Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

****7.TAKIM 162.ETAP ****
yarisci ( 67,0/66,0/1,0/1,49&#37:KK66:
askito(68,3 /67,9/0,4/0,59%)
ebtuna (68/67,4/0,6/0,89%)
pregant (73,0/73,0/0,00/0,00%)
perperi( 99,4 /99,4/0,00/0,00%)geri dönmek üzere ayrıldı
sailormoon( 71.3/72/-0.7/-%0.98)
zeynep__05(66.7/66,7/0,00/0,00%)
nesibe82(62,5/61,1/1,4/2,24%)
ohcanimadegsin(62,1/62,1/0,00/0,00%)geri dönmek üzere ayrıldı
zalimi(83,0/82,3/0,7/0,84%)
ecemavi(78/77/1/1,28%)yeni üye

7.TAKIM TOPLAM KıLO(799,3/794,9/4,4/0,55%)

bu konuyu daha öncede dile getirmiştim aylar önce ama bir kişi bile cevap yazmadı nedense ....
püsküütümün önerisini iyce dillendirip onaya sunuyorum. takım kaptanları yada yardımcıları cevaplarsa seviniriz ...

takım içinde nasıl bir uygulama yapıyorsunuz bilmem ama (6.takımda saat 11:30 kadar bildirim süresi var gelmeyen sabit yazılır ve uyarılır .)

tüm takımların en geç saat 16.:30 'a kadar bildirim yapmalarını ...

vede derece sıralamalarınında saat 21:00'e kadar yapılmasını

onayınıza sunuyorum efem ..

saygılar ....

Kimsecikler gelmemiş bu sabah herkese günaydın bebişimin teyzeleri biz bugün çok iyiyiz dünde iyiydik baş dönmeleri ve karın ağrısı harici herşey yolundaydı :))

Cuma günü apar topar gittim dr.kontrol için herşey yolunda ikinizde sağlıklısınız dedi.Dr.bana dediki kilo almışsın bende dedimki wc'ye çıkamıyorum ondan olabilirmi dedim olabilir dedi oda :))

evet ilaç yazdı kızlar bununla ilgili ama genede tık yok.söyleyin bakalım bu konu için siz ne yaptınız hamileliğinizde kabızlık sorunu ve gaz şikayetleriniz varmıydı.

Günaydın bayanlar.

Haftasonları nasıl geçti bakalım.
Valla benim pek içaçıcı değil.
Cumartesi günü midye tava pazar günü de burger kaçamağım var.
Ne yalan söyliyim pişman da değilim.
Bu sabah tartılmadım moral bozmamak için. Önümüzdeki günlere bakalım diye kandırdım kendimi.
Bugün yine normal kahvaltımı yaptım. Keşke tüm günler haftaiçi gibi olsa ama olmuyor dışarı çıkınca bozuluyor.
Gerçi insanın kendi elinde bozmamak. Geçen günde burgera gidip salata yemiştim.
Neyse artık sağlık olsun.
Hepinize kocaman öpücüklerrrrrrrrrr.

günaydın çağlayancım hoşgeldin şeker. sırnaşık şey
ikinizinde ii olduğunu duymak cok güzel.
bu kız doğunca sana cok cektiricek :1rolleyes:
hep kızın olcakmıs gibi hissediom ben yaa :icecream:

kızlar benm haftasonum berbattı
2 gün hatta bu gün dahil basım ağrıyo sürekli yattım ve uyudum cumartesi günü acaba şekerdenmi dedim 1 çikolata yedim yok ondan değilmiş geçmedi.şimdi tansiyonumu ölçtüm o düşmüş hafta sonum ii gecti yattığım için kacamak yapmadım (çikolata hariç.)
bu sabah kilom 63.400 dü 100 gr vermişim.

kızlar sabah tost yaptım peynirli birazdan serum takcaklar tansiyonum için kesin ödem olcak hepsi hiç istemiom taktırmayı offf offff o kadar çabalıyorum ama bi yerden bişi cıkıyo tüm azmim mahvoluyo :çok üzgünüm:

Günaydın zevcanım hoşbulduk canım.banada kızmış gibi geliyor biliyormusun bazen eşimle konuşurken bak kızım duyuyor senin dediklerini diyorum :)))
Hayırlısıyla bir o günlerinide görsek ama aratacak gibime geliyor bu günleri bizim bebiş çok yaramaz olacak gibi geliyor :))

Hafta sonu kaçamak yaptım diye salmayın sakın kendinizi.Beş gün kaçamaksız yapıyorsanız zaten 2 aşama gibi görün haftasonları kaçırdım diyede fazla aşırıya kaçmayın derim kızlar bende hala monti gibi besleniyorum.Ama arada kaçamaklarım çok oluyor sadece :))

Zevcanım senin bu bünyen çok bozuldu canım sanki sürekli şok diyetler yaptığın için mi toparlanmadı acaba bünyen sen böyle hasta yattım diye yazınca ben çok üzülüyorum.

kızlar sabah tost yaptım peynirli birazdan serum takcaklar tansiyonum için kesin ödem olcak hepsi hiç istemiom taktırmayı offf offff o kadar çabalıyorum ama bi yerden bişi cıkıyo tüm azmim mahvoluyo :çok üzgünüm:

uff zevcan sen artık bence bırak canım bu diyet işini falan ordaki dr.görüş senin bu sağlık işine bir an önce bir çözüm bulsunlar sürekli böyle hasta bir bünyeyle nereye kadar gideceksin canım.Bence bırak kendini toparla sağlığına kavuş öyle yeniden başla

uff zevcan sen artık bence bırak canım bu diyet işini falan ordaki dr.görüş senin bu sağlık işine bir an önce bir çözüm bulsunlar sürekli böyle hasta bir bünyeyle nereye kadar gideceksin canım.Bence bırak kendini toparla sağlığına kavuş öyle yeniden başla

yok tatlım diyetten değil bu tansiyon olayı bende hep var babamda da var anlıcan aileden gelen bişi zaten normaldede tansiyonum düşük seyirlidir ama bazen cok düşüyo diyet yapmazkende aynı oluyordu yani..
keşke diyetle alakalı olsada bırakınca normale gelse nerrrdeeee kendimi bildim bileli bu durum böyle

Tamam o zaman canım bende zannettim ki diyetle ve sağlıksız beslenmeyle alakalı ne diyceğimi bilmiyorum ki dikkat et o zaman kendine de dahada kötü olmayasın bari.

kızlar benm haftasonum berbattı
2 gün hatta bu gün dahil basım ağrıyo sürekli yattım ve uyudum cumartesi günü acaba şekerdenmi dedim 1 çikolata yedim yok ondan değilmiş geçmedi.şimdi tansiyonumu ölçtüm o düşmüş hafta sonum ii gecti yattığım için kacamak yapmadım (çikolata hariç.)
bu sabah kilom 63.400 dü 100 gr vermişim.

Geçmiş olsun canımcım. Dikkat et kendine Zevcan.

Boşver sen düzelde gerisi önemli değil.

Kızlar Cerenden haberi olan var mı? C.tesi doktora gidecekti. CADIARZU

aaa hayırdır kızlar ceren'e bir şey mi oldu ya....

Özgem günaydın tatlım nasılsın...
Cerende varmış mı bir bebiş yoksa ayyy süper olur ya :))

Geçmiş olsun canımcım. Dikkat et kendine Zevcan.

Boşver sen düzelde gerisi önemli değil.

Kızlar Cerenden haberi olan var mı? C.tesi doktora gidecekti. CADIARZU

saol tatlım.
ceren bu gün mutlaka gelir haber veririm size diyordu bekleyelim öğlene doğru haber verir bence.umarım ii haberler verir bize :emir_bebek:

Bugün daha iyiyim canım.Bulantım yok çok şükür :))

Geçen haftada yapacaktı hani bir gün ondan sonra hiç mi yapmadı test yaa bak bende merak ettim şimdi görüşmüyoruzda kaç gündür

kızlar menüm
sabah : tost 2 dilim t.t ekmeğinden
ara form çayı yeşil cay 1 litre su
öğlen menemen ayran
ara form çayı yeşil çay 1 litre su
aksam yoğurt mercimek corbası bamya (kaç tabak yerim bilmiyorum) sırnaşık şey

kızlar ya spagetti yeniyormuydu montide ben yenio die dün yedim yanlısmı hatırlıom yoksa içime dert oldu

Günaydın hanımlar ben geldim...

Çicekcim bulantın olmamasına çok sevindim...
Cereninde inşallah bebişi vardır ikinci kez teyze oluruz:)
Ablam iyi olmana çok sevindim...
Meyvenull spagetti yeniyordu canım menüsünde var yani...

X