Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bat dediğiniz adet tarihimi oluyor en son 20 mayısta oldum adet
Bat beklenen adet tarihi demek, ne zaman adet olmanız gerekiyordu? maşallah değeriniz çok iyi çıkmış ben de 4+5 oluyorum yarın itibariyle, bat’ım 15 hazirandı ama henüz kan vermedim. Umarım benim de böyle güzel çıkar

Benimde 13 haziran adet gecikmemin 5. Günüydü bugün

İnşallah sizinde cok güzel çıkar. Tek korkum dış gebelik olması olur inşallah bizde görürüz keseyi ve bebeğiii

İnşallah sizinde cok güzel çıkar. Tek korkum dış gebelik olması olur inşallah bizde görürüz keseyi ve bebeğiii
Yok yok kötü düşünme hiç, dış gebelik olsa beta hcg değeri düzensiz ve az artıyor diye biliyorum. Sağlıkla ilerlesin inşallah doktor randevun ne zaman?

Yok yok kötü düşünme hiç, dış gebelik olsa beta hcg değeri düzensiz ve az artıyor diye biliyorum. Sağlıkla ilerlesin inşallah doktor randevun ne zaman?
Kontrol var istediğim zaman gidebilirim aslında ama biraz daha haftasonuna kadar bekliyim diyorum garanti olsun diye ama daha doktor falan belirlemedim kafamda ilk kimi bulduysam tatilde ona gittim heyecandan

Kontrol var istediğim zaman gidebilirim aslında ama biraz daha haftasonuna kadar bekliyim diyorum garanti olsun diye ama daha doktor falan belirlemedim kafamda ilk kimi bulduysam tatilde ona gittim heyecandan
Ben cuma günü beta 304 görmüştüm,pazwrtesi doktora gittiğimde keseyi 3 mm büyüklüğünde gördüm. Aşağı yukarı görünür diye tahmin ediyorum maşallah çok güzel yükselmiş değeriniz hayırlı olsun

Selam kızlar folik asit kullanmaya başladınız mı? Ay yoksa ben geç mi kaldım cumartesi doktor yazmayı unutu sanıırm reçete de yoktu bayram tatiline denk geldik eczane de kapalıydı gidip soramadım nöbetci lerde uzak kaldı hangi marka kullanıyorsunuz çünkü bazı folik asitler otizim yapıyo deniliyor kafama takıldı oğlumda 7. Haftada öğrenmiş başlamıştım bir dahaki kontrole kadar cok mu geç kalmış olurum

Ben öğrendiğim gibi başladım hemen 4.haftada. Doktorum folicus önerdi onu kullanıyorum reçeteye gerek yok aslında güvenilir bi markanın alıp başlayabilirsiniz şimdilik ilk aylar omurilik ve beyin gelişimi için önemliymiş ne kadar erken o kadar iyi sanki :)

Merhabalar
6 ay önce 9 haftalık bebeğimi kaybetmiştim dün yeniden bi umut varolduğunu öğrendim beta hcg 56 çıktı. Sağlıkla bebişlerimize kavuşalımm çok amin
Bende erken gebelik testi yaptım ama hastanelerin acil bölümleri gebelik testi yapmadığını söyledi şuan beta ya baktıramadım ben sizde nerde yaptırdınız hayırlı olsun şimdiden

Bende erken gebelik testi yaptım ama hastanelerin acil bölümleri gebelik testi yapmadığını söyledi şuan beta ya baktıramadım ben sizde nerde yaptırdınız hayırlı olsun şimdiden
Ben hep acilde baktırdım baska bir devlete acike gidin

Ben de folicus kullanıyorum. Nöbetçi eczane falan bulabilirsen reçeteye gerek olmayan bir ilaç zaten.

Kızlar size bir sorum olacak bat 10:hazıran gecen hafta iki kez beta baktırdım ilk gün 191
Sonraki 2. Gün 516 çıktı. Tekrar kan baktırmadım 27 hazıranda kontrolun var keseyi belki kalbide görmeyi unuyorum insallah yani fakat cok fazla kasık agrım var ve rahmım sankı vajınanın alt kısmında gibi asırı agrıyor bu normal mi sizfe var mı .bugun alt vajinada siskinliğini hissettim resmen

İlk dönem yerleşmeden kaynaklı olabilir cnm ama sana tavsiyem çok yorma bu dönem kendini uzun yol yürüme vs yerlesme zamanı olduğu için çünkü bu ağrılar dinlenerek geçiyor aksi olmasın diye benim de sat 10 Mayıs ti bende Haziran sonu randevu aldım inşallah güzel haberler aliriz

Bir süre sonra azalıp kaybolacak o ağrılar bu seferde niye gitti ağrılar bişey mi oluyor diye korkacaksın annelik delilik bende öyle olmuştum
Ay valla cok korkuyorum az önce baya şiddetli sağ tarafıma ağrı girdi internete girip okuyuncada kesin olumsuz düşünüyosun . Benmi ağrıyı cok hissediyorum başka bi sorunmu var diye düşünüyorum adet zamanlarmdada cok ağrırdı karnım şimdide nerdeyse kaç zamandır var ağrı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…