Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    145
Kartalda ki şehir hastanesinde. Gerçekten çok üzüldüm daha gençten bir doktordu kadın belki henüz hamile kalmamıştır. Birgün hamile olursa anlar nasıl bir psikoloji olduğunu
Lütfi Kırdar şehir Hastanesi'nde mi yaptılar
Akulu araba neden cocuklarin gelisimine zararliymis? Hic duymamistim da ogrenmek isterim
Bnm oğlumda kullanıyor bende öğrenmek isterim açıkçası.

Kızlar sizce bunlar kullanışlı oluyor mu ? Artıları ve eksileriyle değerlendirmek gerekirse önerir misiniz ? Kullanan varsa eğer daha önce ya da kullananlardan fikir sahibi olanlar ?
Benzerini kullandım benim oğlan hiç durmadı içinde ki sallanmayı sever, babybjörn muadili bi ana kucağı almıştım ona bayılıyor içinde uyuyordu hatta, her yere de götürüyordum.Kısacası bebekten bebeğe değişiyor seveni de var ama büyük çoğunluğu durmuyor içinde

Kızlar kilo alımlarınız ne durumda ? Ben 56ile başladım bugün tam 4 aylık oldu, 5 kilo almışım hızlı gidiyorum gibi geldi
Ben kiloluyum zaten, ilk öğrendiğimizde sağlık ocağında tartıldığımda 104-105 gibi çıktım. Sonra iştahım çok azaldı ve 100 oldum. Arada 1 kilo yukarı 1 kilo aşağı oynuyor. Şekerim olduğu için diyetisyenle bir gidiyoruz. İkiz olmasına rağmen kilo almadığım için çok şanslı hissediyorum açıkçası en büyük korkum kilo almaktı. Vermekte çok zorlanıyorum ben çünkü. Ama kilo verdim var top gibi göbeğim çıktı aşırı seviyorum şu an bu halimi

Ben de gittim aynı şekilde bebeğin suyu iyiy dedi . Ama rahatsızlanan arkadaşa da öyle diyorlarmış test yapınca anlamışlar çok üzüldüm
Ben kan testi de idrar tahlili de yaptırdım enfeksiyon da çıkmadı. Valla kafayı yicez bu gidişle düşünmekten, Allahım sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin

Bu arada kızlar, bir önceki muayenemde doktorum 2 kız demişti. Aynı gece rüyamda bir oğlan çocuğu görmüştüm emzirirken. İçime şüphe düştü. 2 gün önce kontrolüm vardı. Yok alttaki bebeğim göstermiyor cinsiyetini. Bacaklarıyla kapatmış. Sıkışıyorlar mı acaba artık meraktan çatlıcam

Kaç haftalıkti canım normal doğum mu denedin ilk.15ten büyüktur ozaman .yoksa direk kürtaja aliyorlar.ozel olmazsa sıkıntı neydi.kardesimin de 15haftalik normal doğum yapar gibi dusurttuler.
Yok canım 12 haftalıktı kistik higroma ve bir sürü anomali çıkmıştı ödem sarmıştı ense kalınlığı 12mm olmuştu
Hemen kürtajla almıyorlarmış 10 haftadan sonra . Önce normal düşük yaptırmayı denediler hiçbir ilerleme olmadı 3 günün sonunda aldılar .
O üç benim için işkence gibiydi o yüzden şimdi mecbur kalmadıkça vajinal herhangi bir muayene işlem istemiyorum

Bir deniyim canım sağ ol sen nasılsın ne durumdasın bir gelişme var mı bize güzel haberler ver inşallah

Ben kan testi de idrar tahlili de yaptırdım enfeksiyon da çıkmadı. Valla kafayı yicez bu gidişle düşünmekten, Allahım sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin
Bende bir buçuk hafta önce idrar yolu enfeksiyonu var dedi tek seferlik ilaç kullandım bol su içiyorum ama bu akıntı belirsizliği bizi zorlayacak gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…