Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de dün pembe pembe şeyler aldım ama sonradan içime kurt düştü bu fetal dnada cinsiyet yanılma yoktur değil mi😂
zannetmiyorum canım. ınceledıklerınde en basıtı x ve y kromozomu. o kromozom uzerındeki genleri inceleyip risk veriyorlar. ama netıcede ınsan yapımı bir test. %99 doğruluk oayı %1lik yanılma payı demek.

zannetmiyorum canım. ınceledıklerınde en basıtı x ve y kromozomu. o kromozom uzerındeki genleri inceleyip risk veriyorlar. ama netıcede ınsan yapımı bir test. %99 doğruluk oayı %1lik yanılma payı demek.
Umarım o yanılma beni bulmaz😂😂 hadi bakalım senin testi bekliyoruz😍 güzel haberlerle gel 🫶🏼

Park yataktan düşmez o sonra oyun alanı oluyor fermuarını açıp çıkıyor giriyor iyi oluyor her odaya tadiyabilitotsun. Ben kızımda başta park yatak kullandım. Sonra montesorriye geçtik. Geçen yıl beğenmiyorum bunu diye tutturdu çocuk odası aldık.
Canım ben zaten park yatak yanlısıyım bu gebelikte. Ben eğer illa oda yapacaksa Montessori alsın diye dedim. Ben kesin park yatak alacağım bu sefer.

D vitamini yada farklı vitamin ne kullanıyorsunuz?
Ben sadece folik asit ve magnezyum kullanıyorum. Magnezyumu da geçen kontrolde verdi doktor ama bence bi kalsiyuma ihtiyacım var eksikliğini hissediyorum çünkü. Ama buradakiler çok gerekmedikçe vitamin vermiyorlar. Türkiyeye gidince kendime balık yağı alacağım kesinlikle.

Kızlar doktordan geliyorum. Benim minik kelebeğim 12+2 ama doktor 13 görünüyor maşallah dedi🥰 elleri ayakları her yeri belliydi çok mutlu oldum görünce🥹 parmaklarını bile gördüm. Ense kalınlığı burun kalınlığı her şeyi çok şükür normal🧿 1 ay sonra gidicem bir daha. Nasıl dayanırım bilmiyorum 😂😂 bol bol video foto aldım🥹🥹🫶🏼

Kızlar doktordan geliyorum. Benim minik kelebeğim 12+2 ama doktor 13 görünüyor maşallah dedi🥰 elleri ayakları her yeri belliydi çok mutlu oldum görünce🥹 parmaklarını bile gördüm. Ense kalınlığı burun kalınlığı her şeyi çok şükür normal🧿 1 ay sonra gidicem bir daha. Nasıl dayanırım bilmiyorum 😂😂 bol bol video foto aldım🥹🥹🫶🏼
Maşallah çok güzel ya cinsiyet tahmini yapmadi mi

Ayy çok sevindim maşallah tosunum büyümüşsün yaa 😍😍😍

X