Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Biz işimiz gereği hep alkol masalarının içindeyiz ama ben de öğrendiğimden beri ağzıma koymadım hatta rakıyı eskiden çok keyifle içen ben şimdi kokusundan inanılmaz tiksinir oldum 🤷🏻‍♀️.
Şarap benim için çay içmek gibi birşeydi ama şimdi onu da hiç özlemedim. Ve bunu söylerlerdi hamileyken içmedim falan diye inanmazdım gerçekten öyleymiş bebiş bizi yönetiyormuş 🥹🙏🏻.
Valla tek derdim sigara onu da bırakmak çok isterdim ama öyle olmadı. 😢 O konuda çok dirayetsiz biriyim ve sigara içmeyince aşırı sinirli çekilmez ve kendi kendini stresten bitiren birine dönüşüyorum.

Galiba çoğumuzda aynı endişe durumu var. Ben de geçen gün 4 litrelik su şişesini yerden ters bir şekilde kaldırdım diye sağ tarafıma bir kramp saplandı ve sabaha kadar evhamdan uyuyamadım🤦🏻‍♀️
Doktorum kanama tarzında birşey görmediğin müddetçe endişeye kapılma dedi bana ağrılar için ama sen yine de danış derim için rahat etsin 🤍
Canım ben 12.5 kilo kızımı tüm gün indirip kaldırıyorum kucak delisi benimki takılma öyle şeylere ters bir hareket ya da ani bir hareket yapmadığın sürece Allah korur bişey olmaz merak etme

Kızlar Reglime 2 gün var siz ce gebelık gözüküyor mu ? 3 gün önce kan 1.20 idi çünkü anlam veremedim bugün 4 test yaptım 4 de böyle ilk 1-2 dk üçünde gördüm sonra netleşti bi tık

Eklentiler

• IMG_9308.jpeg
    IMG_9308.jpeg
    45,7 KB · Görüntüleme: 41
  • 48139A11-5061-4D9F-AEA2-06BF662C6C06.jpeg
    48139A11-5061-4D9F-AEA2-06BF662C6C06.jpeg
    43,7 KB · Görüntüleme: 42
Tamamen kurumuş hali de bu şekildeydi kendinizinkiyle karsilastirirsiniz

Eklentiler

• 1000023096.jpg
    1000023096.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 42
Tamamen kurumuş hali de bu şekildeydi kendinizinkiyle karsilastirirsiniz
Bununla mı gebe olduğunuzu oğrendınız ? Marka neydı ? Kaset testimi gördünüz mü peki orda da azıcık var bilmiyorum yanı ben korunuyordum aslında bu ay sadece yumurtlama zamanı 1 hafta ilişkiye girmedim ama demekkki o bi hafta yumurtlamamısım çok garip 😂

Bununla mı gebe olduğunuzu oğrendınız ? Marka neydı ? Kaset testimi gördünüz mü peki orda da azıcık var bilmiyorum yanı ben korunuyordum aslında bu ay sadece yumurtlama zamanı 1 hafta ilişkiye girmedim ama demekkki o bi hafta yumurtlamamısım çok garip 😂
Evet prodoctor markası çok iyi bisey değil sanırım ama böyle az da olsa ikinci çizgiyi görünce ertesi gün gidip kan verdim hcg 86 cikmisti. Evet sizin testlerde de belli oluyor ikinci çizgi. Yumurtlama zamani değişebiliyor demek ki başka bir zamana denk gelmiş 😊

Evet prodoctor markası çok iyi bisey değil sanırım ama böyle az da olsa ikinci çizgiyi görünce ertesi gün gidip kan verdim hcg 86 cikmisti. Evet sizin testlerde de belli oluyor ikinci çizgi. Yumurtlama zamani değişebiliyor demek ki başka bir zamana denk gelmiş 😊
Ne bilim o kdrmıstedık ıstedık hanıle kaldım dış gebelık olmuş üstüne gördüm anlamadım tüpümde kaldımoatladı ölümden döndüm aralık ayı çok kötüydü 31 Aralık ameliyat oldum yılbaşına hastanede girdim yanı :/ o vakitten beridir de korunuyorum anlayacağın . Bu ayda sadece yumurtlama zamanı es geçtik korunmadım

Ne bilim o kdrmıstedık ıstedık hanıle kaldım dış gebelık olmuş üstüne gördüm anlamadım tüpümde kaldımoatladı ölümden döndüm aralık ayı çok kötüydü 31 Aralık ameliyat oldum yılbaşına hastanede girdim yanı :/ o vakitten beridir de korunuyorum anlayacağın . Bu ayda sadece yumurtlama zamanı es geçtik korunmadım
Hadi yaa cok geçmiş olsun inşallah bu sefer sağlıklı bir gebelik olur her şey güzel ilerler

Vallahi hastaneye geldim kan vermeye saaat kaç olmuş bekleyemedim herkes pozitif yazmış
Canım benim de senin gibi ilki dış gebelik olmuştu. Ardından çok beklemiyor bebişler yumurtlama olmuş olabilir . Bana da hamilesin gibi geldi.😍 Beta kaç çıktı yaz 😍🙏🏻

Valla tek derdim sigara onu da bırakmak çok isterdim ama öyle olmadı. 😢 O konuda çok dirayetsiz biriyim ve sigara içmeyince aşırı sinirli çekilmez ve kendi kendini stresten bitiren birine dönüşüyorum.
Canım ladin dert deme yinede Allah korusun🙏🏻
Doktorlar 5 taneye kdr izin veriyor. İqos başlayabilirsin belki bu dönemde sigaradan çok daha az zararlı. Bnm bir arkadaşım da senin gibi ikinciye bekliyor 😍 o da içiyor sigara kentin slim beyaz mı gri mi öyle bi paketi var hava üflüyorsun gibi. Hamileyken ona geçti en azından daha az nikotin olur bu tarzda çözümler olabilir. 🙏🏻

X