Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

aynısı oluyor ben de fitil olrak kullanıyoru. bırını gece yatarken zaten onun ıse yaradıgından emınım ama gunduz olanı koyunca yarım saat yatıyorum. ama yıne de ayı sey yanı akıyor dra sorucam ben onu

İlkinde yoktu ama ikincide olur mu pıhtılasma bu yas için beklediğimiz bişey değil dedi ama . Onun dısında bebege test istemeyi düşünüyorum bende
benim mesai arkadaşımda çok ileri derece bir pıhtılaşma varmış. ama ilk kızında hiçbir problem olmadan gebelik vaktını doldurmuş. sonra 3 bebek kaybettı testler yapıldı homozigotları varmış. kızı bir mucize yani. olabiliyor canım. hem bebeğe hem de kendin için eşinle kromozom analizi yaptırabşlirsin.

Anlattıklarınıza göre hikayemiz benzer Yaştan dolayı sürekli risklerin bahsediyorlar ama ben bir sorun olacağını sanmıyorum. Yine de yaptırdım pıhtılaşma testini. Bir ihtimal bile olsa ilacını kullanıp bu süreci de böyle sağlıcakla atlatırız. Hiç canınızı sıkmayın. Her şey güzel olacak

Biz evlendiğimizde ve ilk çocuğumda SMA testi yapılmıyordu rutin uygulamada. Bu gebeliğimde doktor eşimin aile hekimine gidip Sma testi vermesini istedi. Eşin negatifse zaten sorun olmaz dedi ama eşim henüz gitmedi. Nifty testi de 12. Hafta civarı yapıyorlar diye biliyorum. Ben de yaptıracağım.

Fiyat ne dediler size? Bana da burda fiyat verdiklerinde kıyas şansım olsun

kızlar haftaya cuma kontrolüm var. 8 haftayı biraz geçmiş oluyor gittiğimde. bu dönemde bebeğe benzer görünüyor mu ultrasonda? kızımı götürmek istiyorum görmek istiyo :)
bir de karnın içinde acı gibi his oluyo mu sizlerde? büyüme kaynaklı mı anlamıyorum ama karnımın içi acıyormuş gibi.

Kızlar bişey sormak istiyorum burda oıhtılasma ıgnesı kullananlar var cunku bugun kan degerlerıne bakılırken bı kac deger daha ıstemıs su sonuclar pıhtılasma ile ilgili sanırım bu hamılelıkteki pıhtılasma sorunu içinde bilgi verir mi? M mistero555 destinesiaa oglak_kadini hatırlayamadıgım bılen arkadaslarım var ıse yardımcı olursanız sevinirim

Eklentiler

• IMG_7247.jpeg
    35,1 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_7248.jpeg
    46,7 KB · Görüntüleme: 32
Bunlar da önemli ama yeterli değil. Kanla ilgili özellikle bazı faktörler var onlara bakılmalı. Detaylı pıhtılaşma faktörleri deniliyor. Hematoloji yapar ya da özelde yapılabilir. Bana yapılmıştı bir sürü panel vardı. Benim de geçen yıl 8+0 da düşük başlamıştı. Ama kan testlerim hepsi normal çıktı. Kuzenimin eşi ilk doğumunu yaptı sorunsuz. Sonra üç kez düşük yaptı. Onda pıhtılaşma sorunu çıktı. 5. Hamilelikte Doğuma kadar karından iğne yaptı. O şekilde doğdu çocuk.

Bu değil de trombofili paneli verirsen daha detaylı olur kuzucum. Hastanenin genetik bölümünden randevu alman lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…