Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Canım neden oda yapıyorsun ki? Zaten bebek ilk 2 sene neredeyse hep seninle yatacak. Anne yanı beşik al temel olarak bebek arabası al başka büyük bir eşyaya gerek yok.
Öyle yapcam da eşimin bekarlık yatağının olduğu bı oda var. Yatağı kalsin diyorum çalışma masası ve kitaplık kalkar ama sifonyer ve dolap alırım Ikea hermes var ya onun gibi bir şey. Sadece dolap alcam ama o odaya. Birazcık da süslerim belki.

Eklentiler

• IMG_0028.png
    IMG_0028.png
    600,4 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_0028.png
    IMG_0028.png
    600,4 KB · Görüntüleme: 41
Öyle yapcam da eşimin bekarlık yatağının olduğu bı oda var. Yatağı kalsin diyorum çalışma masası ve kitaplık kalkar ama sifonyer ve dolap alırım Ikea hermes var ya onun gibi bir şey. Sadece dolap alcam ama o odaya. Birazcık da süslerim belki.
Dolap ve şifonyer iyi bir tercih olur. Biz de ikea aldık. Kızımıza yaptığımız odada her şey ikea. Hepsini kendimiz kurduk. dolap, oyuncak dolabı, kitaplık, perde ve halı tamamen ikea. kızımıza bebekliğinde kullandığı yatağın korumasını kaldırıp yatak olarak koyduk ama o bize pek mantıklı gelmedi şu trye gidip döneyim kızıma İKEA’nın uzayabilen yatağını alacağım.

fotoğraftaki zürafayı söylüyor büyü ihtimalle, bende beğeniyorum bu oyuncağı ☺️
Kızlar ben oyuncak görünce çığlık atıp kaçasım geliyor bizim evdeki oyuncaklar aklıma geliyor aman tanrım. 😨 Neyse ama insan heves ediyor şimdi hamileyken sonra ondan gizli oyuncak atıyorsun 😂

Beğenmedigimden değil merak ettim başka bir işlevi var mı diye. Ben cinsiyeti olmayan bir şey almak istiyorum da öyle bir şey mi alsam diye düşünüyorum. Evi seçerken her şeyi beyaz sade seçtim. Bebeğin odasıni rengarenk yapcam. Bakıyorum çok soft çok renksiz şeyler var bana enerjisiz geliyor onlar. Canlı canlı kıpır kıpır şeyler almak istiyorum.
Ben de geyikli tavşanlıduvar kağıtlarına bayıldım o tarz bakıyorum çok tatlı duruyolar. Duvar kağıtlarıyla renklendirebilirsin aslında :)

Son düzenleme:
Dolap ve şifonyer iyi bir tercih olur. Biz de ikea aldık. Kızımıza yaptığımız odada her şey ikea. Hepsini kendimiz kurduk. dolap, oyuncak dolabı, kitaplık, perde ve halı tamamen ikea. kızımıza bebekliğinde kullandığı yatağın korumasını kaldırıp yatak olarak koyduk ama o bize pek mantıklı gelmedi şu trye gidip döneyim kızıma İKEA’nın uzayabilen yatağını alacağım.
Ben evlenirken her şeyi yenilemedim. O zaman sorun degil gibi gelmişti gün geçtikçe içime sineni alırım diye ama sonra annesinin babasının yeni eşyalı eve gitmeleri gururumu incitti. Ev çok güzel çok büyük ama sadece salon ve yatak odası yeniledik diğer her şey eski. Şimdi çocuk için odaya yeni bir şeyler almak istiyorum. Perde yaptırıp halı alsam çok büyük bir şey degil. Ablamın çocuğunun bebek arabası falan var yeni de güzel kullanmış ama ikinci el bir şeyleri kullanmak istemiyorum. Kendim üzüldüm bu konuda sanki çocuğum da üzülür diye korkuyorum. Ama bunu eşime diyemedim tabi. En sonunda yazık almaya gerek yok deyip eskileri kullanırım. Bebeğime sevginin en güzelini vereceğim onls çok güzel vakitler geçiririz.

Kizlar ya 8+4 günlük hamileyim 3 gün önce kusmalarim başladı hatta dün çok çok yoğundu bugün bulantım oluyor ara ara hiç kusmadim. Korkuyorum bebeğime bisey olmamıştır inşallah. İlk gebeliğim tecrubesizim. Bu şekilde gebeliğini sürdüren var mı. Ben hergun kusmam devam eder diye düşünüyordum bugün olmayınca panikledim

Ben de geyikli tavşanlıduvar kağıtlarına bayıldım o tarz bakıyorum çok tatlı duruyolar. Duvar kağıtlarıyla renklendirebilirsin aslında :)
Pinterestte birazcık zaman gecirdim. Çok eğlenceli şeyler var. Eski yatak 1.5 kişilik gibi ama başlığı da eski tip deri onu değiştiririm. Mis gibi oda yaparım kuzuma 🥰

Kizlar ya 8+4 günlük hamileyim 3 gün önce kusmalarim başladı hatta dün çok çok yoğundu bugün bulantım oluyor ara ara hiç kusmadim. Korkuyorum bebeğime bisey olmamıştır inşallah. İlk gebeliğim tecrubesizim. Bu şekilde gebeliğini sürdüren var mı. Ben hergun kusmam devam eder diye düşünüyordum bugün olmayınca panikledim
Benim bir hafta bulandı sonra geçti. Hatta bende senin gibi bir şey oldu diye korkttum alakası yokmus. Sen keyfine bak şu içmeye çalış bol bol. Artık kalp sesini duyduk bizimle Allah'ın izniyle

Pinterestte birazcık zaman gecirdim. Çok eğlenceli şeyler var. Eski yatak 1.5 kişilik gibi ama başlığı da eski tip deri onu değiştiririm. Mis gibi oda yaparım kuzuma 🥰
Ben de oda yapacağım. 2 sene benle uyuyacak ama en azından vakit geçireceği bir alanı olsun istiyorum. Ona ait bir alan olduğunu bilsin. Oyuncakları kitapları hayal dünyasına uygun duvarları süslü bir yer. Çok da heyecanlıyım. Yavrularımız sağlıcakla büyüsün orada🥲

Bir şey yoktur korkma ben de çok bulantı yaşayan biriyim 2 gündür bulantım yoktu bugün yıne oldu ikinci hamileliğim olur öyle benım arada bi iki gün durup devam ediyor

Canım neden oda yapıyorsun ki? Zaten bebek ilk 2 sene neredeyse hep seninle yatacak. Anne yanı beşik al temel olarak bebek arabası al başka büyük bir eşyaya gerek yok.
Yaaa ama çok heyecan verici bir durum oda yapmak 🥲 hamile değilken amaan ne oda yapcam dedim ama şuan var ya zor duruyorum başlamamak için🙃 ilk olduğu için midir bilmiyorum beni çok heyecanlandırıyor böyle şeyler😁😁

Benim bir hafta bulandı sonra geçti. Hatta bende senin gibi bir şey oldu diye korkttum alakası yokmus. Sen keyfine bak şu içmeye çalış bol bol. Artık kalp sesini duyduk bizimle Allah'ın izniyle
Benim bulantılarım 6. Haftadan beri var kusmalarim da 3 gün önce başladı 2 gün üste kusup bugün bişey olmayınca tedirgin oldum. Allah'ın izniyle iyidir 🙏🙏

Oluyo günde bir iki ama 10. Haftaya girdim gireli biraz daha iyiyim koku hassasiyetim azaldı fakat ilk hamileliğim de 20 haftaya kadar çektim buna çok şükür diyorum
Benim dün 3 kere oldu bugün hiç olmadı. Bir kere dahi olsaydi tedirgin olmazdım da olmayınca tedirgin oldum. Gebelikten gebeliğe değişiyor demek ki

X