Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar nasılsınız. Testte silik çizgi gördüm dün ve bugün. Ama kan vermeyi düşünmüyorum şimdilik. İnşallah sağlıklı ilerlerse bende sondan şubatı yakalıyorum inşallah burdaki herkes sağlıcakla kucağına alır bebişini. Birbirimize doğum hikayemizi anlatırız 🙏🙏🙏🙏

Bide kimse topici almamış biri alsada tablo falan yapılsa

Selam kızlar folik asit kullanmaya başladınız mı? Ay yoksa ben geç mi kaldım cumartesi doktor yazmayı unutu sanıırm reçete de yoktu bayram tatiline denk geldik eczane de kapalıydı gidip soramadım nöbetci lerde uzak kaldı hangi marka kullanıyorsunuz çünkü bazı folik asitler otizim yapıyo deniliyor kafama takıldı oğlumda 7. Haftada öğrenmiş başlamıştım bir dahaki kontrole kadar cok mu geç kalmış olurum
Folat değerleriniz düşük değilse geç kalınmış bir sey yok folat içeriği yüksek beslenin

Kızlar nasılsınız. Testte silik çizgi gördüm dün ve bugün. Ama kan vermeyi düşünmüyorum şimdilik. İnşallah sağlıklı ilerlerse bende sondan şubatı yakalıyorum inşallah burdaki herkes sağlıcakla kucağına alır bebişini. Birbirimize doğum hikayemizi anlatırız 🙏🙏🙏🙏

Tebrik ederimmm saglikla kucagimiza alalim hepimizz kalp atışı bekliyoruz çoğumuz tatil dönüşü mutlaka biri alir

Hadi inşallah seni de alıcaz buraya 🍀🙏🏼 kan sonucu sonrası sen taçlandır bu görevi 😍

Hadi inşallah seni de alıcaz buraya 🍀🙏🏼 kan sonucu sonrası sen taçlandır bu görevi 😍
Ay inşallah gelmek nasip olur. Yaa keşke kan verebilsem ama burda biraz zor. Sağlık ocakları hiç bakmıyor hcg. Hastanelerde de bakıyorlar ama oda biraz zor illa kadın doğum yönlendirmesi gerekiyor. Şimdilik testle takip edicem oyüzden canım

Ooo siz baya öndesini maşallah kalp atışını bekliyorsunuz. Ben daha yeni silik çizgi gördüm
yaa minik daha yani minnoş biz yarın 7 bitecek 8e gireceğiz. ama kalp atışı için araya bayram tatili girdi. bugun nobetci bir dra gidip görmeyi umuyorum bır yandan da pazartesiyi beklemek daha iyi diyorum pazartesi 7+4 olucam her şey net görünür ama sabretmek de zor yaa

yaa minik daha yani minnoş biz yarın 7 bitecek 8e gireceğiz. ama kalp atışı için araya bayram tatili girdi. bugun nobetci bir dra gidip görmeyi umuyorum bır yandan da pazartesiyi beklemek daha iyi diyorum pazartesi 7+4 olucam her şey net görünür ama sabretmek de zor yaa
Yaaa çok tatlı siz baya öndesini o zaman. Evet beklemek çok çok çok zor ama bence bekle pazartesiyi herşey net olur sağlıcakla duyarsın inşallah pıt pıtları. Ay Allahım inşallah bende duyayım insanın ağlayası geliyor onu duyunca

Yaaa çok tatlı siz baya öndesini o zaman. Evet beklemek çok çok çok zor ama bence bekle pazartesiyi herşey net olur sağlıcakla duyarsın inşallah pıt pıtları. Ay Allahım inşallah bende duyayım insanın ağlayası geliyor onu duyunca
evet yeni bir hayatın sesleri. çok mucizevi ama içimizdeler. inşallah gebeliklerimiz güzel geçer.

Folat değerleriniz düşük değilse geç kalınmış bir sey yok folat içeriği yüksek beslenin
Ben hamilelik öncesi 2 ay kadar folikasıt içeren bi vitamin kullandım ara ara haksızlık yorgunluk yoğun iş temposu içim kullandım dün baktımda içinde folikasıt varmış hamile olduğumu öğrenınce bırakmıştım Allahtan doktorumun verdiği multi vitamindede varmış ayrıca almama gerek olmadığını söyledi neyse içim biraz rahatladı beslenmeyle günlük 400 mlg alamayacağımı söylemişti yanıtladığın için teşekkür ederim

Benim de kalp atışını duymak için randevum yarın ama dediğin gibi biraz daha beklemek için cumartesi gideyim diyorum. Bayramdan önce duyamayınca biraz üzülmüştüm çünkü. Cumartesi 7+1 olacak. İnşallah en yakın zamanda duyarız bebişlerin kalp atışlarını 🙏🏻

Benim de kalp atışını duymak için randevum yarın ama dediğin gibi biraz daha beklemek için cumartesi gideyim diyorum. Bayramdan önce duyamayınca biraz üzülmüştüm çünkü. Cumartesi 7+1 olacak. İnşallah en yakın zamanda duyarız bebişlerin kalp atışlarını 🙏🏻
amin canım inşallah:emir_bebek:

Ay inşallah gelmek nasip olur. Yaa keşke kan verebilsem ama burda biraz zor. Sağlık ocakları hiç bakmıyor hcg. Hastanelerde de bakıyorlar ama oda biraz zor illa kadın doğum yönlendirmesi gerekiyor. Şimdilik testle takip edicem oyüzden canım
Midem çok bulanıyor falan diyip acile gitsen hamilelik şüphem var desen acaba bakarlar mı beta hcg? Koyulaşma artarınca bi doktor randevusu al bari resmleştirelim bebişi 😍🙏🏼

Benim 3900 de karından görünmedi 5 gün sonra tekrar gittik rahat göründü ama cihaz çok önemli eski olunca geç gösteriyor
Gecenin köründe uykumda karnıma öyle bi ağrı girdiki yandı oram resmen kısa sürdü geçti ama kötüydü korkmaya başladım daha cok bugün gitsemmi acaba diyorum doktora kese görünürmü en azından nerde olduğu
amin canım inşallah:emir_bebek:
beta sonucum 2 günde 3 kat artmış kızlar sizce normalmi regl döngüm bitmek üzere bugün gecikmenin 7. Günü

Midem çok bulanıyor falan diyip acile gitsen hamilelik şüphem var desen acaba bakarlar mı beta hcg? Koyulaşma artarınca bi doktor randevusu al bari resmleştirelim bebişi 😍🙏🏼
Ayyy o koyulaşmayı dört gözle bekliyorum canım. Hemen randevu alıcam

Sezeryan sonrası normal doğum istiyorum aramızda yapan varmı ilk sezeryan olunca ikinciyide sezeryana zorluyor doktorlar eski sezeryan yerinde yırtılma kanama olur gibi konuşuyorlar şimdiden araştırma yapıyorum ama tamamen doktor a bağlı sanırım
Benim sezaryen sonrası normal doğum olacak doktor normal doğuma hazırla kendini dedi

Ayy evet kardeşimin eşine 41 haftada zorla iki günde normal doğum yaptırdılar. Suni sanciyla hem de. Hiç insancıl değil. Normal doğum en güzeli ama gerektiğinde sezeryan yapılmalı. Abartiyorlar sanki orada da
Abartmak değil de ölüm kalım olmadıkça sezaryen yapılmıyor genelde

Hoşgeldinn, inşallah canım 🙏

Gecenin köründe uykumda karnıma öyle bi ağrı girdiki yandı oram resmen kısa sürdü geçti ama kötüydü korkmaya başladım daha cok bugün gitsemmi acaba diyorum doktora kese görünürmü en azından nerde olduğu

beta sonucum 2 günde 3 kat artmış kızlar sizce normalmi regl döngüm bitmek üzere bugün gecikmenin 7. Günü
gayet güzel artmış canım hayırlı olsun maşallah minişe.

X