Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Size de geçmiş olsun inşallah bebekte bisey çıkmaz

Canim oncelikle rabbim şifa versin. 24 saat idrar takibi istiyorlar genelde, senden istediler mi? Ayrica tansiyon ilaci da veriyorlae, insallah guzel sonuclarla bize dönersin.
İlaç verdi ama idrar takibi yapmadı. 5 gün sonraki randevum Türkiyede zaten perinatologlaydı Akdeniz Üniversitesi kadın doğum bölüm başkanı Prof. Mehmet Şimşek. Musyenehanesine gideceğim. O zaten perinatolog olduğu için bana o 24 saat takibi yapar sanırım soracağım.

Arkadaşlar başka bir sorun da kan grubumu yine kanımda 0 A ve B hepsi aynı anda tespit edilmiş nasıl iş anlamadım. Ama 2 laboratuvar da bir durum olursa kanı bana 0 vermeye karar vermiş

Geçmiş olsun canım. Tansiyonunun yüksek seyrettiğine dair bir şikayetin var mıydı?

Kızlar acaba ben ilk doktorun ofisine gitmeden her gittiğimde idrar tahlili veriyordum bugün evden çıkmadan çişimi yapmıştım orada çişim gelmediği için baya az yapabildim orada doğru bir tahlil yapamamış olabilir mi?

Güzel düşünelim güzel sonuçlar gelsin canım. Doktorun bahsettiği gibi risk sadece, amniyosentez tam net cevabı verecektir. Dua edip bekleyelim

Arkadaşlar başka bir sorun da kan grubumu yine kanımda 0 A ve B hepsi aynı anda tespit edilmiş nasıl iş anlamadım. Ama 2 laboratuvar da bir durum olursa kanı bana 0 vermeye karar vermiş
Canım geçmiş olsun benim bir arkadşımda da çıkmıştı daha ileriki bir dönemdi gerçi idrar takibi yapıp bir hafta hastanede yatırmışlardı onu ilaç ve düzenli takiple üstesinde geldiydiler seninde inşallah öyle olur kan grubu olayını anlamadım ama bir karışıklık olmuş olabilir mi tekrar mı kan versen

Kızlar şimdilik olumsuz düşünmemeye karar verdim çünkü tansiyonum yüksek değil kan grubumu bile belirleyemediler kilo almıyorum tam tersi yine 2 kilo vermişim 60 kg oldum. Mide bulantım vs yok hiç bir belirtim yok bence yanlış tanı koydı zaten 5 gün sonra Türkiyede perinatolog görecek beni. Olumlu düşüncem yeter kendimi darlamıcam

Kızlar hiç iyi değilim Preeklampsi çıktı bende

Kızlar çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum güzel düşünelim güzel olsun inşallah

Canım 2 kere kan verdim toplamda 4 tüp şu zamana kadar Türkiyede 3 kere kan grubuma baktılar hep 0+ anam 0+ babam 0+ önceden tüp mide sezaryen vs ameliyat oldum bunlar benle dalga mı geçiyor tahlil vs yapmadan vallahi sinirlerim bozuldu. Yeter daha da düşünmicem ya

Kapatalım şu konuyu Allah Muhammet aşkına bebeğin fotisini aldım hadi cinsiyet tahmini yapan varsa accik moral olsun bana da

Eklentiler

• IMG_6261.jpeg
    79,2 KB · Görüntüleme: 49
Cok gecmis olsun

Helal olsun güçlü kadın işte hele içinde can varken 15 dişi kaplan gücü verir Allah O merkezin kafası karışıktır dilerim burda Hersey gün yüzüne çıkar. En hayırlısı oldu ve olacak

Ben de perinatolog takipliyim, tansiyonum sinirda oldugu icin gunluk tansiyon takibi yapiyorum sukur normal cikiyor. Ayrica 15 gundur ecopirin 150mg kullaniyorum. Yarinda kontrolum var her ihtimale karsin 24 saat idrar isteyecegim dedi doktorum. İnsallah saglikla ve kolaylikla kucagimiza alalim bebislerimizi. Birbirimize dua edelim arkadaslar, hamiş duasi kabul olur insallah

Helal olsun güçlü kadın işte hele içinde can varken 15 dişi kaplan gücü verir Allah O merkezin kafası karışıktır dilerim burda Hersey gün yüzüne çıkar. En hayırlısı oldu ve olacak
Canım ben şunu anladım ağız tadıyla gebelik yaşatmaz bana bu doktorlar hep öküz altında buzağı arıyorlar hep öyle denk geliyor o yüzden saldım çayıra. Türkiye’deki oerinatoloğum kızımda da gittiğim bir doktordu kendisine güvenim tam. O yüzden 5 gün paranoyak gibi gezemem kızıma bi yararım olmaz bu şekilde. Varsa bir şey çıkar zaten

Kesinlikle arkadasim, ben yanlis tani olduguna inaniyorum, tr.de insallah guzel haberler alacaksin kalben soyluyorum bunu

Bende internetten belirtilere baktım senin bu yazdıklarına göre hiç biri tutmuyor bence de tanı yanlış bir karışıklık oldu gibi geliyor bana sen içini ferah tut türkiyeye gelmene de az kalmış gelip doktorla görüşünce rahatlayacaksın inanıyorum

Benim 10-6 neyin tansiyonu neyin preklampsisi acaba bunlar kafayı yemiş dualarımdasın kuzum edelim birbirimize dua

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…