Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    145
Bende 54 ile hamile kaldım şimdi 58 im göbüş bu boyda son 2-3 haftadır göbeğim çıktı beni. Bş anda 3 haftaya baby shower var
Maşallah canım hiç belli değil.ben 19haftadayim ama doğuma girecek gibi maşallah bi göbek oluyor ki sorma.biraz da ekimdeki gebeligimden bı kaç kilom kalmıştı ondan da kynakli heralde.

Kizlar bu sıvı azalması yada bitmesi baya tedirgin etti beni.bugun kalktım temizlik yapmaya .supurdum sildim halılari katladim fln.bi ıslaklık oldu ama terdir demi ya.cok hareket edince de bsy olur mu acaba .off

Kizlar bu sıvı azalması yada bitmesi baya tedirgin etti beni.bugun kalktım temizlik yapmaya .supurdum sildim halılari katladim fln.bi ıslaklık oldu ama terdir demi ya.cok hareket edince de bsy olur mu acaba .off
Bende çok tedirgin oldum artık benim de sürekli bi ıslaklık oluyor terlediğimi düşünüyorum sürekli. Umarım öyledir yani sıcı gelse hissederiz bence. Zaten daha yeni bir kanama atlattım hala kanama alanım var iyice tedirgin olmaya başladım.

Belki arkadaşın serklaj olunca olmustur die düşünüyorum.insallah bsy olmaz ne onun bebeğine ne bizim bebeklerimze

Merhaba belki vajinal bir enfeksiyondan olabilir yeşil renk genelde ondan olabiliyor.Doktoruna mesaj atabiliyorsan bir sor olmadı acile git istersen benim içim rahat etmezdi giderdim.Malesef ben de çok sık acile gidiyorum sürekli bir şey oluyor umarım sağlıcakla atlatırız bu süreci

Ben şuan 19. Haftaya giricem. 12 den beri devam ediyor aynı şekilde . Her kontrole gittiğimde soruyorum ama hep normal diyor .
Amnisure test de bulamıyoruz tornusol kağıdı da siz nereden aldınız
Canım benim de başından beri akıntım var senin ki gibi ama öyle çok yoğun miktarda değil zaten doktorlar genelde akıntının normal olduğunu söylüyorlar her seferinde çamaşırını çok mu ıslatıyor akıntı yoksa hamilelik öncesi de yaşadığımız akıntılar gibi mi

Hep dua ediyorum sizin için şnşallah çok güzel haberler verirsiniz bize söylemesi kolay gibi gelse de moralinizi hep iyi tutmaya çalışın lütfen bütün iyi dileklerimiz sizinle

Ter olma ihtimali yüksek bence ya iş yapınca ya da hareket halindeyken oluyor çünkü genelde bende de acaba bizler de bu durum yaşanmadan havuç suyu tüketmeli miyiz siz tüketiyor musunuz

Hamilelikten önce böyle su gibi hiç yaşamadım ben canım ya bu farklı .
Damla damla oluyor kuruyunca beyaz leke bırakıyor çamaşırda .
Ama sürekli olmuyor gün içinde ara ara . Oturup kalkarken en çok .
11. Haftadan beri bu beni hep tedirgin ediyordu doktora her gittiğimde (2haftada bir ) soruyorum bebeğin suyu iyi o normal akıntı diyor .
Ama arkadaşa da aynısını demişler bebeğim sıvısıymış anlamadım gitti

Ben de aynı durumdayım arkadaşlar böyle sürekli tedirginlik zor ne yapıcaz bilmiyorum.
Tornusol kağıdı da bulamadım netden sipariş verdim .
Doktora gidince vajinadan muayene edip bir kağıt çubukla örnek akıp yağıyormuş onu da istemiyorum açıkçası

Anladım canım acaba doktora gidip arkadaşın yaptırdığı testten mi yaptırsan belki için rahat eder o zaman böyle beklemektense internetten sipariş gelene kadar iyice tedirgin olursun çünkü

Detaylı usg de son adet tarihin baz alınır, şu an öndesin ama bu değişebilir haftasını yakayabilir önemli olan son adet tarihidir

Estağfurullah yanlış anlamam. Zaten sanırım bebek kendisi gidecek. Çünkü nişan denen şey geliyor gibi
Her şeyde bi hayır var, belki bi anomalisi vardı ya da başka bişey, başımıza en istemediğimiz şey de gelse biz bilmeyiz ama Allah bilir onda bizim için hayır vardır , sonuç nolursa olsun hakkınızda hayırlısı olsun

Benimkinde de kıvamı rengi kokusu yok .
Sadece çamaşırda kuruyunca beyaz iz bırakıyor sizinki de öyle miydi
Sanırım ben de dayanamıcam doktora gidicem
Ya bu bende de var akıntı gibi değil iz kalıyor ama ben yeni 2 farklı dr a gittim her şey yoludna dediler

Kızlar sizce bunlar kullanışlı oluyor mu ? Artıları ve eksileriyle değerlendirmek gerekirse önerir misiniz ? Kullanan varsa eğer daha önce ya da kullananlardan fikir sahibi olanlar ?

Eklentiler

• IMG_8438.png
    203,7 KB · Görüntüleme: 32
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…