Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Ben internetten indirdim canım...
Leslie ile yürüyüş 1,2,3 diye gidiyor...
HEr kademede hareket derejesi süre kalori yakımı artıyor.
Ben çok faydasını görmüştüm zamanında.
Şu ara geç gittiğim için pek yapamıyorum.
Ama hafta sonu bende indirsem fena olmaz.

canim ne gibi faydalrini görüdn biraz anlatsana,anltta gaza gelip yapayim bende bide kac mil yapioydun ne zamany apiyodun sabhmmi akammi filan iste

Ben de kardeşim askere gitmeden evlenmiştim annem çok ama çok zorlanmıştı. HAzirandı evlendiğimde kardeşim Kasımda gitmişti.
Bekle cnm bence sende.

Kız var ya senin için kaçamak yapmıcam haftasonu. opuyorumnanaktan

Kaçamak yapmayalım ki birlikte mezun olalım dimi ablacım?
Eğer kasımda söz olursa kardeşim askere gitmeden aynı ay içinde askere gidicek.
15 ay askerden gelmesi martta gelicek düğün için yine haziranı beklicez.
Bu sürede uzun geliyor sevdiğim için ama yapıcak bir şey yok beklicek...

canim ne gibi faydalrini görüdn biraz anlatsana,anltta gaza gelip yapayim bende bide kac mil yapioydun ne zamany apiyodun sabhmmi akammi filan iste

Canım ben 1 mile yapmıştım...
İki hafta sonra 2 mile sonra 3 mile
En son 3 de kaldım.O zamanlar eve erken gidiyordum hafta içi akşamları hafta sonu ise sabah akşam yapıyordum.Videolarda bir hoca avar arkasında öğrencileri en önce ısınma hareketleri sonra yavaş yavaş tempo artıyor...Leslie dışarı çıkıp yürümeye zamanı olmayan insanlar için.Yürüyüşde yakılan kalorinin dahi fazlasını yakıyorsunuz.Vucudunuz şekilleniyor.Özellikle bel,göbek ve basen çevresi için ideal.Çünkü vücudunuzun çalıştığını hissediyorsunuz...Ama dediğim gibi 1 mile ile başlayıp yavaş yavaş diğer millere geçmek lazım.Sıkılaşmak ve kalori yakmak için birebir...Mesela akşam yemeğinden sonra yapıyordum ben genelde saat 22:00 23:00 evdesiniz zaten hemde kalori yakıyorsunuz ben kesinlikle tavsiye ederim.

Canım ben 1 mile yapmıştım...
İki hafta sonra 2 mile sonra 3 mile
En son 3 de kaldım.O zamanlar eve erken gidiyordum hafta içi akşamları hafta sonu ise sabah akşam yapıyordum.Videolarda bir hoca avar arkasında öğrencileri en önce ısınma hareketleri sonra yavaş yavaş tempo artıyor...Leslie dışarı çıkıp yürümeye zamanı olmayan insanlar için.Yürüyüşde yakılan kalorinin dahi fazlasını yakıyorsunuz.Vucudunuz şekilleniyor.Özellikle bel,göbek ve basen çevresi için ideal.Çünkü vücudunuzun çalıştığını hissediyorsunuz...Ama dediğim gibi 1 mile ile başlayıp yavaş yavaş diğer millere geçmek lazım.Sıkılaşmak ve kalori yakmak için birebir...Mesela akşam yemeğinden sonra yapıyordum ben genelde saat 22:00 23:00 evdesiniz zaten hemde kalori yakıyorsunuz ben kesinlikle tavsiye ederim.

canim lesliyi taniyorum bütün videolari var bende ama yapmaya adam yok :) bide yaptim bi kac kere basit gibi geldi bana aman yapsamda basit olsa ama nerde 2 gün yapiyom 3.gün yok

İkiniz içinde hayırlısı olsun canım benim iyi düşünüp doğru karar verin.
desene çok yorucu bir tempon var canım aman bende bir ayı kapattım yeni ayı açmasak çok iyi olacaktı ama yap yap bitmiyor bir türlü :)))

Ay kapanır ay açılır bizim tempo hiç bitmez canım...
Şu sıra eğitimler var bakma ondan rahatım yoksa kafamı kaldıramıyorum.
Rakamlarla uğraşmayı seviyorum ama ay sonu ay başı yoğunluk artar ayın ortası biraz rahatım şükür...

canim lesliyi taniyorum bütün videolari var bende ama yapmaya adam yok :) bide yaptim bi kac kere basit gibi geldi bana aman yapsamda basit olsa ama nerde 2 gün yapiyom 3.gün yok

istiyosan bende ındırcem ya sımdı beraber baslayalım hergun ne yaptıgımızı anlatalım belkı sende gaza gelırsın bolece tatlımmm

Kızlar ben kaçıyorum bana müsade kendinize iyi bakın birazcık işlerim var onları bitiriyim yeniden gelmeye çalışırım.

Banada ilk basit gelmişti.
İlk milede sanki zaman kaybı gibi.
Miller arttıkça vucudum sıkılaştıkça anlamıştım değerini.
Şimdi sor bana yapıyor musun diye?
Yapmıyorm erken gidip dinlenip yemekden sonra yapıyordum.
Şimdi başımı kaldıramıyorum.Çok tembelleştim ama yazdıkça anladım yapsam süper olacak..
kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

X