Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Benimde göğüs hassasiyeti ve bel ağrım baya var şuan 4 hafta 5 günlük cumartesi doktor randevum var ilk kez ultrason bakılacak inş herşey normaldir endişelerim çok yaş 38 amh 0,15 ti kan sulandırıcı iğne ve progeston verdi doktor sağlıkla gelişir umarım sürekli burayı takip ediyorum paylaşımlarınız çok önemli benim için bana arkadaş oluyorsunuz :) güzel bir süreç geçiririz inşallah

İnşallah canım, sıkıntısız sorunsuz kavuşalım bebeklerimize. Yaşlarımız da yakınmış ilk bebeğin mi

Doktora gittim kese göründü ama üst kısmındada kanama gözüküyor dedi bu olumsız etki edebilirde etmeyebilir de dedi sizce kötü bişeymi yaşayan varmı daha önce bu durumu
yerleşme kanamasıdır o genelde sorun olmaz ama çok yorulma bu ara leke görürsen de kıpkırmızı olmadıgı surece stres yapma progestan verdi mi

İnşallah canım, sıkıntısız sorunsuz kavuşalım bebeklerimize. Yaşlarımız da yakınmış ilk bebeğin mi
Evet ilk olacak inşallah evleneli henüz 1 yıl olmadı… eşimle yeni yıl itibariyle korunmayı bıraktık ama doktorlar moralimi bozmuştu tüp bebek düşünmelisin demişlerdi. Akışına bıraktık biz ve pozitif sonuç alınca çok sevindik ama içimde hep bi korku var özellikle muayenede dr ters bişey söyler diye bide bende insülin direnci ve yüksek tansiyonda var ilaçları da kestik şuan tansiyonum normal seyrediyor ama bakalım bi süre sonra yükselecekmi yani kafamda deli sorular

Bi sıkıntı çıkmıcak inşallah güzel düşünelim

Ben aldırdım ama yumurta toplatmadım yani sorun olur mu bilmiyorum aralıkta tüp bebek yapıcaz bizde

Arkadaşlar pazartesi günü hcg 1800 kerde idi bu akşamki ise 4300 civari biraz fazlamı artmış normalmi

Benim de sat 21 Mayıs. Adetim bir gün geçince 3800le öğrendim aynı gün kese de göründü. Tuhaf geldi bu kadar erken yüksek çıkması ve kese görünmesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…