Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kendime bunu anlatamıyorum 🤣🤣

Biliyorlar biz tutamadık ki ağzımızı 🤣🤣🤣

Çok geçmiş olsun canım bende gurbette olduğum için seni çok iyi anlıyorum. Komşun yada arkadaşın yok mu sana yardım edebilecek

Oh çok güzel yapmışsın. Bizde eşimde ameliyatlı olacağı için arka koltuğa onu yatırıcaz ben ön koltukta seyahat edicem. Bende kan sulandırıcı kullanıyorum inşallah benim doktorum da bi sakınca görmez

Benim oldu canım 7+0 da iki üç gün önce kontrol sonrası akşam oldu sabahında kontrole gittim tekrar bir sorun gözükmüyor dedi doktorum düşük önleyici iğneler kullanıyordum zaten onlara devam et dedi
Canım bi komşum hamile benim gibi ikinciye 1.5 yaşında oğlu var onun da işi başından aşkın diğer komşumun da 2 yaşında oğlu bir de 3 aylık oğlu var. Başka da arkadaşım yok maalesef burada yeniyim zaten çok az Türk var bizim yaşadığımız eyalette

Canım sen tabloyu bosver iyileşmeye bak kemik suyu bulabilirsen çorba yap iç ama dra da sormak lazım. Bir bakayım hamilelere sakıncası var mi

Baktım biraz da bir sakıncası yokmuş
Canım aynen bir sakıncası yok kemikli et var onu kaynatıcam ama çok ağrım başladı dayanamıyorum ve iyice şişip morardı yeniden unikliniğe gidicez şimdi

Canım aynen bir sakıncası yok kemikli et var onu kaynatıcam ama çok ağrım başladı dayanamıyorum ve iyice şişip morardı yeniden unikliniğe gidicez şimdi
Tamam canim yazarsin müsait olduğunda. Umarım çabuk kaynar da ağrıların geçer.

kızlar bu haftalarda yüz üstü yatabiliyormuyuz. şaşırdım ne tarafa yatacağımı ben 🙈

Kızlar afedersiniz ama hafif sarımsı ve uzayan sümüksü akıntını var mı? Detaylandırdığım için özür dilerim

hayırlı olsun ben de 6+5im, acaba kese büyüklüğü bebek büyüklüğü paylaşabilir misiniz sorun olmayacaksa? ben de yarın kontrole gideceğim gelişimleri karşılaştırırız :)
Tabi ki paylaşayım,direkt görüntü olarak paylaşayım cmler vs yazıyor orada ben normalliğini şeyden idrak ediyorum ölçüleri 6+5 ile uyumluymuş diye ekstra hic boyutla ilgili bir karsılastırma gereği hissetmedim,detaylı olarak açıklıyor dr um herşeyi zaten aynı hastanede hemşireyim bende bir farklılık olsa bunuda net söyler gibi geliyor 🙃😊

Eklentiler

• 74F8BD9F-436F-49DE-88C7-06A8042B2849.jpeg
    74F8BD9F-436F-49DE-88C7-06A8042B2849.jpeg
    66 KB · Görüntüleme: 53
Selamlar arkadaşlar
Son adet tarihim 11 mayisti ama durum şöyle ben emziren bir anneyim oglum yeni 7 aylık oldu adet düzensizliğim oldu 2 ayda bir oluyordum adet bu sefer çok değişik şeyler hissetm içime bir şüphe düştü ve test yaptım ve ne göreyim iki çizgi büyük bir şok geçirdim ve daha henüz normal doğumu lohusalık şu bu etkisi üzerimden gecmemisken okdr çok yoruldum ki hazır değildim değilim ikinci bir çocuğa bilemiyorum nasıl olacak ama alışırım herhalde kolay geçer diyorum daha şimdiden moral veriyorum kendime ve henüz kimseye açıklamadm daha böyle birşey nasıl oldu anlamadım korunuyorduk güya ama etkili bir korunma değilmiş anladım neyse daha eşime bile söylemedim duygularim karmakarışık ne yapmalıyım bana nolursunz teselli verin sanırım Şubat annesi olucam ondan buraya yazdim 🥺

Herkesin sabah bulantısı olur benim akşam oluyor garip şekilde😂😂 karnım kazınıyor canım yemek yemek istemiyor hatta canım hiçbir şey yapmak istemiyor sadece yatmak istiyorum hiçbir şeye enerjim ve isteğim yok açıkçası😂 3 aydan sonra normale döndüğünü söylüyor herkes bakalım nasıl oalcak😂😂 cevizden tiksindim ceviz görünce bile sinirlerim bozuluyor ama kendimi zorlaya zorlaya yiyorum 😂😂

Herkesin sabah bulantısı olur benim akşam oluyor garip şekilde😂😂 karnım kazınıyor canım yemek yemek istemiyor hatta canım hiçbir şey yapmak istemiyor sadece yatmak istiyorum hiçbir şeye enerjim ve isteğim yok açıkçası😂 3 aydan sonra normale döndüğünü söylüyor herkes bakalım nasıl oalcak😂😂 cevizden tiksindim ceviz görünce bile sinirlerim bozuluyor ama kendimi zorlaya zorlaya yiyorum 😂😂
İlk hamilelikte 4 ay sürdür bulantım 8 kilo verdim ama 8 aya kadar ara ara kusmam olmuştu bu ara benim ete karşı aşırı bir hassasiyetim var birde kocamı görunce sinirlerim zıplıyor acaba neden🤣 ilginç bir şekilde eşimle sürekli kavga edesim var

Yarın kontrollüm var nasıp olursa kalp atışı duyacağız inşallah güzel haberler alırız ❤

Selamlar arkadaşlar
Son adet tarihim 11 mayisti ama durum şöyle ben emziren bir anneyim oglum yeni 7 aylık oldu adet düzensizliğim oldu 2 ayda bir oluyordum adet bu sefer çok değişik şeyler hissetm içime bir şüphe düştü ve test yaptım ve ne göreyim iki çizgi büyük bir şok geçirdim ve daha henüz normal doğumu lohusalık şu bu etkisi üzerimden gecmemisken okdr çok yoruldum ki hazır değildim değilim ikinci bir çocuğa bilemiyorum nasıl olacak ama alışırım herhalde kolay geçer diyorum daha şimdiden moral veriyorum kendime ve henüz kimseye açıklamadm daha böyle birşey nasıl oldu anlamadım korunuyorduk güya ama etkili bir korunma değilmiş anladım neyse daha eşime bile söylemedim duygularim karmakarışık ne yapmalıyım bana nolursunz teselli verin sanırım Şubat annesi olucam ondan buraya yazdim 🥺
Ne güzel yaş farkı az olur oyun arkadaşı olurlar ben oğlum bir yaşımdayken bir düşünmüştm sonra vazgeçtim çalışma hayatı nedeniyle 4yıl sonra nasıp oldu ben şimdi nasıl kıskançlık kirizi yaşatmadan atlatacağız ilk ayları onu düşünüyorum herkes için zor bir sürec olabiliyor hem çalışıyorum hemde 2 çocuk destek olanda yok inşallah üstesinden gelirim diyorum sende öyle düşün yaparsın kı Allah nasıp etti bebeğin çok küçük ama olsun ikincisi gelene kadar ayaklanmış olacak 2 yıl sonra oyun arkadaşı olacaklar kız kardeşmin 3 oğlu da yaşları çok yakın ama şimdi büyüdüler okul çağında birlikte ödev yapup kendi kendilerine oyun oynuyorlar kardeşimde keyif kahvesi içerken ben oğlumla oyun oynuyorum herkes için farklı sürecler ama inandığım bir şey var kı Allâh kaldıramayacağım yük vermeyendir 🍀

X