Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

İnş bu nazlanmanın güzel bir hediyesi olarak cumartesi bize kalp atışlarını dinletirde bizde azıcık rahatlarız canım.Bebiş beklemek çok güzel şey ama acemisi olunca insan biraz afallıyor işte böyle

Ayyy inş.sizde tez zamanda kavuşursunuz canım birbibirinizede bizde teyze oluruz.Ama sanırım ilk sırayı benden sonra ceren getiricek ondan bekliyoruz artık güzel haberler

İnşallah canım inşallah.
Kalp atışlarıda nasıl tatlı gelir kulağa.
İçin kıpır kıpırdır şimdi bir yanın ister istemez endişeli.
Ama sitres kesinlikle yok...

Ben çocuk sahibi olmaya dünden razıyım zaten.
Evlendiğimden en az bir yıl sonra filan düşünürüz sanırım.
allahım dileyen isteyen herkese nasip etsin.

İlk kalp atışını duyduğumuzda bizde çok heyecanlanmıştık. Pıt pıt sesleri dünyanın en güzel sesiydi sanki kızlar.

Evlenmeden önce eşimle büyük kavgalar etmiştik çocuk konusunda bizde. Ben 5 yıl asla istemiyorum demiştim. En son 3 yıla düşürmüş ve anlaşmıştık. Evlendikten 6 ay sonra başladım istiyorum demeye. Yani anne olma isteği öyle plan falan dinlemiyor kızlar.
Biranda geliyor insana. Ve tek düşüncen o oluyor.

Evet bizde sözde 2 sene çocuk istemiyorduk para biriktirip ev alma planımız vardı ve biraz daha birbirimizi tanıyıp geleceğimiz hakkında karar verecektik ama gönül ferman dinlemiyor yüreğine o ateş düştümü insanın gözü görmüyor....

Cumartesi günü eğer sabahtan gidersem öğleden sonra gelir sizlere haber veririm zaten yoksa çatlarım ama özgem ilk sen öğrenirsin heralde msj atarım sana çünkü teyzesi bak kalp atış hızımıza diye :)))

Dünyanın en anlamlı ve en pahabiçilemez duygusudur eminim...
İlki sevdiğin insanla evli olmak ona güven duymak ve sonunda minicik ufacık her geçen gün büyüyen tamamen senden bir parça olan çocuklara sahip olmak darısı isteyen herkesin başına inşallah.

Benim işler iyice yoğunlaştı canlarım...
Bir aklım burda işi gücü bıraktım hala arada okuyorum yazdıklarınızı...
Kapatayımda işlerimi bitereyim çıkışa az kaldı zaten.
Akşama bizimkiyle yürüyüp spor yapcaz:KK70:
Menümü yarın sabah paylaşırım artıkın...
Öptüm hepinizi.

İnş bu nazlanmanın güzel bir hediyesi olarak cumartesi bize kalp atışlarını dinletirde bizde azıcık rahatlarız canım.Bebiş beklemek çok güzel şey ama acemisi olunca insan biraz afallıyor işte böyle

Ayyy inş.sizde tez zamanda kavuşursunuz canım birbibirinizede bizde teyze oluruz.Ama sanırım ilk sırayı benden sonra ceren getiricek ondan bekliyoruz artık güzel haberler
sıra bende almayın sakın yerımıı saka saka allah ısteyen herkese versın :))
kızlar yaa bütün alıntılarım gittiiiiiiiii
aklımda sadece BEEBEEEKKK kaldıı
çağlayanınçiçeğim inşallah sağ salim klollarına alırsın bebişini
ilk kalp atışlarını gördüğümde ağlamıştım ben de ,şimdi bile gözlerim doldu vallaa
cerencim inşallah sen de en kısa zamanda kavuşusun dileğine merak etme bebiş zaman kolluyordur
ben hamile kalmadan önce arakanmam oldu dr gittim orda hoca muayene etti ultrason iel baktıve bana da gösterdi yumurtalıklarımın etrafı tesbih tanesi gibi kistlerle çevriliydi, çocuğun var mı dedi , bu yaz düşünüyorum hocam dedim, tamam 1 yıl dene olmazsa tüp bebk deneriz falan dedi,beynimden vurulmuşa döndüm ama ne oldu daha ilk denememizde olduuuuu
yani demek istediğim sakın ümidini yitirme , bece çiçekten sonra sıra sende

menüümm
sabah 1 dilim tam buğday ekmeği, 1 kk peynir domates, rezene çayı
öğle:hind, kapama (hayatımda ilk kez hindi eydim) 1 dilim kepek ekmeği, ayran
ara: çilek
akşam:bezelyeli atvuk vardı evdeonu yerim1 dilim ekmekle
2 kupa yeşil çay ve 2 lt su içtim şimdiye akadar
öpüyorum sizi
bugün çok sıcak çoğu hasta gelmedi boş boş kalmıştım iyi oldu sizi takip ettim
yarın baklaım kaç kilo çıkıcam , mens olmama rağmen şişkinlik hisstemiyorum, mensken de vermiş olsam ne güsel olurrr
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
İlk kalp atışını duyduğumuzda bizde çok heyecanlanmıştık. Pıt pıt sesleri dünyanın en güzel sesiydi sanki kızlar.

Evlenmeden önce eşimle büyük kavgalar etmiştik çocuk konusunda bizde. Ben 5 yıl asla istemiyorum demiştim. En son 3 yıla düşürmüş ve anlaşmıştık. Evlendikten 6 ay sonra başladım istiyorum demeye. Yani anne olma isteği öyle plan falan dinlemiyor kızlar.
Biranda geliyor insana. Ve tek düşüncen o oluyor.

bende en az 2 yıl dıyodum esımde 2 yıl dıyodu ama 1 aydır bebek ıstıyoruzz 10 ay oldu evlenelı cok degıstık bu konudaa helekı ben kendıme ınanamıyorum cocuk ıstemeyen ben sımdı cocuk dıye kendımı yıyıp bıtırıyorumm hayırlısı bakalımm

merhabalarr ben geldimm:eek: herkesin kandili mübarek olsun öncelikle.. size ayak uyduramıyorum ben ama herkes erkenden burda bi de hep bebişlerimiz var:emir_bebek: çok ayak uyduramıorum o yüzden yarın kilomuzu yazıcaz ay ama ben hergün tartılıomm dayaanamayıpkaydirigubbakcemile3

İlki sevdiğin insanla evli olmak ona güven duymak ve sonunda minicik ufacık her geçen gün büyüyen tamamen senden bir parça olan çocuklara sahip olmak darısı isteyen herkesin başına inşallah.

Öptüm hepinizi.

merhabalarr ben geldimm:eek: herkesin kandili mübarek olsun öncelikle.. size ayak uyduramıyorum ben ama herkes erkenden burda bi de hep bebişlerimiz var:emir_bebek: çok ayak uyduramıorum o yüzden yarın kilomuzu yazıcaz ay ama ben hergün tartılıomm dayaanamayıpkaydirigubbakcemile3

saol canım senınde mubarek olsunn sende menunu yaz bızde senın ıcın yorum yapalım hem bu sekılde bıze ayak uydurmus olursun canımm

Öptüm hepinizi.

Aksatma canım işlerini bizim yüzümüzden hadi bakalım işlerinin başına fırça yemek bak bizim yüzümüzden :)))

sıra bende almayın sakın yerımıı saka saka allah ısteyen herkese versın :))

bende en az 2 yıl dıyodum esımde 2 yıl dıyodu ama 1 aydır bebek ıstıyoruzz 10 ay oldu evlenelı cok degıstık bu konudaa helekı ben kendıme ınanamıyorum cocuk ıstemeyen ben sımdı cocuk dıye kendımı yıyıp bıtırıyorumm hayırlısı bakalımm

En yakın zamanda annesine süpriz yapacak canım o ben biliyorum.Nasıl hissediyorsun kendini regl yaklaştı varmı bir gerginlik,sakinleşme ortamları :)))

Hoşgeldin canım.Benim bebiş heyecanı herkesi sardı derdimiz hiç bitmiyor saolsun arkdaşlarda beni yatıştırmaya çalışıyorlar :)))

Aksatma canım işlerini bizim yüzümüzden hadi bakalım işlerinin başına fırça yemek bak bizim yüzümüzden :)))

En yakın zamanda annesine süpriz yapacak canım o ben biliyorum.Nasıl hissediyorsun kendini regl yaklaştı varmı bir gerginlik,sakinleşme ortamları :)))

Hoşgeldin canım.Benim bebiş heyecanı herkesi sardı derdimiz hiç bitmiyor saolsun arkdaşlarda beni yatıştırmaya çalışıyorlar :)))

yarın olmam lazım ama şişkınlık falan yok acıkcası hıcbırsey yok canımm yalnız dun bıraz asbıydım bugun tam tersıyım herhalde o da benım dengesızlıgımden :))kaydirigubbakcemile3

yarın olmam lazım ama şişkınlık falan yok acıkcası hıcbırsey yok canımm yalnız dun bıraz asbıydım bugun tam tersıyım herhalde o da benım dengesızlıgımden :))kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ceren tatlım ya hiç güleceğim yoktu vallahi dur bakalım yarın sabah olmazsın inş.Yanına test al yarın işe giderken gelmezse yap hemen tamam mı.belki vardır onun için böylesindir canım

Bugün bir kaç kere altta gördüm ben onu ama hiç yazmadı muhtemelen bugün yoğun onun için bize birşeyler yazamıyor

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ceren tatlım ya hiç güleceğim yoktu vallahi dur bakalım yarın sabah olmazsın inş.Yanına test al yarın işe giderken gelmezse yap hemen tamam mı.belki vardır onun için böylesindir canım

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 dun evde teror estırdımm gormen lazımdı bugunde esımı ıkıde bır arayıp maymunluk yapıyorum adamda sasırdı artık ne oluyo buna dıyeee :)) yarınıda bı atlatayım tatlımda ona gore alayım testı sonra hayalkırıklıgına ugramayayım kaydirigubbakcemile3

beğenmiyosunuz ama benim menülerimi :sinifsinif: kendime düzenli bi diyet bulucam monti diyeti var bi aklımda en mantıklısı gibi ona başlayabilirim bu hafta çünkü dier türlü cok düzensiz ve az yiorum aslında cok acıkmıyorum ben böyle ama bilmiomki

beğenmiyosunuz ama benim menülerimi :sinifsinif: kendime düzenli bi diyet bulucam monti diyeti var bi aklımda en mantıklısı gibi ona başlayabilirim bu hafta çünkü dier türlü cok düzensiz ve az yiorum aslında cok acıkmıyorum ben böyle ama bilmiomki

canım ne demek sız begenmıyorsunuzz eger begenılmeyecek bır menuyse duzenlemek ıcın ugrasacagız bız bunun ıcın burdayız sen yaz bakalım menunuu bak caglayan ve ozge tam bır montıcıdır onlardan yardım alabılırsın canımm

Ceren ben sıramı savdım şeker sıra sende. Yarını bekle hatta p.tesi yap test bence. ışallah vardır minişko.

Nilay kolay gelsin cnm hallet işlerini.

Çiçekim bekliyorum mesajını kuşum. Ararım seni akşam üstü.

Büşra hoşgeldin minnoş. Monti yapmaya karar verirsen en doğru kararı vermiş olursun. Hem yaş avantajın da var süper verirsin.

Şebnemmmmmm nerdesin bizi unutmuş gibisin nerdesinnnnnnnnnn :KK70:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 dun evde teror estırdımm gormen lazımdı bugunde esımı ıkıde bır arayıp maymunluk yapıyorum adamda sasırdı artık ne oluyo buna dıyeee :)) yarınıda bı atlatayım tatlımda ona gore alayım testı sonra hayalkırıklıgına ugramayayım kaydirigubbakcemile3

adamda haklı ne yapsın ki...bir öylesin bir böylesin korkmuştur hanım elden gidiyor diye :)))

Bu grupta çoğu kişi monti yapıyor zaten canım.Sen yaz menülerini yavaş yavaş düzene oturur.ben bu cereni az sopalamadım hep aç geziyor diye ama bak şimdi ideal kilosuna artık ulaştı :)))

Ceren ben sıramı savdım şeker sıra sende. Yarını bekle hatta p.tesi yap test bence. İşallah vardır minişko.

Nilay kolay gelsin cnm hallet işlerini.

Çiçekim bekliyorum mesajını kuşum. Ararım seni akşam üstü.

Büşra hoşgeldin minnoş. Monti yapmaya karar verirsen en doğru kararı vermiş olursun. Hem yaş avantajın da var süper verirsin.

Şebnemmmmmm nerdesin bizi unutmuş gibisin nerdesinnnnnnnnnn :KK70:

Tamam tatlım.O güzel haberi bir alıyım bende hepinizi bile ararım tek tek ama senden başka cep'i olan yok bende o ayrı :))kaydirigubbakcemile3

X