Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Çok teşekkür ederim canım bakalım bende bir yol izleyeceğim doktorumla konuşup. Bir an önce kurtulmak istiyorum 20likten.

Maaşallah ben 14+3 hala cinsiyet göremedim bebem saklıyor kendini
Geçen hafta çıkıntıyı görmüştüm aslında ama duruşu düz değildi. 14 haftalıkta yanılma olmasın diye hiç demedi. 2 li tarama testi için gittim sonucum temiz şükür talep ettim. Yok falan dedi valla doktorsunuz hiç olmazsa vardır tahmininiz belki çıkar bişeyler dedim. Gülerek baktı söyledi net gösterdi. Yanıltmazsa bizi 5lik ihtimal bakalım. İkiside baş göz üstüne artık.

Ayy benim karnımı görenler 6 aydan fazladır diyorlar o kadar şiş ama anlamadığım konu hamileliğimden beri hiç kilo almadım ama karnım çok şişti ve bacaklarım ve belimde çatlaklar oluştu
İlk gebeliğimde 7 aylıkken bile karnım yoktu. Kimse hamile olduğuma inanmıyordu. Kilo baya almıştım göbek yoktu. Son ayda patlamıştı birden bunda baya belli hatta önde gitsin istiyorum hamileliğimi yaşim diye.

Benim de 2. Gebeliğim ama yok çıkmadı ilkinde canım. İnşallah bunda çıkar.
Bende bunda baya penguen gibi olmak istiyorum. 7 aylıkken işede gidiyordum. Kimse otobüste yer vermiodu görünmüyordu diye şimdi aracım var ama o karın baya çıksın otobüse binecem içimde ukte kaldı

Kaç haftalık doğmuştu ilk bebeğin? Ben de 36. Haftada doğum yapmıştım ilk çocuğumu.
38 haftada doğdu . Ama gelişim geriliği vardı 1 hafta sadece. Zaten zayıf bir bebekten doktorum genetik olabilir sağlık açısından sorun yok demişti. Son hafta gayet rahat işimi falan yapıp kontrole gittiğimde. Bebek beslenme bağı gitmişti . Çocuk 500 gram ben 5 kilo vermiştim. Kalp atışları alınamamıştı. Çok şükür bir ay yoğun bakımda kaldı toparlandı 2 kiloyla aldık evimize şimdi cin gibi maşallah

Maşallah. Rabbim size bağışlamış. Benim de riskim yine olabilir dedi doktor. 32. Haftada kontrole gittiğimde açıklık vardı 3 cm. Bir ay yattım sürekli. 36 da doğdu kızım

Maşallah. Rabbim size bağışlamış. Benim de riskim yine olabilir dedi doktor. 32. Haftada kontrole gittiğimde açıklık vardı 3 cm. Bir ay yattım sürekli. 36 da doğdu kızım
Aslında görümcem doktor kadın doğum uzamanı. Şuanda riskli gruptayız. İlki problemli olduğu için. Bende son aylar yüksek tansiyonda çıkmıştı. Doktora dememe rağmen tansiyon kontrolü falanda yapmadı.

Size de şükür bağışlamış kızlar mücadeleci derler. Hayata tutunuyormuş. Benimde ilkim kızdı. Minik bedeniyle toparlandı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…