Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

nilaycım senin boyun kactıki tatlım ben 163 boy 65 kilo ile giyiyordum bu yaz zayıf giycem gerci hemde gecen yaz gittim kırmızı aldım iddalı iddalı dolandım ortalıkta sırnaşık şey

4.TAKIM CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI
sebnemselayfurkan ( 67,7 /67.7/ 0/ %0)
hasretim34 ( 63.5 / 64.1 / - 0.6 / % - 0.94)
dilekruzgar ( 60.1 / 60,1 / 0 / %0)
uaydın(73,5 / 75 / -1.5 / %- 2.04)
İrem&Özge ( 71.3 / 70.2 / 1.10 / %1.54 )
meyvenull (62 / 63.5 / - 1.5 / % - 2.42 )
NeKss (66.2 / 64.30 / 1.9 / % 2.87)
angela90(68.8 /68,8 /0/ % 0)
lightlife(73,0 / 78,0 / -5,0 / % -6,85)
4.TAKIM TOPLAMI 606,1 / 611,7/ -5,6 / -% 0,92)

sonuç çok mu kötü ohaoldumsmile

Kızlar her haftalık 1. olmak ne mümkün, her takımda oluyor böyle olaylar bu hafta bitti, önümüze bakıyoruz. hafta sonuna dikkat. Pazartesi herkes 2 gün yediğini içtiğini yazsın , kaçamaksız olsun mümkünse.

naniknanik benim yüzümden :kedi: boshayallersmile sırnaşık şey :roflol:

sende bize katılıyorsun o zamn pazartesiye mulaka 100 gr da olsa vermiş olarak başlıcaz biz nilayla sende öyle yapıyorsun bak sorcam pazartesi yok öyle boş bırakmak birbirimizi haftaya biz birinci olmalıyızz herkes elinden geleni yapcak unutma pazartesiye kil vererek başlıcaz ne olursa olsun yemiyoruz az önce dondurma almıs dr bey geri cevirdim ben dondurmaya bile hayır dedim.

oldu canımcım :lepi: olumunekankayizsmile ama 100 gr veremem ben versemde hassas olmadığı için tartımda anlaşılmaz şunu yuvarlak 1 kg yaparız

Hayal hoşgeldin tatlişim,

Kız tartıya küsülür mü hiç, pantolanlarda mı alarm vermedi?

Fotolarda belli deil ama o kadar aldığın.

Kızlar ben çıkıyorum.

ıyi tatiller.

iyi akşamlar giremedim nete yaz okulu kaydı için oradan oraya koşturmaktan fırsatım olmadı bi de hep dışardaydım dolayısıyla diyet biraz yalan oldu senağlama ama hallettim herşeyi market alışverişini de yaptım kendim için bizim kızlar hepsi zayf oldugu icin onlarla aynı şeleri yiemiorum mlsef.yarın inş kusursuz bi şekilde devam edicem tartılamadım da tabi ama yaklaşık 1 kilo civarı almış olabilirim:tomato: ama artık bi engelim yk yarından itibaren aynen devam hihoyyythihoyyyt ipte aldımm burda pek yürüyüşe çıkamıyorum ip atlıcam hihoyyyt

bende alışveriş yaptım bugün yenibir sayfa açtım kendime.. inşallah olucak bu iş :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…