Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Doktor önce bana 36..hafta erken değil dedi. Sonra dedim ki 32.haftada açıklık başladı. Ondan sonra yine aynısı olabilir dedi.

Aynen öyle. Ama kız çocukları takıntılı. Yemek yediremiyorum çok seçici . Bu yaşta kafa tutuyor benle kilo almak istemiyorum diye. Zayıfsın diyince bi mutlu oluyor görsen 5 yaşında
Yaaaa. Süslü demek prenses. Benim kızım yemekten sonra diyete başlayacağını söylüyor ama henüz bir icraat yok

Kaç haftalık doğmuştu ilk bebeğin? Ben de 36. Haftada doğum yapmıştım ilk çocuğumu.
Ben de 37 yaptım ama 3 haftadır aynı ölçüyordu doktor 2535 doğdu 2300e kadar düştü 10 günde doktorlar minyon falan diyordu ama şu an en son ölçtüğümde 95cm 13 kiloydu. 28 aylık kızım.

Bende bunda baya penguen gibi olmak istiyorum. 7 aylıkken işede gidiyordum. Kimse otobüste yer vermiodu görünmüyordu diye şimdi aracım var ama o karın baya çıksın otobüse binecem içimde ukte kaldı
Canım ben de şöyle kıca göbekli olmak istiyorum ya böyle yatarken yuvarlanayım falan ama yok ilk hamileliğimde ayakkabılarımı kendim bağlıyordum koşuyordum kalkarken yardım istemiyordum neler neler şimdi de 13 kilo kızımı indiriyorum kaldırıyorum yüzdürüyorum parka götürüyorum kovalamaca oynuyorum hiç preemsessler gibi hamilelik yaşamadım ayh ayh ben bunu yapamam modu istiyorum ya naz yapmak istiyorum

Ben kesinlikle 17 haftalık hamile değilim ya
yaaaaa ben daha 15 haftalığım ve karnım bunun 3 katı falan bendemi sorun var ilk hamilelikte 5 aya kadar çıkmadı şimdi ise 5 aylık gibi ve sadece 1 kilo aldım daha.ay ben ilerki haftalarda yuvarlanarak yürürüm herhalde

Keşke ben de yuvarlanarak yürüsem çok istiyorum böyle hamile hamile görünmek ya

Ben de 37 yaptım ama 3 haftadır aynı ölçüyordu doktor 2535 doğdu 2300e kadar düştü 10 günde doktorlar minyon falan diyordu ama şu an en son ölçtüğümde 95cm 13 kiloydu. 28 aylık kızım.
Maşallah. Ya sağlıkları yerinde olsun da küçük doğmuş büyük olmuş inan bunlar sorun değil. Hamilikte bizler her ay gidiyoruz her şeyi söylüyorlar bize. Bilmemek sanki daha avantajlı. Benim doktor bir gidiyordum bu çocuk çok zayıf. Bir hafta sonra gidiyordum cocuk çok kilolu hemen multivitamini kes diyordu bana. Halbuki kızım da 3 kilo doğdu.

Sadece gynopol kullanarak mı gebe kaldın canım pcos hastası mıydın bende yeni kullanmaya başladım da o yüzden merak ettim

Bence de doktorlar çok kafa karıştırıyor. Almanya’dakiler de 8. Haftaya kadar ilk randevuya kabul etmiyor hamileleri. 8den 22ye kadar da vajinal ultrason yapıyor. 22den sonra da 5 kere falan karından ultrason yapıyor son haftalarda da sadece nst ye bakıp yolluyor ultrason yapmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…