanabilirsin.
Aranma hem kendi kendine kavga için.

Zevcan kıymalı yumurta yasak değil canım. İkiside protein şeker. Ekmeksiz yediğin sürece sorun yok.

ekmek sadece sabahları 2 dilim tam buğday yiyorum canım diğer öğünlerde ekmek yok ayrıca sabah yumurta varsa ekmek hiç yok ..
ayyy inş vericem monti ile kilolarımı kaydirigubbakcemile2
bide nilayla spora başladıkmı düzenli olarak süper olucaz :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…