Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Abartmak değil de ölüm kalım olmadıkça sezaryen yapılmıyor genelde
yani ben bir örnek biliyorum. bır örnekle tüm saglık sıstemını eleştıremem ama gelinimiz çok eziyet çekti suni sancı çok çok zor o kadarına gerek yok ki preklamsi de vardı. ona ragmen normal doğumda ısrar ettiler. ölebilirdi de

Ayyy o koyulaşmayı dört gözle bekliyorum canım. Hemen randevu alıcam
benım testlerden bır tane kalmıştı yapayım dedim. t c den daha koyu çıktı senın de bır hafta sonra fılan kıpkırmızı olur. ılk bekleme surecı cok heyecanlı ve zor ama sonra hamılelıge de alışacagız bekleme yapmayacagız.

Doktora gittim kese göründü ama üst kısmındada kanama gözüküyor dedi bu olumsız etki edebilirde etmeyebilir de dedi sizce kötü bişeymi yaşayan varmı daha önce bu durumu
Kaç haftalık mis cnm benim önceki hamilelikte olmuştu ilk 3 ay progesteron vermişti ve 4 ay evde yatış demişti geçti çok şükür oğlumu sağlıkla almıştım kucağıma ama çoğu şeyi yasaklamıştı uzun yol yürümek merdiven in çik vs yasak temizliği bile yapmamıştım hep yatmistim arada mecburi kalkıp yemek vs yiyordum

Merhaba sevgili anne adayları ben 2024 subat anneleri grubundan geliyorum hamilelik zamanimdan kalma hic acilmamis 1 kutu Progestan var ihtiyaci olan varsa boşa para odemesin bana mesaj atsin İzmir Karsiyakada oturuyorum elden teslim edebilirim veya karşı ödemeli olarak kargolayabilirim size

Midem çok bulanıyor falan diyip acile gitsen hamilelik şüphem var desen acaba bakarlar mı beta hcg? Koyulaşma artarınca bi doktor randevusu al bari resmleştirelim bebişi 😍🙏🏼
Ben böyle yaptım ama çok erken gittim zaten uyku tutmuyor sürekli uyku hali yok bende. Saat sekiz gibi gittim migdem bulanıyor dedim öyle verdim test.

Kaç haftalık mis cnm benim önceki hamilelikte olmuştu ilk 3 ay progesteron vermişti ve 4 ay evde yatış demişti geçti çok şükür oğlumu sağlıkla almıştım kucağıma ama çoğu şeyi yasaklamıştı uzun yol yürümek merdiven in çik vs yasak temizliği bile yapmamıştım hep yatmistim arada mecburi kalkıp yemek vs yiyordum
4 hafta 3 günlük şuan progestan fitil formunu ben yazdırdım kendim doktor bebek şuanlık gözükmüyo gerek yok ama istiyosan yaziyim dedi işte kese üstünde kanama ama kan falan gelmiyo yani benden banada dedi dinlen et diye

Kızlarrr ben bi selam verip çıkıcamm 🤩 test yaptım çok çok silik çıktı. Belirtilerim baya hamilelik belirtisi ama netleştirmeden buraya adapte olamam herhalde. Regl ime 1 hafta var. Çift çizgileri görürsem bende son şubat annesi bükücü olarak aranız da olabilirim.🙈 1 haftaya inşallah görüşürüz hepinize sağlıklı gebelikler diliyorummm❤️❤️

Ben hamilelik öncesi 2 ay kadar folikasıt içeren bi vitamin kullandım ara ara haksızlık yorgunluk yoğun iş temposu içim kullandım dün baktımda içinde folikasıt varmış hamile olduğumu öğrenınce bırakmıştım Allahtan doktorumun verdiği multi vitamindede varmış ayrıca almama gerek olmadığını söyledi neyse içim biraz rahatladı beslenmeyle günlük 400 mlg alamayacağımı söylemişti yanıtladığın için teşekkür ederim
Ben de planlı hamile kaldım 2 3 ay öncesinde başladım multivitaminli bir folik asite ama avokado gibi yiyeceklerde de baya yüksek belki 400 tamamlamaz ama sıkıntı verecek kadar düşük de olmaz diye düşündüm 😊

Kızlarrr ben bi selam verip çıkıcamm 🤩 test yaptım çok çok silik çıktı. Belirtilerim baya hamilelik belirtisi ama netleştirmeden buraya adapte olamam herhalde. Regl ime 1 hafta var. Çift çizgileri görürsem bende son şubat annesi bükücü olarak aranız da olabilirim.🙈 1 haftaya inşallah görüşürüz hepinize sağlıklı gebelikler diliyorummm❤️❤️
Heyecanla bekliyoruuuzzz😍🤩

Hayırlısı olsun inşallah 🌸

Merhaba herkese, sat 5 mayıs, 6 haftayı geride bıraktık bebişkoyla. Ben reglm 1 hafta gecikince idrar testiyle öğrendim, 7 haziranda, sürpriz oldu eşimle bize. Allah isteyen herkese nasip etsin, güzel bi duygu. Öğrendiğimizden beri kalp atışı duyarız diye 2 kere gittik doktora, henüz duyamadık. Ultrasonda iyi görünüyormuş, yolk sac da var, doktor betama hiç bakmadı gerek yok dedi. Kasık ağrım oluyor, çok acıkıp çok uyuyorum ve garip bi şekilde kilo verdim. Henüz bulantım olmadı, sıcaklar fena çarpıyor sadece.
Sigara alkol kullanırken hamile olduğunu öğrenen oldu mu? Ben böyle öğrendim öğrendiğim gün anında bıraktım tabiki yine de içim rahat etmiyor 11. Hafta testlerini düşünüp geriliyorum.
Şubat annelerine selamlar :)
Merhaba. Ben de sizin gibi öğrendim hamile olduğumu,bilmeden alkol ve sigara da tükettim ama içinizi ferah tutun 11 hafta fetal DNA testim temiz çıktı çok şükür.Bilerek,isteyerek bir şey yapmamışsınız.Umarım temiz çıkar tüm tahliller.Sevgilerimle

X