Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de bazen elimi koyuyorum bi pıt pıt hissediyorum sonra kendi nabzım mıydı bebek miydi anlayamıyorum. Nabız işi çok karıştırıyor

Benim hiç tatlıyla aram yok çikolata vs yemem ondan mı hoplamıyor acaba bu bebe bi de çikolata yeyip denim bakim

hayır bir de ıkınamıyorum korkuyorum kendi çıkarsa diye bekliyorum yok geçen haftam çok zor geçti dün gittim tekrar rahim ağzına baktırdım çok iyi 36 idi kapalı idi çok sukur
Ay aman aman hiç ıkınma zaten normal insana bile iyi değil ıkınmak. Bırak akacak kan damarda durmaz:) gelir o

Bende ne bileyim sanki kullandığım ürünlerden bebişe zarar gelir diye bi içime kurt düşüyor. Araştırdım hep hamilelikte doktorunuza sorun diye yazılmış çoğu üründe. Dedim belki burda doktora soran vardır belki diye. Bende karnıma bacaklarıma bazende göğüslerime bio oil kullanıyorum.

Çok teşekkür ederim hemen bakıp takip edicem

Kızlar benim bebişim 2 3 gündür artık kendini baya baya belli ediyor. Bu gün hele çok hareketli bişey yemeye gör hemen oynuyor içerde. Nasıl güzel duyguymuş rabbim çok şükür nasip etti. öncelerde hareketleri hissediyordum ama hep acaba mı oluyordu belki kas seğirmesidir yada bağırsak hareketidir falan diyordum ama artık çok eminim bu kız çok kıpırık

Benim bebiste karnımın bir tarafında toplanıyor neresini dayiyor ya da yumurlaniyor mu anlamadım ama hala hareketi hissetmiyorum. Biraz göbek kismim yagliydi ondan mı hissetmiyorum acaba. Çok komik sol tarafım tepe gibi oldu

Kızlar bugün başıma gelen şeye şok oldum Göğsümü sıktım ve ucundan çok az beyaz sıvı geldi… Szilerde böyle bır durum oldu mu hala şoktayım

Benim cimcime de sağ tarafta yağdan olduğunu sanmıyorum canım çünkü benim göbek çevremde yağlı

Kızlar bugün başıma gelen şeye şok oldum Göğsümü sıktım ve ucundan çok az beyaz sıvı geldi… Szilerde böyle bır durum oldu mu hala şoktayım
Ben de hep oluyordu o bekarken bile. Pkos var bende prolaktin de bazen yüksek çıkıyordu. Bekarken doktora sormuştu sıkarsan gelir her kadından demişti

Hücre yeniler hergu olmaz belki ama hafada bir tonik gibi sürsün yeniler ayrıca gül suyunu tonik olarak kullanabiirsin ya da aoa Vera jellerinin sıkıntı olacağını sanmıyorum
Gül suyu kullanıyorum canım ama hemen kantaron da edineyim.

Senin yaş kaçtı? Bir de zeynep kamilde direkt alınabiliyor mu ayrıntılı ultrason içni randevu. Yoksa gittiğin doktorun o sekmeyi açması mı gerekiyor ?
Merhaba yaşım 25 neden sormuştunuz
Zeynep kamil için doktorum bana “sana bir sekme açıyorum alabilirsin” gibi birşey demedi ama belki de açmıştır bilemiyorum.Mhrsden deneyip kontrol edebilirsiniz belkide direkt alınabiliyordur.Gerçi ben dediğim gibi randevu bulamıyorum

Kızlar bir soru ile geldim. 2 gündür ara ara vajinal zonklama sızlama yaşıyorum kasık değil bildiğin vajina girişim sancıyo böyle yaşayan var mı ? 19+1. Haftadayım bu arada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…