Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Selam herkese. Ben kucuk bi operasyon gecirdim, anestezi olunca isler buyudu biraz. Agrilar, antibiyotikler, ilaclar. Dedim bebegimi gosterin artik, agrilarda cok endiselenmistim tabii. Koca hastanede baktiramadim. 8. Hafta erkenmis, bakilmazmis. Avustralya'da durumlar 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀

Kızlar keseniz nasıl yuvarlak mı fasülye gibi mi ? Cinsiyet tahminleriniz neler benim hiç mide bulantım yok ve kesem yuvarlak
Benım de fasulye gibi ama bunlantım oluyo arada kız hissediyorum oğlunun hamileliğin den farkli sanki ya çünkü tanıdığım kişilerde erkek olanların hamilelikte gögüs ucu rengı koyu oluyo benım ilk çocuğum da oğlum da da öyledi çok koyu olmaya ilk aydan başlamıştı çok şaşırmıştım doktor hormon dan dolayı dese de bence cinsiyet ile alakalı olabilir ☺ bunda renk değişimi olmadı yada buna inanmak istiyorum uzun zamandır ailede kız çocuğu yok kız hissediyorum ama yinede sağlık olsun sizin bu renk değişimi için bilginiz duyumunuz var mı 😁

Benım de fasulye gibi ama bunlantım oluyo arada kız hissediyorum oğlunun hamileliğin den farkli sanki ya çünkü tanıdığım kişilerde erkek olanların hamilelikte gögüs ucu rengı koyu oluyo benım ilk çocuğum da oğlum da da öyledi çok koyu olmaya ilk aydan başlamıştı çok şaşırmıştım doktor hormon dan dolayı dese de bence cinsiyet ile alakalı olabilir ☺ bunda renk değişimi olmadı yada buna inanmak istiyorum uzun zamandır ailede kız çocuğu yok kız hissediyorum ama yinede sağlık olsun sizin bu renk değişimi için bilginiz duyumunuz var mı 😁
Benim bu gebelikte renk değişimi olmadı. Oglumda da olmamıştı. Kızımda da olmamıştı. Benim genel olarak olmuyor demek ki. Benim meme ucum yok zaten 😂😂😂 dum düz yani etkilenirse veya dokunulursa bir yere tiloplanip ucumsu bişey cikiyo emzirmede sorun olmuyor ama yok yani normalde böyle olan var mı ki

Ben de öyle düşünüyorum 🥹 rüyamda kızım oluyodu bakalım😁
Ben ikisini de gördüm. İlk eşime senin bu oğlun çok yaramaz dedim. Sonra başka bir rüyada kucağımda yanaklı bir kız çocuğu vardı. Oglumda hep elim geri geri gitmişti. Şimdi öğrenir öğrenmez alışverişe başlıycam

Ben ikisini de gördüm. İlk eşime senin bu oğlun çok yaramaz dedim. Sonra başka bir rüyada kucağımda yanaklı bir kız çocuğu vardı. Oglumda hep elim geri geri gitmişti. Şimdi öğrenir öğrenmez alışverişe başlıycam
Ben ufak tefek şeyleri almaya başladım. Reflü yatağı aldım. Meme akışına benzer biberon, manuel süt sağma pompası biberon kurutucu falan filan. Bir de yeni doğan alt üst takımı almıştım 9 aylık almışım yanlışlıkla hahxhshx

Ben ufak tefek şeyleri almaya başladım. Reflü yatağı aldım. Meme akışına benzer biberon, manuel süt sağma pompası biberon kurutucu falan filan. Bir de yeni doğan alt üst takımı almıştım 9 aylık almışım yanlışlıkla hahxhshx
Öyle bir kaç bir şey aldım ben de. Şimdi şu ameliyata odaklandım. Atlatıp çıkayım. Yeni doğan alicam. Zaten onları pamuklu renksiz alicam. Hiç desen boncuk birsey olmayacak.

Evet onu bende duymuştum annem söyledi.
Benim göğüs hassasiyetim var öğrendiğim günden beri hala da devam ediyor ☺️ göğüs ucum ve kenarları çok koyu değil ama normal zamana göre bir tık farklılık da var gibi tabiki bakalım neler olacak 😻😻😻😻

Yok canıms eurofins ile anlaştım. Yurtdışına gönderilecek. Geniş panel yapılacak bakalım
Merhaba istanbulda mı bu anlaştığınız merkez adresi neresi?
Fiyat ne aldınız acaba? Tam kaç haftalıkken kan vermenizi önerdiler? Bide yurtdışına nereye ülke olarak gönderiyorlar testi?

Merhaba istanbulda mı bu anlaştığınız merkez adresi neresi?
Fiyat ne aldınız acaba? Tam kaç haftalıkken kan vermenizi önerdiler? Bide yurtdışına nereye ülke olarak gönderiyorlar testi?
Tüm görüşmeleri eşim yaptı. Fiyatı euro üstünden anlaştık. 335 euro. 10. Hafta sonrası bakılıyor. Eve gelip kan alıyorlar 1 tüp Fransaya gönderiyorlar.

Kızlar ya ben bu gen testinde biraz kararsız kaldım. Başta kesin yaparım diyordum sonra doktoruma danıştım test yapılan hastalıkların önceden belirlenip tedavisi falan olmuyormuş sadece bilgin oluyormuş. Yani kararsız kaldım rabbim sağlıklı nasip etsin de eğer bir sorun varsa da ben bebeğimden vazgeçemem doğurmak isterim. Bir sorun çıkarsa doğuma kadar kendini üzmektense testi yaptırmasam mı diyorum. Yanlış mı düşünüyorum sizce napsam

X