Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Şu tarz yere yakın baksan daha iyi o ayırma kısmı genelde 2 yaştan sonra daha sağlıklı oluyor ve kendileri ineceği için bak bu tarz alabilirsin

Eklentiler

• IMG_5949.png
    445,3 KB · Görüntüleme: 42
Ben bunu beğenmiştim. Park yataklar da bana çok ince aşağıda geliyor. Başka modeli var mı ikeanin veya başka marka var mı önerebileceginiz
İkeada sallanabilen bir model ben hiç görmedim ama park yatak da kullanmam diyorsan sana sadece sallanabilen ahşap kademeli beşiği önerebilirim yandan açılıp anne yanı olan marka öneremem yani çoğu bebek mobilyacısında var hatta türkiyede 8 ay ben de kızıma kullandım. Ama hepsi aşağı yukarı aynı.

Eklentiler

• IMG_5950.png
    281,1 KB · Görüntüleme: 43
Ben bunu beğenmiştim. Park yataklar da bana çok ince aşağıda geliyor. Başka modeli var mı ikeanin veya başka marka var mı önerebileceginiz
Ha bu arada ahşap anne yanı beşiklerde şu kısma dikkat et. Yandan korumayı indirip kaldırırken bu şıngır şıngır aşırı ses yapıyor bi de sallarken. Bu düzenek böyle olmasın.

Eklentiler

• IMG_5951.png
    130,5 KB · Görüntüleme: 35
Kızlar ben oyuncak görünce çığlık atıp kaçasım geliyor bizim evdeki oyuncaklar aklıma geliyor aman tanrım. Neyse ama insan heves ediyor şimdi hamileyken sonra ondan gizli oyuncak atıyorsun
Sanırım benim gibi ilk bebeğine hamile olanlar ayrı bir heves ediyor oyuncak işine bizde zamanla öyle olacağız bence

Sanırım benim gibi ilk bebeğine hamile olanlar ayrı bir heves ediyor oyuncak işine bizde zamanla öyle olacağız bence
Canım şöyle diyim 4 raflı oyuncak dolabını doldurdu salona taştı şu an salonun halini çekip foto atsam bana dersin ki sen ne biçim bi kadınsın rezil dersiniz salonda bi de masa sandalyesi var odasına sığmıyor buraya getirdi. Ha bir diğer sorunumuz 2 ay önce bu babaannesi gelmişti pastel boya getirmiş. Başladı boyamaya duvar kapı mobilya vs yazıcıya kadar korbell bebek bezi çöpüne kadar evin camlarını boyamış ya aklımı kaybetçem. Eve bi geldim elinden alınca da kıyametler koptu. Nasıl yapıyor ediyor bilmiyorum sürekli bir yerlerden pastel boya kalem bişey bulup evi boyuyor. Geçen arabanın camını boyamış.

Ayy o pastel boya lekesi çıkar mıı tek tek alıyorsun göze gözükmüyor sonra bir bakmışsın yüzlerce oyuncak var bizde zamanla bunlara benzer durumlar yaşayacağız elbet bu son kaçınılmaz

Ayy o pastel boya lekesi çıkar mıı tek tek alıyorsun göze gözükmüyor sonra bir bakmışsın yüzlerce oyuncak var bizde zamanla bunlara benzer durumlar yaşayacağız elbet bu son kaçınılmaz
Canım rossmannda bir sünger var bulursam foto atarım onunla biraz bastıra bastıra silince kapı ve mobilyalardan çıkıyor ama duvarları mecbur boyatıcaz. İyice içine etmesini ve bu evden taşınmayı bekliyoruz boyatmak için.

Bu süngerle mobilyalardan ve kapıdan çıkıyor pastel boya.

Eklentiler

• IMG_5953.png
    226,5 KB · Görüntüleme: 35
Ben oğluma bu park yatağı almıştım bilsem iade etmezdim. Kumaşı çok kaliteli.

Park yatak çok güzel canım ama diğer ahşap takımı daha yere yakın montessori mi alsan bundan kendi inmeye kalkarken düşmez mi?
Park yataktan düşmez o sonra oyun alanı oluyor fermuarını açıp çıkıyor giriyor iyi oluyor her odaya tadiyabilitotsun. Ben kızımda başta park yatak kullandım. Sonra montesorriye geçtik. Geçen yıl beğenmiyorum bunu diye tutturdu çocuk odası aldık.

Kızlar selam bugün tam 12 haftalık olduk, geçen hafta doktor bacak arası boş kızdır diye beni şaşırtmıştı :) Medical park pendikten doğum paketi fiyatı aldım 80 bin tl dedi 10 muayene, 5 nst, aylık kan kontrolleri vs dahil. Sizce nasıl, farklı yerlerden teklif alan var mı

iyi çok da artmamış. o zaman. ben yine de 34u gecınce bu buyuk esyaları alıcam ama ufak tefek bırseyler alırım bı kaç zıbın pijama aldım düz renk
Ben de dün pembe pembe şeyler aldım ama sonradan içime kurt düştü bu fetal dnada cinsiyet yanılma yoktur değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…