Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

tamam hayatım boyle super olurr bu arada yaslardan konu acılmıs bende 24 yasındayım 24 yasında evlendımm okul bıttıkten 1 yıl sonra evlendım bıraz hocadan kocaya durumu oldu benım ıcınde bende erkencıyım bırazz :))

Bende 21 yaşındayım:)Ne güzel açıklamışsın hocadan kocaya diye:)
Sevdiğim 2011 yazı diyor düğün için ben 2012 yazı diyorum.
Kardeşimin askerliği var.İki kardeşiz en büyükleri benim.
İkimizde evden gidersek olmaz.Sevdiğimin okul bitti askerlik bitti.
Benim de okul bu yıl bitiyor.Engelde kalmıyor inşallah.
Sizleri gördükçe hevesleniyorum ben yaopuyorumnanaktan

ınsallah ıstedıgınız olur tatlımm ben hep 2010 da evlenırım dıyodum ama nasıp 2009 oldu neyın ne zaman olacagı bellı olmuyo tatlım esım benı ıstemeye geldıgınde pek bı sorun cıkmadı ama annem naz yapacak ya eşıme dedıkı okulda zaten 4 sene boyunca bırlıkteydınız bı 2 sene daha bekle dedı benımkı hayal kırıklıgına ugradı allahtan annem ınsafa geldıde 1 yıl 2 ay nısanlı kaldık sonra evlenebıldık :))

Yedim geldim. Canım pek bişiy istemedi bugün. Ama yedim mecburen.

Bende 2006 da evlendim. 23 yaşındaydım ve 24 de anne oldum.
Biz 1999 da çıkmaya başlamıştık eşimle. 16 yaşındaydım o zaman. Eşim 19 du.
Askerlik okul derken ve annemin inadı derken ancak 2006 da evlendik. Gerçi bence iyi de oldu.
Daha erken olsun istemezdim herhalde.

Kızlar ya benim çok sol kasığım ağrıyor karnımda taş gibi oldu yürürken böyle gergin bir şekilde ağrı yapıyor neden böyle oluyor anlamıyorum.kötü birşey yoktur dimi dr gitsem mi acaba ((

Annemle konuştum kızlar şimdi saol'un hepiniz yerleşmeye çalıştığı için baskı yapıyormuş ama dayanamayacak gibi olursam gidicem artık akşama kadar bekliyim genede şu anda biraz daha iyi ama arada bayağı bir bastırıyor

Bebiş yerleşmeye çalışıyor canım.
Benim kuzende aynı dertten şikayetçiydi bir zamanlar.
ıçin rahat olsun istersen yinede bir görün doktora sitres yapma inan oda en büyük zarar.

Bebiş yerleşmeye çalışıyor canım.
Benim kuzende aynı dertten şikayetçiydi bir zamanlar.
ıçin rahat olsun istersen yinede bir görün doktora sitres yapma inan oda en büyük zarar.

annemde senin gibi dedi nilay stres yapma rahat ol dedi ama ilk ya işte korkuyorum bir şey olacak diye.bakalım biraz sakinleşti gibi anne olmak ne kadar zormuş :) beklemek güzel ama böyle olacağını bilmiyordum hiç yüreğimiz ağzımızda geziyoruz babasıyla

Son düzenleme:

Yaşamadım ama içimde öyle bir sevgi varki çocuklara karşı o yüzden çok iyi tahmin ediyorum canım ruh halini.Ama bak şunuda biliyorum korkutmak asla istemem ama sitres en büyük zarar.Bir şey olucak diye korkarken iyice sitres yapıyorsun buda bebişi etkilşyor ister istemezEn ufak bir şeyde danış doktora burdan yaz içini dök ama asla sitres yapma.Sağlıklı bir şekilde dünyaya gelicek dualarımız kalplerimiz seninle...Sen yazınca öyle ben bile sitres yaptım biran.Sakin oluyorsun içini rahat tutuyorsun...:1hug:

Saol canım cerende yazdı az önce msnden onunlada konuştuk,varlığınız benim için en büyük olay zaten.Tamam stres yapmıyorum bundan sonra relax oluyorum o zaten iyi ona birşey olmayacak onu çok seven teyzeleri var çünkü:1hug:

Tabiyki bir şey olmayacak...Onu çok seven teyzelerin yanında onu canından çok seven bir ailesi var çok şanslı ve sizi üzmicek sağlıklı bir şekilde dünyaya gelicek sadece nazlanıyor biraz şu ara :1hug:

Çiçek biraz rahat ol kuzum. Bu şekilde bebeğini etkiliyorsun.
Sen ne kdr rahat ve stressiz olursan o da öyle olacak.
Herşey Allah'tan bu hayatta. Merak etme yiyecek ekmeği varsa bu dünyada sana sıkı sıkı tutunur o annesi.

İnş bu nazlanmanın güzel bir hediyesi olarak cumartesi bize kalp atışlarını dinletirde bizde azıcık rahatlarız canım.Bebiş beklemek çok güzel şey ama acemisi olunca insan biraz afallıyor işte böyle

Ayyy inş.sizde tez zamanda kavuşursunuz canım birbibirinizede bizde teyze oluruz.Ama sanırım ilk sırayı benden sonra ceren getiricek ondan bekliyoruz artık güzel haberler

Tamam tatlım ama korktum işte bir anda böyle olunca,şimdi biraz daha rahatım canım nilay ve cerende aynı şeyleri söyledi sende annemde sanırım daha sakin olup atlatmam gerekecek bu dönemleri yanımda olduğunuz için hepinize tşk ediyorum çok saolsun Şenizopuyorumnanaktan

kızlar yaa bütün alıntılarım gittiiiiiiiii
aklımda sadece BEEBEEEKKK kaldıı
çağlayanınçiçeğim inşallah sağ salim klollarına alırsın bebişini
ilk kalp atışlarını gördüğümde ağlamıştım ben de ,şimdi bile gözlerim doldu vallaa
cerencim inşallah sen de en kısa zamanda kavuşusun dileğine merak etme bebiş zaman kolluyordur
ben hamile kalmadan önce arakanmam oldu dr gittim orda hoca muayene etti ultrason iel baktıve bana da gösterdi yumurtalıklarımın etrafı tesbih tanesi gibi kistlerle çevriliydi, çocuğun var mı dedi , bu yaz düşünüyorum hocam dedim, tamam 1 yıl dene olmazsa tüp bebk deneriz falan dedi,beynimden vurulmuşa döndüm ama ne oldu daha ilk denememizde olduuuuu
yani demek istediğim sakın ümidini yitirme , bece çiçekten sonra sıra sende

menüümm
sabah 1 dilim tam buğday ekmeği, 1 kk peynir domates, rezene çayı
öğle:hind, kapama (hayatımda ilk kez hindi eydim) 1 dilim kepek ekmeği, ayran
ara: çilek
akşam:bezelyeli atvuk vardı evdeonu yerim1 dilim ekmekle
2 kupa yeşil çay ve 2 lt su içtim şimdiye akadar
öpüyorum sizi
bugün çok sıcak çoğu hasta gelmedi boş boş kalmıştım iyi oldu sizi takip ettim
yarın baklaım kaç kilo çıkıcam , mens olmama rağmen şişkinlik hisstemiyorum, mensken de vermiş olsam ne güsel olurrr

Saol canım güzel dileklerin için.İnş.cereniminde kısa zaman sonra güzel haberlerini alacağız.Cumartesi günü kalp atışlarını duysam çok ama çok rahatlıycam

Menün güzel canım ama öğle ve akşam yemeğinde ekmek yemesen sanki daha iyi olacak ama bu şekildede kilo veriyorsan hiç bozmadan devam et derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…