Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

ne kadar sürede sikilasti canim vücüdun peki hala sikimi vücudun ben kendimi SIKIP spor yapsam bile hedefime ulastiktan sonra devam etmiycemden adim gibi eminim yine eski halime dönermiyim yapmassam yoksa SIKILASTIKtan sonra öyle kaliyomu kilo almadikca

istiyosan bende ındırcem ya sımdı beraber baslayalım hergun ne yaptıgımızı anlatalım belkı sende gaza gelırsın bolece tatlımmm

Leslie ile bende başlamak istiyorum.
Bende varım hergün yazarım.
İlk iki hafta bir mile sonra tempo arttıralım.
Haftada içi en az 3 gün yapılacak akşamları tabi evde olup zamanı olan sabah akşam yapsın mümkünse hafta içi ful yapsın.Hafta sonu sabah akşam yapılacak.Çalışanlar için böylesi daha kolay.HErgün paylaşıcaz ne yaptık ne ettik.Ben varım kesinlikle.Böylece sporuda bırakmamış oluruz hevesleniriz.Hepimizde oluyor dönem dönem tembellik.

Ay işallah canikom.
Beklesin tabi kız evi naz evi :hulya:

Kızlar ben kaçıyorum bana müsade kendinize iyi bakın birazcık işlerim var onları bitiriyim yeniden gelmeye çalışırım.

Sizde kendinize iyi bakın şeker. Kolay gelsin.

Kızlar yemeğe kaçıyorum bende ufak ufak. cokacimcoook

ok tatlıs bana uyarr yapalım o zaman yasooo sen varmısınn
ay işallah canikom.

Sizde kendinize iyi bakın şeker. Kolay gelsin.

Kızlar yemeğe kaçıyorum bende ufak ufak. Cokacimcoook

afıyet olsun tatlımm

6 hafta kadar yaptım canım.
Valla sana şöyle söyliyim canım...
Benim belim incecik göbeğim kilo aldığımdan solayı çok az var ama asla sarkık değil sıkı.Popo bölgem var ama oda sarkık değik gayet sıkı zaten kilo verirken aslında bu tarz hareketleri ihmal etmememiz lazım özellikle bölgesel sorunu olanlar yoksa sarkar bu daha da kötü bir görünüm verir.

ok tatlıs bana uyarr yapalım o zaman yasooo sen varmısınn

afıyet olsun tatlımm

varim anasini satayim :) ama ben 1 mille baslamam gücüm yetitgi kadar yaparim :)

ya canim bnimde belim incedir 2 dogumdan sonra göbegim var haliyle bacak ve basen problemim var ama her yerim löl löp sallaniyo buda sarkik oluyo heralde

Ay işallah canikom.

Kızlar yemeğe kaçıyorum bende ufak ufak. cokacimcoook

Beklicez bazen arkadaşlarım geç nilay haklı çocuk diyorlar hemen şımarıyor evet hayatım haklıyım önümüzdeki yaz yapalım diyor:)Ama beklicek...

Afiyet olsun ablacım...

tamam sen bılırsın ama bırden agır hareketlerle baslarsan tutulur kalırsın onuda soleyım vucudun ısınmadan gecme agır hareketlereee

Ablam 1 mille başla 2 haftada değilde hafta başından hafta başına arttır mesela..
Neden diceksin?Ne kadar yüklenirsen o kadar çabuk sıkılırsın yavaş yavaş görev ediniceksin.Nasıl yemek hazırlamadan olmuyor saati önemli değil o hafta içinde kaç mili ne kadar yapman gerekiyorsa yapıcaksın.Yavaş belki ama emin ilerliceksin.

tamam sen bılırsın ama bırden agır hareketlerle baslarsan tutulur kalırsın onuda soleyım vucudun ısınmadan gecme agır hareketlereee

yok canim leliyi taniyorum hareketler agir degil zaten dogru dürüst harekette yokki oldugun yerde zipliyon iste saga sola ama benim ptesi yaptigim slim in 6 o mahvetti beni hala bacaklarim agriyor ona biraz daha sonra basliycam

saol canim bakicaz artik bu arada bende 25 yasindayim :) abla demk sitiyosan de yine ama mecburda degilsin :) benim icn farketmez

yok canim leliyi taniyorum hareketler agir degil zaten dogru dürüst harekette yokki oldugun yerde zipliyon iste saga sola ama benim ptesi yaptigim slim in 6 o mahvetti beni hala bacaklarim agriyor ona biraz daha sonra basliycam

hımm ozaman sen nerden ıstıyosan ordan basla bugun baslayalım o zaman yarında herkes anlatacak yaptıgını herkes bu hareketlerın sonunu getırecek ona gore yarım bırakmak yok yarım bırakana ceza varrr ona goree

hımm ozaman sen nerden ıstıyosan ordan basla bugun baslayalım o zaman yarında herkes anlatacak yaptıgını herkes bu hareketlerın sonunu getırecek ona gore yarım bırakmak yok yarım bırakana ceza varrr ona goree

canim hemen kaytariyo demeiynde bugün benden gecti cünü oglum kalkar birazdan yarin onu yatirinca yapicam cünkü ayaktayken birakmiyo beni :)

canim hemen kaytariyo demeiynde bugün benden gecti cünü oglum kalkar birazdan yarin onu yatirinca yapicam cünkü ayaktayken birakmiyo beni :)

tamam canımm bugunluk ızınlısın o zaman nılay ve benı baglayn bısey yokk bız bu aksam baslayalım degılmı nılayy

tamam canımm bugunluk ızınlısın o zaman nılay ve benı baglayn bısey yokk bız bu aksam baslayalım degılmı nılayy

Banada uyar canım...
Eve gidip partları indiririm geçde olsa yaparım mutlaka...
Hatta yemekden sonra güzel güzel yaparım kaloriyide yakmış olurum...

Dediğim gibi ben bazen eve geç gidebiliyorum o nedenle...
Hafta içi en az 3 gün akşamları hafta sonuda hem sabah hem akşam olmak üzere iki defa...Haftada bir bizde milleri arttıralım derim böylece daha hızlı ilerlemiş oluruz...
Haydi hayırlısı olsun.Hergün geldimizde menülerin dışında leslie yürüyüşümüzüde paylaşıcaz bundan sonra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…