Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba ben 37 yaşındayım 6 yaşında bir kızım var..ilk gebeligimde sorun yaşamadım düşüğünde olmadı.hasimatom var.eutrox kullanıyorum...benim dr umda pıhtılaşma testi istedi biraz ürktüm açıkçası ..bugün yaptiricam bakalaim ne cikicak.siz de kendimi gördüm .İnşallah sağlıkla alırsınız kucaginiza

Arkadaşlar merhaba ben 7+3 gebeyim .kalp atışını duyduk.2. gebeliğim ..ben ne önceki gebeligimde kanama sorunu yaşadım ne de dusugum oldu...bunda da de herşey normal kanama yok ama dedi ben her halükarda progestan basliycam dedi ve başladı .tüm gebelerine önlem amaçlı veriyormuş...benim durumumda olan var mı aranızda.kullansam mi bilemiyorum

İlk gebeligim de 3 ay duphaston kullandım bende..

Merhaba korkmana gerek yok ilk hamileliğin sıkıntısız geçtiği için kötü bir sonuç çıkacağını sanmıyorum sanırım dokturun biraz yaştan dolayı riske atmak istemedi kan pıhtılaşması çıksa bile teşhis edilmesi edilmemesinden daha iyi hemen önlemini alır acı bir olay yaşamanı engeller o yüzden rahat ol sen inşallah sağlıkla alırsın kucağına

Merhaba bence doktorunla bunu konuş endişelerini paylaş aklıma gene de yatmazsa başka bir doktordan görüş alabilirsin ama kullanmanın bir zararı olmaz bende duphaston kullanıyorum

Benn ilkinde nerdeyse doguma kadar kullandım bebegın tutunmasına yardımcı oluyor zararlı bir ilaç değil zaten cogu gebelikte kullanılıyor

İyi akşamlar bebeğim öldü kürtaj oldum eve geldim umarım sizinki sağlıkla olur beni tablodan silebilirsiniz hoşçakalın
ne yaşadığını çok iyi anlıyorum canım.. ama unutma hep yeni bir umut yeniden doğar içimizde. kendini üzme stres yapma ve sadece önüne bak derim umarım senin için de Allah en hayırlısını en güzelini verir

evet aynı durumdayım bu gebeliğimde risk yok ama ilk gebeliğimde bebeğimin kalbi durmuştu 9+4 de. bu yüzden önlem amaçlı progestan ve kan sulandırıcı kullandırıyor doktor

Merhaba kızlar bugun kontrolum vardı malum ama ayaklarım gerı gerı gıdıyordu.8+3 olmus ancak malesef gelısımı durmus gecen haftadan berı hıc buyumemıs bebegım bu sebeple salı gunu kurtaj olucam. Vakumlu ınsallah hepınız sagsalım kucagınıza alırsınız meleklerınızıve ınsallah bana da nasıp olur yenıden . ladin19 listeden silebilirsin canım adımı

kuşum geçmiş olsunn... nolur yıpratmayın kendinizi geleceğe ve hayallerinize odaklanın allah yeniden nasip eder

Allah yerine daha hayırlısını hemen nasip etsin insallah sebeb neymiş cnm senin bildigim kadarıyla normal devam ediyordu

Allah yerine daha hayırlısını hemen nasip etsin insallah sebeb neymiş cnm senin bildigim kadarıyla normal devam ediyordu
Doktor bir sebebi yok diyor hamileliklerin %20 sinde olur muhtemelen fazla kromozomlu sperm ya da eksik kromozomlu yumurta olabılır dıyor hekım yanı bebek anomalısı.vucut saglıksız gebelıgı sonlandırıyormus Allahın hıkmetı ıste . Zaten gecen hafta kalp atımı yavaslamıstı

Çok üzüldüm canım benim. Allah en hayırlısından ve en güzel zamanda yine nasip etsin inşallah Yüreğini ferah tut sabırlar diliyorum

canım geçmiş olsun , en kısa zamanda yeniden nasip eder inşallah

En doğru zamanda sağlıklı bebişini yerleştirsin Allah canım benim. Yaşadğımız her şeyin bir sebebi var, bugün üzüldüğümüz bir durum yarın sevineceğimiz bir duruma zemin hazırlıyordur. Hep buna inanırım. Sana da geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun canım inşallah Allah sabır versin çok geçmiş olsun inşallah

Rabbim en sağlıklısını istediğiniz zaman en erken vakitte versin inşallah.Sağlıkla kucağınıza alın.Rabbim sabır versin size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…