Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

:nazar:|KK Nick|Kartları|14.06.2010|15.06.2010|16.06.2010|17.06.2010|18.06.2010

1|sebnemselayfurkan |%1.5 Sarı Kart| + | + | + | + | |
2|hasretim34 |%1.5 Sarı Kart| + | + | + | + | |
3|dilekruzgar |%1.5 Sarı Kart| - | + | + | + | |
4|uaydın | | - | + | - | - | |
5|İrem&Özge | | + | + | + | + | |
6|meyvenull | | + | + |İzinli|İzinli| |
7|angeLa90 | | + | + | + | + | |
8|NeKss | | + | + | + | + | |
9|ozlemyb | |Siteye girdi takıma girmedi| - | - | - | |

Teyzeleri biz geldik bebişimin kalp bi pıt pıt pıt pıt atıyor :)))

Nasıl güzel haber dimi dün beni sabahtan mahvetti ama nazar değdirdim kendime bir istifra ettim bir bulantı mahvetti dün yaramaz beni ama dr.teyzesi sağlıklı bir gebelik dedi çok hoşuma gitti dün rahatsızlandığım için giremedim kızlar ama bebişim çok tatlıydı 6+1 günlük olmuşuz bugün :))

1. liginizi kutlarım fıstık hatunlar ..........
bireyselde derceye yapan arkadşımızı da ..::))))

Teyzeleri biz geldik bebişimin kalp bi pıt pıt pıt pıt atıyor :)))

Nasıl güzel haber dimi dün beni sabahtan mahvetti ama nazar değdirdim kendime bir istifra ettim bir bulantı mahvetti dün yaramaz beni ama dr.teyzesi sağlıklı bir gebelik dedi çok hoşuma gitti dün rahatsızlandığım için giremedim kızlar ama bebişim çok tatlıydı 6+1 günlük olmuşuz bugün :))

çiçek seni cok tebrik ediyorum allah tammaına erdirsin cok sevindim genelde 7. haftada kalp atısı duyulur seninki cok sağlıklı gelişimi iyi demek masallah allah kucağına almayı nasip etsin

Çiçekim tel. evde kalmıştı mesajını yeni okudum.
Aramak istemedim bende.
Çok sevindim bitanecim sağlıkla kucağına almak nasip olsun.

Veeee birinciiiiiliğimiziiiiiiiiii kutlarımmmmmmmmmmm.

Büşra senide kutlarım ablam.

çok teşekkür ederimm. diğer hafta daha çok kilo vericez inşallah saglıklı saglıklı vericez tabii :))opuyorumnanaktan

ben geldiiimmmm :)
Çağlayanım çiçeğim tebrik ederim bebeğim :KK66: pek kafiyeli oldu :) Allah sağlıklı sıhhatli hayırlı bebiş versin tamamını erdirsin canımcım.

Günaydın herkese.
Haftasonum iyi geçti çok şükür kaçamak yapmadım ama bu sabah tartı 72.3 dedi. Gözlerime inanamadım ve acayip moralim bozuldu.
Neden böyle oldu anlamadım.

günaydın kızlar...
bu sabah 65.0 la aranıza döndüm.. :eek:klava:
busabah
2 dilim t.t. ekmeği 2 dilim peynir 1 y.zeytin 1 domates yedim
gün için
ara yeşil elma
öğlen menemen ayan
ara yeşil elma
aksam taze fasulye yoğurt salata yicem

sabah elma sirkesine başladım bakalım bi etkisi olcakmı bana sırnaşık şey

:nazar:|KK Nick|Kartları|21.06.2010|22.06.2010|23.06.2010|24.06.2010|25.06.2010

1|sebnemselayfurkan |%1.5 Sarı Kart| | | | | |
2|hasretim34 |%1.5 Sarı Kart| | | | | |
3|dilekruzgar |%1.5 Sarı Kart| | | | | |
4|uaydın |Paylaşım Sarı Kart| | | | | |
5|ırem&Özge | | | | | | |
6|meyvenull | | | | | | |
7|angeLa90 | | | | | | |
8|NeKss | | | | | | |

günaydın meyvenul benimde senden farkım yok.. tatilde herşey dahil olunca bol keseden yedim :) sonuç hüsran :KK43:

Günaydın şekerler.

Özgecim bence de şişliktir, aynı durum bende de var bugün Cumaya göre +500 ama takmıyorum 2 günde iner diye umuyorum.

Lightlife(canım adın neydi?) ve Zevcan hoşgeldiniz, nasıl geçti tatiller, anladığım kadarıyla dikkatb edememişsiniz, Bugün sizin için bir başlagıç o zaman, inş. kısa zamanda toparlarsınız.

Cuma günü 1. olmuşuz, hepiniz tebrik ederim, angela sende bireyselde birinci olmuşsun bravo tatlım çok iyi bir başlangıç yaptın.

Nliaycım senide tebrik ederim 3. günlük montinin karşılığı güzel olmuş.

ışallah şişliktir kızlar yoksa bırakıcam diyeti falan daral bastı bana artık.
Ver al ver al bıkkınlık geldi.
Salıcam çayıra mevlam kayıra artık.
Böyle kabullenicem kendime.

İşallah şişliktir kızlar yoksa bırakıcam diyeti falan daral bastı bana artık.
Ver al ver al bıkkınlık geldi.
Salıcam çayıra mevlam kayıra artık.
Böyle kabullenicem kendime.

aaaa kızarım sana nedemek böyle kabullenicem herkesteki aynı iskelet sende neden fazladan 20 kilo yağ olsun düşünsene bi 20 kilo yağğ kaç paker margarin eder sakın bırakımm falan deme er gec ericek bı yağlar herkes incecik güzel güzel gezerken sen yağ fıcısı gibimi dolasıcan yok öyle seyy topla kendini vücudun direniyordur en fazla 1 hafta daha direnir sonrasında yine sen kazanıcaksınn ..

Günaydın şekerler.

Özgecim bence de şişliktir, aynı durum bende de var bugün Cumaya göre +500 ama takmıyorum 2 günde iner diye umuyorum.

Lightlife(canım adın neydi?) ve Zevcan hoşgeldiniz, nasıl geçti tatiller, anladığım kadarıyla dikkatb edememişsiniz, Bugün sizin için bir başlagıç o zaman, inş. kısa zamanda toparlarsınız.

Cuma günü 1. olmuşuz, hepiniz tebrik ederim, angela sende bireyselde birinci olmuşsun bravo tatlım çok iyi bir başlangıç yaptın.

Nliaycım senide tebrik ederim 3. günlük montinin karşılığı güzel olmuş.

sebnemcim valla öyle oldu hiç sorma tutamadım kendimi sırnaşık şey

X