Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Anldım canım o şekilde hiç hissedemedim ben ama hala karnıma baktığımda karnım sürekli gözle görülür şekilde damar atar gibi çok minik minik ama hızlı sallanıyor ve o hiç geçmiyor Günlerdir geçmemesi beni kalp atışı mı dedirtiyor bakalım devam edecek mi

ayrıntılı dediğin perinatoloji mi

Kızlar bir soru ile geldim. 2 gündür ara ara vajinal zonklama sızlama yaşıyorum kasık değil bildiğin vajina girişim sancıyo böyle yaşayan var mı ? 19+1. Haftadayım bu arada.
Benim kasıklarım ağrıyordu biraz idrar yolu enf varmış.Vajina girişi de genelde ilişkiden sonra sızlıyor.Ama 2 gün sürmüyor genelde ertesi güne geçiyor benimki bilemedim ondan doktorun birşey dedi miBirde yanlış hatırlamıyorsam ayrıntılı ultrason için randevu almıştın ne kadarmış ücreti pylaşabilir misin kaçıncı haftana denk geliyor birde

Allah sabır versin. İnşallah sağlıklı ve doğru zamanda (yeniden) kavuşursun bebeğine.

Kızlar bir soru ile geldim. 2 gündür ara ara vajinal zonklama sızlama yaşıyorum kasık değil bildiğin vajina girişim sancıyo böyle yaşayan var mı ? 19+1. Haftadayım bu arada.
Bende de oldu canım 2 gün ard arda senin dediğin gibi zonklama bildiğin, endişelendim bende sonra kendiliğinden geçti bende 19+4 teyim

Ya değişik bir zonklama anlamadım gitti. İdrae yolu daha yeni ilaç kullanmıştım ama tekrar giderim olmadı. Ben detaylı için caddede bir perinatoloğa buldum. Doktorun adı Zeki Şahinoğlu. Eşimin hemşire arkadaşı aracı oldu fiyat konusunda. 22. Hafta oluyor gittiğimde canım.

Ben de 16+4 düm 2 3 gündür kasiklarim ağrıyordu vajinada da batmalar oldu. Rahim büyüdüğü icin kaslar geriliyor ondan oluyormuş sanirim. Tabi doktora da sormak lazım.

Çok geçmiş olsun

Yaa o zaman normaldir belki de ben bir sorayım doktoruma devam ederse
İnternetten baktığımda bu şekilde yazıyor canım bence normal, devam ederse sor bakalım. Vücudumuzun içerisinde neler neler oluyor böyle bazen diyorum merak ediyorum içerde neler oluyor görebilsek keşke organlar yer değiştiriyor vs vs

Eklentiler

• IMG_0184.jpeg
    98,6 KB · Görüntüleme: 16
Çok çok üzüldüm. Allah sabır versin canım benim. Sağlıklı gebelik nasip etsin tekrardan

Kızlar bugün başıma gelen şeye şok oldum Göğsümü sıktım ve ucundan çok az beyaz sıvı geldi… Szilerde böyle bır durum oldu mu hala şoktayım
Gelir normal ama sıkma hatta doğuma kadar meme ucunu uyarmak doğru değil diye biliyorum. Oksitosin salgılatıyor o da rahim kasılmasına sebep olabilir. Aman ha istersen araştır bi

Ben yine “çok normal” diyeceğim :) doğuma kadar vajina ağrı sancı batma hissedersiniz. Bebiş ittirince de olur bazen. Endişe etme

ne güzel gençsin daha ben acaba yaş ileri diye mi doktor tavsiye etti diyecektim sanırım artık her gebelikte öneriyorlar detaylıyı. Ben gerçi özelde yaptrcm ama devlete de gitmek istiyorum. Zeynep kamile ayda bir gidiyorum zaten. Bakarım MHRS ye sağ ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…