Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ben baya çift maskeyle hele banyoyu her yerı ovdum bı 15 dk durdum.gercekten baska turlu olmuyor gıbı
canım evet baska turlu ıcımız rahat etmıyor ordan mıkrop kapsak daha kötu ama yıne de uzun kalma kısa surede ov çık evı de yaz gunu zaten ıyıce havalandır.

Kızlar ben de bir şey sormak istiyorum size. Annemlerin kedisi var ve ben onu çok seviyorum. Şimdi oraya gittiğimde eskisi gibi sanıp kucağıma atliyor, yanaşmak istiyor ama ben biraz tedirgin oluyorum açıkçası. Ev kedisi tertemiz aşıları falan da yapılıyor ama bir arkadaşım kediden parazit kapabilirsin dedi.
Kedi olayı cok riskli hamilelikte pek temas etmesen iyi olur canım

Kızlar ben de bir şey sormak istiyorum size. Annemlerin kedisi var ve ben onu çok seviyorum. Şimdi oraya gittiğimde eskisi gibi sanıp kucağıma atliyor, yanaşmak istiyor ama ben biraz tedirgin oluyorum açıkçası. Ev kedisi tertemiz aşıları falan da yapılıyor ama bir arkadaşım kediden parazit kapabilirsin dedi.
Canım ben bu konuda çok olumlu konuşamayacağım ben toxoplazmadan çok korkuyorum kedi ve köpeğin her türlüsünden uzak durmaya çalışıyorum

Kızlar ben de dün ilk muaynemi oldummm🤗 sat’a göre 6+1 olması gerekirken 5+5 çıktı bebişim, biraz ister istemez tedirginlik yaşadım ama içimi rahatlatmaya çalışıyorum. Kalp atışını duyamadık ama pıtpıt hareketini gördük 🤍

Bir sonraki randevum 18 temmuzda, 8+4 haftalık olacak o zaman inşallah kalp atışını da duyarız.

Kesem 10 mm bebiş 3 mm ölçüldü. Sol üst köşedeki şey bebişimmiş 😂🧿

Eklentiler

• IMG_8286.jpeg
    IMG_8286.jpeg
    126,8 KB · Görüntüleme: 26
Kızlar ben de dün ilk muaynemi oldummm🤗 sat’a göre 6+1 olması gerekirken 5+5 çıktı bebişim, biraz ister istemez tedirginlik yaşadım ama içimi rahatlatmaya çalışıyorum. Kalp atışını duyamadık ama pıtpıt hareketini gördük 🤍

Bir sonraki randevum 18 temmuzda, 8+4 haftalık olacak o zaman inşallah kalp atışını da duyarız.

Kesem 10 mm bebiş 3 mm ölçüldü. Sol üst köşedeki şey bebişimmiş 😂🧿
Oy maaşallah 🧿

Kızlar selam sırf özelden mesaj atıp wp grubuna çağırdıkları için ceza almıştım ama neyseki bağlantım olmadığı için üyeliğimi tekrar aktifleştirdiler ama diğerleri kalıcı olarak silinmiş bana öyle dönüş yaptılar
Sevindim kız diğerleri de keşke kızların uyarılarını dikkate alsalardı. Hoşgeldin tekrar🥰

Dışarı çıkmıyorsa kedi bir şey olmaz, hele ki aşıları varsa zaten kedide de parazit olmaz dolayısıyla sana geçmez. Bizim evde 2 kedimiz var, sadece toksoplazmam negatif çıktığı içim tuvaletlerini ben temizlemiyorum eşim temizliyor ama kesinlikle uzaklaşmadım hala öperim sarılırım birlikte uyuruz 🥰

X