Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Çok normal sonuçta oraya bir şey koyuyorsun ve yerçekiminden dolayı akıyor asağı. Vücut onu emiyordur merak etme. Ancak ilaç kapsülü de eriyor o da akıyor ilacın fazlası da senın vajinal akıntın da hepsi çıkıyor. Hatta tek bir tane de koysan üç gün falan sürüyor tamamen akıp bitmesi.

Ne kadar fiyatı ?

Masallah canim benim de kontrolum 22sinde insallah. Fetal Dna ben de dusunuyorum acikcasi yasim37, fiyat ne verdiler? Yaptiranlar 450dolar civari demislerdi ama guncel bilmiyorum bende.

Masallah canim benim de kontrolum 22sinde insallah. Fetal Dna ben de dusunuyorum acikcasi yasim37, fiyat ne verdiler? Yaptiranlar 450dolar civari demislerdi ama guncel bilmiyorum bende.
Yeditepe üniversitesi kendi bünyesinde yapıyormuş yurtdışına göndermiyor kendi cihazlarıyla bakıyorlarmış. Fiyata 6 bin tl dediler.

Saglik ocagi bana soylemedi sma icin test acaba 2. Gebelik oldugu icin mi?

Fitili gece uykudan once uygularsaniz ayaga kalkma olmadigi icin daha uzun sure ayaga kalkmamis olursunuz

Acaba doktordan bagimsiz gidip yaptirabilir miyiz fiyat iyiymis gercekten
Biz doktora danışmadan önce aradık. Randevu almadan gidip kan verebilirsiniz dediler. En geç 19 temmuza kadar kan verin 23ünde çalışmalar başlayacak 26sında da sonuç çıkacak dendi

Çok geçmiş olsun çok üzüldüm. Allah en kısa zamanda sağlıklı bir çocuk nasip etsin sana doktorlar genelde bir sebebi yok diyorlar bana da ilk hamileliğimde aynısı olmuştu. Ben kürtaj sırasında dna testi talep etmiştim down sendromlu demişti doktor. Benim tavsiyem fırsatın varsa dna testi ve kan pıhtılaşması testi yaptır canım bende kan pıhtılaşması nedeniyle olduğu tespit edilmişti

İlkinde yoktu ama ikincide olur mu pıhtılasma bu yas için beklediğimiz bişey değil dedi ama . Onun dısında bebege test istemeyi düşünüyorum bende

canım çok üzüldüm. diyecek hiçbir şey bulamıyorum.

Ben normalde 10. Haftada yapılıyor diye biliyordum. Ancak benim doktorum 11. Hafta yaptırmam gerektiğini söyledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…