Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Valla benim kese yuvarlak, mide bulantısı hiç yok, şu ana kadar sadece soğan doğrarken kokudan rahatsız oldum ve başım çok dönüyor gerçi benim normal tansiyonum genelde 10-7,10-6 falandır. Kızımda mide bulantısından 6 ay boyunca sabah akşam kusmuştum ve domatesten tiksinmiştim. Hala domates yiyemiyorum 3 senedir.

Kese kaç+kaç, şehir, tahmini doğum tarihi, tahmini cinsiyet, son adet tarihin?
Keseyi bilmiyorum bebeği gördükten sonra keseyi söylemeyi bıraktı doktor cumartesi günü 8+3 dedi sadece 🤔 şehir: Eskişehir tahmini doğum tarihi: 19 şubat cinsiyet için daha erken zaten son adet tarihim ise 12 mayıs

Kızlar şimdiye kadar hiç kilo aldınız mı? Ben 58 ile hamile kaldım şimdiden 60’ı gördüm (11+2). Bebiş sağlıklı olsun gerisi önemli değil tabi ama dikkatli gitmekte de fayda var. Hiç mide bulantım yok ama iştahım da çok açık sayılmaz yani fazla yediğimi de düşünmüyorum neden böyle hızlı gidiyorum anlamış değilim 🥹
Benim de arttı Goguslerim çok büyüdü bir anda adet oncesi şişkinliği gibiyim

Hiç yok canım sadece iyi acıkıyorum 😀 mide bulanmayınca erkek de diyorlar bir sürü şehir efsanesi var
Banada erkek diyor herkes mide bulantısı hiç olmadı. Kötü kokulardan rahatsız oluyorum tabi koku hassasiyeti var ama mide bulantısı yada öğürme gibi bişey hiç yaşamadım 8+3 teyim. Kesede yuvarlak :) yüzükte göbeğimde daire çiZdi :) ama bıçağın üstüne oturdum hahah ay ilkel yollarla cinsiyet tahminleri çok karışık şuan 🤣

Keseyi bilmiyorum bebeği gördükten sonra keseyi söylemeyi bıraktı doktor cumartesi günü 8+3 dedi sadece 🤔 şehir: Eskişehir tahmini doğum tarihi: 19 şubat cinsiyet için daha erken zaten son adet tarihim ise 12 mayıs
Tahmini cinsiyet derken yani içinize doğan bir cinsiyet var mı? Mesela ben erkek hissediyorum listeye bu şekilde tahmini olanları da eklediğimiz için sordum.

Banada erkek diyor herkes mide bulantısı hiç olmadı. Kötü kokulardan rahatsız oluyorum tabi koku hassasiyeti var ama mide bulantısı yada öğürme gibi bişey hiç yaşamadım 8+3 teyim. Kesede yuvarlak :) yüzükte göbeğimde daire çiZdi :) ama bıçağın üstüne oturdum hahah ay ilkel yollarla cinsiyet tahminleri çok karışık şuan 🤣
Mide bulantim kusmam bi süre oldu. Ama sabah hiç olmadı genelde akşam oldu.

Yüzük çizgi yaptı.

Kesem yuyuvarlak.

Ilk ruyamda erkek gordum. Ikinci ruyamda kiz gordum.

Sag mememden sut cikiyor soldan cikmiyor. Onceki bebegimden dolayi. Kizimda sol memem doluydu oglumda ce bu bebegimde sag meme dolu.

Kiz olursa ece erkek olursa atlas olacak.

Bebisi sol tarafta hissettim. Soldan erkek sağdan kız oluyor benim.

Verilerime göre erkek gibi.

Arkadaslarim kız hissediyor.

Bakalim 😁😁😁

X