Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

adamda haklı ne yapsın ki...bir öylesin bir böylesin korkmuştur hanım elden gidiyor diye :)))

Bu grupta çoğu kişi monti yapıyor zaten canım.Sen yaz menülerini yavaş yavaş düzene oturur.ben bu cereni az sopalamadım hep aç geziyor diye ama bak şimdi ideal kilosuna artık ulaştı :)))

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 valla caglayan bana neler yaptı nelerr:eek:klava::eek:klava: cok gordum oklavasınıı ama sonuctaaa ıstedıgımın cok ustundee bı basarı sagladımm tekrar tesekkurler caglayancımmdelikafaduldenşakkıdı

Ceren ben sıramı savdım şeker sıra sende. Yarını bekle hatta p.tesi yap test bence. İşallah vardır minişko.

Nilay kolay gelsin cnm hallet işlerini.

Çiçekim bekliyorum mesajını kuşum. Ararım seni akşam üstü.

Büşra hoşgeldin minnoş. Monti yapmaya karar verirsen en doğru kararı vermiş olursun. Hem yaş avantajın da var süper verirsin.

Şebnemmmmmm nerdesin bizi unutmuş gibisin nerdesinnnnnnnnnn :KK70:

tamam canım pazartesı bakayım ben caglayanda ole yapmıstı demıı 1 haftamı ne beklemıstın degılmı canımm

tamam dünkü menüm kötüydü zaten sölemiim ama bugünden başliim o zaman sabah yani 12 gibi oluyo benim kahvaltım ondan sabah demiim aslında bi küçük kase sütle müsli yedim saat 2 gibi de bi kupa yeşilçay içtim şimdide yourtla mısır ekmeı yemek istiorum olurmu kii kaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 valla caglayan bana neler yaptı nelerr:eek:klava::eek:klava: cok gordum oklavasınıı ama sonuctaaa ıstedıgımın cok ustundee bı basarı sagladımm tekrar tesekkurler caglayancımmdelikafaduldenşakkıdı

Nedemek tatlım oklavam her zaman hizmetinde :KK1:
tamam canım pazartesı bakayım ben caglayanda ole yapmıstı demıı 1 haftamı ne beklemıstın degılmı canımm

evet canım 1 haftayı beklemiştim bende özgem bekle hemen yapma demişti onun sözünü dinlemiştim ve iyikide dinlemişim :)))

satın almadan arkadaslar geldı benım cıkmam lazım kızlar sonra gelırım optum

tamam canım bybyopuyorumnanaktan

Ceren valla inan en az kendim kdr sevinirim cnm müjdeli haberine.

Büşra sen diyet mi yapıyorsun. Şu ana kadar hiç beslenmemişsin cnm. Kilo vermek sağlıklı olduğu sürece iyidir. Bence sen önce daha erken kalkmayı öğrenmelisin hayatım. Erken kalkki metabozlizman çalışsın. Ve yarın tarıl montiye başla.

Feci yoğundum, öldüm yorgunluktan kusura bakmayın şekerler. zaten yoğunluğum böyle giderse bir süre sonra takımdan ayrılacağım sanırım. Ama biraz kg. verip mezun olr. ayrılmak istiyorum.
Öptüm sizi..

Şebnem bu hafta Neks Nilayı da ekliyelim listeye. Hergün girdi ve paylaşım yaptı. Kalıcı bi arkadaş.

4.TAKIM CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI
sebnemselayfurkan ( 68
hasretim34 ( 63.4
dilekruzgar ( 60.8
uaydın(73,5
ırem&Özge ( 71.4 / 71.3 / 0.10 / %0.14 )
meyvenull (62
4.TAKIM TOPLAMI

Geçen haftasonu kaçamağım olmasaydı kesin 70 olurdum bu hafta offf offff.

Günaydın kızlar biz bugün çok iyiyiz aman nazar değmesin :))
akşamda beni hiç üzmedi kuran okuyup bol bol dua ettim hepimizin için.Cerenim senin içinde dua ettim canım bebişin gelsin diye.şimdilik çıkıyorum sonra tekrardan gelmeye çalışırım kızlar kendinize iyi bakın

Özgem sende üzme kendini canım bu haftasonunu kaçamaksız yaparsan önümüzdeki hafta alırsın canım güzel haberleri :))

Çiçekim günaydın canım. Aman maşallah böyle devam etsin.
ışallah haftaya 70 olurum valla şeker. Sonraki haftada 69 görürsem süper olur.
Temmuz 17 izne çıkıyorum. O zaman 6 lı rakamları görmek istiyorum.

sebnemselayfurkan ( 68
hasretim34 ( 63.4
dilekruzgar ( 60.8 /60.1 /0.7 / %1.15)
uaydın(73,5
İrem&Özge ( 71.4 / 71.3 / 0.10 / %0.14 )
meyvenull (62
4.TAKIM TOPLAMI

günaydııınnn , regl olmama rağmen kilo vermişimmmkaydirigubbakcemile5

sebnemselayfurkan ( 68 / 67,7 / 0,3 / %0,44)
hasretim34 ( 63.4
uaydın(73,5
meyvenull (62
Nekks
angela90
4.TAKIM TOPLAMI

Neks ve angelanın cuma kg. larını kaydettiğim kağıdımı bulamıyorum kızlar geçen haftaki kg. nuzu yazın bakalım.

Özgecim bende işe gelirken aynı seyi düşündüm özlem devam edemedi ama neks ve angelayı alalım diye.
Canımcım sen artıda olmadığına şükret, bu hafta telafi erdersin.

Benim tatilimde 24 temmuz hedefim 4 kg. inş ulaşırım.

Dilekcim süpersin regli bitse daha az olacaksın demek ki.

Çağlayancım iyi olmanıza sevindim, okşa bizim için bebişi. Yalnız bana erkek gibi geliyor nedense. Hayırlı evlat olsunda ikisininde yeri çok farklı. Paha biçilemez.

hasretim34 ( 63.4
uaydın(73,5
meyvenull (62
NeKss (67,4
angela90(72
4.TAKIM TOPLAMI

Özgem buldum sanırım saol tatlım sende teyit et bulursan..

Şebo evet cnm bu şekilde. Sende vermişsin cnm tebrikler. Az olsun bizim olsun :)

Nilayın kiloyu çok merak ediyorum ben süper monti yapıyor çünkü.

hasretim34 ( 63.4/63.5 / -0-10/ -% 0.16 )
uaydın(73,5
İrem&Özge ( 71.4 / 71.3 / 0.10 / %0.14 )
meyvenull (62
NeKss (67,4
angela90(72
4.TAKIM TOPLAMI

X