3,5 yıllık ilişkimde aniden bırakıldım..

Uzak dur kan emici psikodan

Birden bire bitmemiş bu ilişki zaten hep siz yurutmussunuz hatalariniz şunlar aldatilmissiniz ve gitmemissiniz bitirmek istediğini söylediği halde tatile gitmiisiniz ve seninle sonkez mutlu oluyum demissiniz bunlar sizin için sevgiden ama onun için gurursuz güçsüz bi kadın olusunuzdan erkekler güçsüz gurursuz kadını sevmezler sevgi ikinci plana geçer direk ben bunu kendimdende biliyorum bir erkek aldattığım halde duruyorsa istemediğim halde duruyorsa hala seviyorum diyorsa boğar insanı ve gerçekten güçsüz insan istemem hayatimda heleki gurursuzu bence bu yanlışın içinden çıkarın kendinizi neden siz onsuz yapamicaksiniz bukadar uzuluceksiniz bırakın o sizsiz yapamasin o sizsiz uzulsun hayat kısa böyle şeylere elin adamına bukadar takmayın insan ailesini bile biyerde silebiliyorken neden yabancı bi insanı hayatinizin tam orta noktasında yasatsinki çok saçma gez toz eğlen yeni insanlarla tanış yeni ilişkin olsun

O da öyle söyledi genelde. Dönmeyecekmişim gibi, bana umut bağlama dedi. Ama gelirsem seni aynı bulabilir miyim, bulmak isterim, bulacağımı biliyorum dedi. O kadar emin zaten benden..
Vay vay vay gelirse sizi aynı bulacak ama gelmeyedebilir de herseye ragmen simdiden rezerve de yaptiriyor.

Sizi kesin sevmiyor. Seven bir erkek kadini bu sekilde umutvari konusmalarla arafta birakmaz.

Acayip bencilmis. Kurtulun bundan. Ne kadar ayip ya nasil boyle konusmasina izin verdiniz ki, pasam bi hava alacak baska kollarda, tutturamazsa size donecek ve sizi hazir onu bekler bulacak kendinizle ilgimi boyle bir izlenim yaratarak zaten aldatilmak ve terkedilmek icin uygun zemini siz yaratmissiniz, uzgunum.

O da öyle söyledi genelde. Dönmeyecekmişim gibi, bana umut bağlama dedi. Ama gelirsem seni aynı bulabilir miyim, bulmak isterim, bulacağımı biliyorum dedi. O kadar emin zaten benden..

Bu yüzden gitmiş zaten, sizi kaybetmekten korkmuyor nasıl olsa oradasınız onun kafasında.

Tatlı tatlı yumuşak yumuşak konuşmuş hep sizinle ama sözlerinde inanılmaz bir kibir var eski sevgilinizin. Ben sana yazarım mutlaka iyi ya da kötü ne demek. Sanki sizin oturup bir köşede onu bekleyeceğinizden %100 emin gibi. Normalde uzun ilişkiden çıkmış insanlara bir süre bekleyip kendilerini dinlemeleri önerilir ama ben sizin yerinizde olsam direk çivi çiviyi söker yaparım. Denizde balık çok. Çok beklemeden yeni flörtlere başlayın bence. Siz beklerken karşı taraf ciddi bir ilişkiye başlarsa daha çok üzülürsünüz.

Bu kadar dramatize etmesine gerek yokmuş, direk başkasını buldum senden ayrılıyorum deseydi daha dürüst olurmuş. Bu sana hayat tecrübesi olsun kimse için haddinden fazla fedakarlık yapma bir daha. Bu adama da dönüp bakma bile ,nankör herif.

Evet. Kibir var.. Benden de kaynaklı sanırım. çok yücelttim onu. Öyleydi çünkü. Ben hiç öyle sevilmediğimi/bir daha sevilemeyeceğimi düşünüyordum. Çok yoğun yaşamıştık ikimizde.

Erkekler kıskanılmayı sanırım kaldıramıyor ve de onlara ait bir zamana saygı duyulmamayı.Bunları değiştirseydin kendince bence böyle olmazdı

Ben kendi kendimi çıkartamadan o çıkarttı zaten bu yanlışın içinden. Güçsüzlüğüm yaşadığım şoktan dolayı geliyordu. Aniden oldu çünkü. Zamanla benden soğusaydı, davranışları değişseydi kendimi alıştırırdım. Ama birden bu konuşmaları yaptık ve ara vermek/ayrılmak istediğini söyledi. Sindiremedim ve hazırlayamadım kendimi..

İstediğim yalnızca pişman olması, dönerse ben olmayacak olsam bile önemi yok bunun. Sadece pişman olmasını diliyorum. Yaşattıklarını yaşamasını.

Erkekler kıskanılmayı sanırım kaldıramıyor ve de onlara ait bir zamana saygı duyulmamayı.Bunları değiştirseydin kendince bence böyle olmazdı

Kendisi de beni çok kısıtlayıp kıskançlık yapıyordu. Karşılıklıydı. Kendisini ekleyenleri açıp gösterir silerdi.. Tek başıma yaşamadım hiçbirşeyi..

Olayı birdenbire yaşadığım için hazır değildim. Üzerinden zaman geçecek ve o zaman anlayacağım hatamı ben de. Ama birdenbire oldu, davranışlarında hiçbir değişim olmadan böyle bir düşüncesi olduğunu söyledi. Şok içindeydim, hazır değildim. itiraz edemedim..

Ben olsam hemen yeni birini bulur. Yeni sevgilimle olan fotoğraflarımı nete koyar. Onsuz da mutlu yaşayabilecegimi onu çoktan unutup yoluma baktığımı ona gösterirdim. Bir daha da arkama bakmaz tükürdügümü yalamazdım. Sen üzülcegine o üzülsün hayat boyu seni kaybettiğine. Bir de şöyle düşün evlenseydin bu adamla belki seni bebeginle terkedip başkasına gitcekti, o zaman daha çok üzülcektin. Şuanda gerçek yüzünü göstermesi daha iyi olmuş. Senin geleceğini hayallerini mahvedemicek. Geleceğini yeni sevgilinle kur önüne bak. Ondan daha kişilikli karakterli gerçekten seven bir eş adayı bul kendine ve onu sil at kafandan. Fakir birine hayrına yardım ettim de geç onun için.

Çok enteresan bence bunca yılını heba etmişsin sırf onu sevmişsin sırf onu gönlünün derinliklerine koymuşsun. Sonra birden " Bom " herşey bitmiş sanki hiçbir şey yaşanmamış gibi Çok enteresan

Bence hemen yeni birini bul. Kendine saygını geri kazan. Seni isteyenlerin olduğunu neyi kaçırdığını farketsin. En etkili yol

Ben 3 sene öğretmen olarak çalıştım .o zamanlar bekardım. 25 yaşlarında genc bir kizdim.

Bir velim vardi. Hayat tarzlarimiz çok cok baskaydi ama severdik birbirimizi.

Bigün telefonda ilişkilerden bahsederken dediki: sana bi şey diyeyim mi: Hiç-bir adami "adam etme". Edersen adam oldum diye seni ayak altına alir. Ben eşimi adam olarak buldum,evlendim
Sen de adam bulursan ne ala. Adam degilse uzak dur. Ana babasının adam edemediğini sen mi adam edip koluna koca diye takacaksın... dedi.

Şimdi bu kadın ile görüşmüyoruz. Telefonum bozulduğunda numarası da silindi. Muhtemel o da benim numaramı kaybetti.

Ama verdiği abla tavsiyeli kulağımda .

Iyiki büyük sözü dinlemişim.

çoğu kişinin yazdığı gibi vicdan yaptığı için size bunları süsleyerek söylemiş. karaktersiz pislik. insanları boşu boşuna oyalıyorlar. keşke kötü insan olsaydınız. insanlarla ilişkide kötü ve bencil olmak çok önemli sizi bir sıfır öne atıyor. iyi ve destekleyici olmanın da sonu bu işte. çok üzüldüm inşallah kolay atlatırsınız ama geri dönmeyin sizinle iletişim kurmasına da engel olun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…