Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba şubat anneleri herkesi tebrik ediyorum hayırlı olsun sağlıklı gebelikler diliyorum. Birşey sormak istiyorum iştahınız ne durumda sürekli bişeyler yeme isteği geliyor mu?
İlk haftalarda geliyordu psikolojikti ama benim hamileyim canım çekmiştir modundaydim sonra baktım aslında canım istemiyor kendim abartıyorum öyle yapmamaya başladım özellikle şekerli paketli nasıl pistiği belli olmayan şeyleri yemiyorum

Benim de sat 21 Mayıs. Adetim bir gün geçince 3800le öğrendim aynı gün kese de göründü. Tuhaf geldi bu kadar erken yüksek çıkması ve kese görünmesi
Sizle aynıyız. Bende iki gün gecikme ile 1800 lerle öğrendim. Keseyi gördüm. Ben benim değer ile bile korkttum değerin yüksek gelmesi ama doktor kime göre neye göre yüksek dedi. İnternette her şeyi araştırma dedi.

Kızlar benim de bat 15 hazirandı ama zaten 12 haziranda silik çizgiyle hamileliğimi öğrendim ve testteki koyuluğu takip ettim. Bugün gecikmenin 5 günü, testte artık kopkoyu görünce gittim kan verdim, değerim 2371 çıktı

Takvime göre tam 5.haftama girmiş bulunuyorum. Belirti olarak ara ara karnıma regl sancısı gibi ağrı girip çıkıyor, göğüslerim hassas özellikle yanlardan dokununca acıyor, uçları hassas. Mide bulantım henüz yok, tansiyonum 8’e 4 çıkıyor 2 gündür çok arada hızlı kalkarsam başım dönüyor. Hızlı yoruluyorum, ayakta çok kalınca karnım ağrıyor oturma isteği duyuyorum. İştahım biraz kapandı gibi ya da psikolojik sağlıklı besleneyim diye düşünüp kendimi frenliyorum bilemiyorum

Doktor randevum da haftaya cuma, umarım tek seferde hem keseyi ve bebeği görürüz hem de kalp atışını duyarız

Hepimizin gebeliği sağlıkla ilerlesin inşallah

Benim henüz normal iştahım
Valla iştahım iyi mide bulantım yok ama başlar
adete 6 gün kala idrar testinde cıkmamıştı 2 gün kala cok silik bir şekilde cıkmıştı yani adet gününüzde veya gecince yaparsanız varsa cıkar zaten

Amin inşallah bende haftaya gittiğimde bebeğimi görürüm inşallah herkes icin temennim bu. Benimde kasıklarımda gelip giden ağrı var biraz fazla hareket edip ayakta kalınca dahada cok artıyor adet olcakmış gibi coğumuzda bu oluyo sanırım . Göğüs ucunda hassasiyet şişlik benim ilk belirtimdi adete bir hafta varken başlamıştı mesela
amin inşallah .. Aynı şekilde benimde karnıma sancılar kramplar giriyor ayakta kalınca yorulunca daha cok artıyor bu hepimizde oluyor sanırım. Göğüslerimde ağrı uclarında acı benim ilk belirtimdi adetime bir hafta kala göğüslerimde cok acı hissedince acabamı demiştim. Ve cıktı

Ay çok teşekkür ederim inşallah vardır güzel haber almak çok isterim

Kızlar sizce gebelik var mı? Bat a 2 gün var bir de artı med nasıl bir test ayrıca bu da erken gebelik değil normal gebelik testi sadece bunu bulabildim
İkinci çizgi var gibi sende eğer Erken gebelik testi olsaydı bence belirgin bir ikinci çizgi çıkardı çünkü benim test yaptığım gün tam regl olmam gereken günde sadece erken test te çizgi görüldü bu normal gebelikte hiç bişey çıkmamıştı 3 kere test yapmıştım aynı gün sonra acilde kan verdim içim rahatladıydı

Eklentiler

• IMG_1376.jpeg
    125,3 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_1374.jpeg
    93,9 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_1378.jpeg
    121,3 KB · Görüntüleme: 26
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…