Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bende erken gebelik testi yaptım ama hastanelerin acil bölümleri gebelik testi yapmadığını söyledi şuan beta ya baktıramadım ben sizde nerde yaptırdınız hayırlı olsun şimdiden
Merhaba devlet hastanesi acili yoğun olur diye özele gidip yaptırdım 1 saat sonra da sonucum çıktı

İnsallah canım kendim progestan alıp kullanıcam galiba ilk gebeliğimde böyleydi onda kullanmıştım şimdi araya bayram girmesi süreci uzattı vicdan yaptım bayramda cok yoruldum bide simdi yola gidiyorum

Uzanıp dinlen bol su iç geçiyor. Kırmızı kan görmediğin sürece rahat ol

İlk öğrendiğim günler arada vajinada batma gibi bi his yaşadım sayılı olsa da ama aşırı ağrı şeklinde olmadı benimki

Merhaba canım , öncelikle tebrik ederim. Benim de bat 8 hazirandı. Geçen hafta 14 haziranda kesem vajinal yoldan çok rahat göründü. Bu cuma da kontrolüm var nasıl ilerlediğimizi görecez benim de kasık ağrılarım gecen hafta fazlaydı ama cumadan beri sürekli dinleniyorum diyebilirim yorulmamak iyi geliyor :) Allah korusun kanaman olmadığı sürece hiç endişelenme bebişin kendine yer arıyor

Dinlenmek çok önemli gerçekten
Ayakta biraz fazla kalsam bel ağrısıyla birlikte akıntım geliyor

Selam kızlar iyi bayramlar:) yalnızca idrar testi ile gebeliğimi öğrendim, hala doktora gitmedim. Hesabıma göre 6+4 oldum. Benim problem midem kötü durumda, benim gibi olan var mı? Kusmuyorum ama kussam rahatlayacak gibiyim. İlk gebeliğimde de devamlı kusmuştum. Bu biraz fazla erken gibi, benim gibi olan var mı ? Tavsiyeniz nedir ? Doktor randevum 1 Temmuz bu arada

Sagol canım bayramda da cok yoruldum ayakta kaldım cidden kimsede bilmeyince sakınmak zor oldu.cidden akıntım da cok oldu

Bende de arada farkli noktalarda agri baslayabiliyor bir anda. Bir de ben asciyim, mutfakta dun 8-9 saat ayakta calistim mesela. Calisma saatlerimi dusuruyorum bu haftadan itibaren. Evde fazla vakit gecirince de kendimi cok dinleyebiliyorum cok ayakta durunca da tedirgin olup suclu hissediyorum
Bu arada normalde tiroid ilaci kullaniyorum, sanirim onun dozaji degisiyor hamilelikte, henuz doktorumla konusamadim. Var mi tiroid ilaci kullanan?

Merhaha kesenin gözükmesi için betanın ortalama kaç olması gerekir dün yaptırdığımda 2900 küsür cıkmıştı cumartesi doktora gitmeyi düşünüyorum vajinaldemi kesin gözükür normal ultrosonda da gözükürmü acaba

Dinlen canım iş falan yapma inşallah geçer. Randevun ne zaman

Ben de bu gün 6 haftalık oldum daha önce böyle hafif hafif oluyordu bulantı ara ara. Bu gün sabah dediğin gibi çok kötü oldum kusamadım da. Doktorum prilam yazmıştı bulantın olursa kullanırsın diye ama kullanmak istemedim allahtan çok uzun sürmedi geçti.

Dinlen canım iş falan yapma inşallah geçer. Randevun ne zaman
Kontrole gideceğim daha erken diye göremedi doktor kese haftasonu gitmeyi düşünüyorum . Genelde hep uzanıyorum zaten temizlik falanda yapmıyorum. Zaten cok hareket edince ağrı oluyo genelde

Ben kullanıyorum canım 25 mg kullanıyordum gebeliği öğrenince gittim değerime baktı 25 den devam et dedi 1 ay sonra yine bakalım dedi

Benimki 2500 lerde vajinal görünmüştü

Kontrole gideceğim daha erken diye göremedi doktor kese haftasonu gitmeyi düşünüyorum . Genelde hep uzanıyorum zaten temizlik falanda yapmıyorum. Zaten cok hareket edince ağrı oluyo genelde
İçini ferah tut dinlen inşallah görürsün bebişini. Benim kontrolüm de önümüzdeki pazartesi zaman geçmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…