Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bandırmadayım ama Bursa Acıbademde Ebru hanıma gidiyorum. Memnunum kendisinden. Doğumu orda istiyorum. Ama 12. Hafta testleri için İstanbul a gidicem perinatalog prof. Var ordaki acıbademlerde. Bursadakinde yok.
Doğum için paketleri var mıydı ücretlerini biliyor musun canım bir de ebru hanımın muayene ücretini öğrenebilir miyim

Allah yardımcımız olsun aynen öyle artık daha da mı böyle sürecek yoksa 2 3 hafta sonra rahatlayacak miyiz bilmiyorum

Bende böyle oldum bu aralar daha yediğim şey bitmeden sonra ne yesem diye düşünüyorum

Kızlar ben bugün 10+3 oldum ve sanki 2 günde göbeğim büyüdü, artık dışarıdan baya görünen bir göbüşüm var böyle karnımı yokluyorum nerede olabilir bebek diye kendisini hissedemiyorum tabi ki ama göbek deliğimden 3 parmak aşağısı itibariyle o bölgeyi daha değişik hissediyorum, diğer bölgeler gibi değil daha hassas ve hissiyatı değişik

Benim de iştahım çok yerinde biraz korkutucu hatta tok hissederken bi anda midem kazınıyor sanki saatlerdir açmışım gibi bir gözü dönmüşlük geliyor

O zaman bi göbüş fotisi alırız

Benim de iştahım çok yerinde biraz korkutucu hatta tok hissederken bi anda midem kazınıyor sanki saatlerdir açmışım gibi bir gözü dönmüşlük geliyor
Aynen ya 2 dakika önce tokum diyelim ki bi anda mide bulantısı açlık midem kazınıyor resmen hani ben toktum ya haniii

Ben de 8+ 6 dayım ve 3 haftadır aralıksız devam ediyor doktora da gidemedim, aradım 2 defa, kahverengi akıntı için önemli değil, normaldir dediler. Pazartesi normal kontrolüm var, insallah sorun yoktur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…