Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    145
Kese yırtıldığı için bebek enfeksiyon kapmasın diye antibiyotik tedavisi veriliyor. Karnımda kıpır kıpır olan bir meleğe ben kıymayacağım. O masaya yatacaksam da bunun gerçekten son çare olduğunu bileceğim. Mucizelere çok ihtiyacım var. Umudum da var.
Serklaj atılırken mi kese zarar gördü acaba 🥺
Sizin yazdıklarınızı okudukça içim eziliyor, Rabbim feraha çıkarsın sizi de yavrunuzuda🤲

Doğsun gözümün önünde olsun benim vücuda bağlı olmasın da 😂 şimdi en ufak bir şeyde stres oluyorum yok akıntı geldi yok kanama oldu pof
Bir tecrübeli ana derki her anınızın tadını çıkarn, doğduktan sonra bu neymiş böylee yaaa diyorsunuz ve hamileliğinizi özlüyorsunuz 😂😂

Kese yırtıldığı için bebek enfeksiyon kapmasın diye antibiyotik tedavisi veriliyor. Karnımda kıpır kıpır olan bir meleğe ben kıymayacağım. O masaya yatacaksam da bunun gerçekten son çare olduğunu bileceğim. Mucizelere çok ihtiyacım var. Umudum da var.
Çok geçmiş olsun dualarımız sizinle umarım bebiş ve sizin iyi haberlerini alırız en kısa sürede

Bende 54 ile hamile kaldım şimdi 58 im göbüş bu boyda son 2-3 haftadır göbeğim çıktı beni. Bş anda😂 3 haftaya baby shower var🤰🏻🤰🏻

Eklentiler

• IMG_0975.jpeg
    IMG_0975.jpeg
    83,2 KB · Görüntüleme: 62
Bende senin gibi düşünüyorum. Burada çok kez yazdım kendimi markanın tanıtım elemanı gibi hissediyorum ama bence bu enfeksiyon durumu için NBL Gynobiotics i bi araştırın , deneyin. Bana çok iyi geliyor. NBL zaten probiyotik konusunda çok bilimdir bir firma

Eurofinste iyi bence , burada bir çok arkadaş oraya yaptırdı nipt testini
Canım bunu mu kullanıyorsun?
Ben holistik tıpın katkısız koruyucusuz probiyotiğini kullanıyorum ama bir ile yaramıyor gibi, idrar yollarında enfeksiyon var şuanda
Belki senin önerdiğin işe yarar

Eklentiler

• Screenshot_20240817-125200_Chrome.jpg
    Screenshot_20240817-125200_Chrome.jpg
    65,6 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar görümcem bebek arabası almıştı e bebekten 400 tl çek vermişler uygulamada kullanmaya çalışıyorum ama olmuyor nasıl kullanılıyor bilen var mı ?

Kızlar ben pazartesi günü ishal oldum çok kötüydüm acile gittim antibiyotik başladı aynı zamanda idrar yolu enfeksiyonumda varmış dün yani cuma günü ise normal kadın doğumda randevum vardı gittim anlattım onları antibiyotiğe devam et dedi bebek iyi dedi. Ek bir ilaç tedavi önermedi. Dün geceden beri ise yeşil sümüksü bir akıntı geliyor. Sizce tekrar doktora gitmem gerekir mi? Sürekli sürekli doktora gitmekte çok can sıkıcı ama eminde olamıyorum. Dün iyi demişti ama o bunu derken bu akıntı yoktu. Sizce gitmeli miyim yoksa zaten antibiyotik kullanıyorum geçer mi?

Bende 54 ile hamile kaldım şimdi 58 im göbüş bu boyda son 2-3 haftadır göbeğim çıktı beni. Bş anda😂 3 haftaya baby shower var🤰🏻🤰🏻
Oyyy maşallah 🧿 daha erken değil mi baby shower için 😅
Canım bunu mu kullanıyorsun?
Ben holistik tıpın katkısız koruyucusuz probiyotiğini kullanıyorum ama bir ile yaramıyor gibi, idrar yollarında enfeksiyon var şuanda
Belki senin önerdiğin işe yarar
Hayır canım o değil , resmini ekliyorum. Kutunun içinde 10 tane var sabah akşam kullanıyorsun 5 günde bitiyor.
IMG_8577.jpeg

Oyyy maşallah 🧿 daha erken değil mi baby shower için 😅

Hayır canım o değil , resmini ekliyorum. Kutunun içinde 10 tane var sabah akşam kullanıyorsun 5 günde bitiyor.
Eki Görüntüle 3466935
biraz erken oldu 😂arkadaşlarım yurtdısından geliyodu öyle denk getirdik bide son aylar ağırlaşılıyo diye çokte geç yapmak istemedim max 30 a kadar yapardım yine

Eşim almaya gitti şimdi rahat edemedim .
Aslında doktora gitsem iyi ama ben şikayetimi anlatıyorum her defasında bebeğin sıvısına bakıp iyi sıvısı normal akıntıdır o diyorlar
Ben doktora ilk geldigjmde bebeğin sıvısına baktı. Gayet iyi dedi. Gönderecekti. Ama için rahat etsin istiyorsan amnisure test al yapalım dedi. Gittik aldık ve o testte çıktı. Korkutmak istemem ama bebeğin suyunun iyi olması doğru bir ölçüt değil bence. Ne zamandan beri devam ediyor akıntı?

Ben doktora ilk geldigjmde bebeğin sıvısına baktı. Gayet iyi dedi. Gönderecekti. Ama için rahat etsin istiyorsan amnisure test al yapalım dedi. Gittik aldık ve o testte çıktı. Korkutmak istemem ama bebeğin suyunun iyi olması doğru bir ölçüt değil bence. Ne zamandan beri devam ediyor akıntı?
Ben şuan 19. Haftaya giricem. 12 den beri devam ediyor aynı şekilde . Her kontrole gittiğimde soruyorum ama hep normal diyor .
Amnisure test de bulamıyoruz tornusol kağıdı da :KK43: siz nereden aldınız

Kırtasiyelerde olur aslında. Deney için kullanılıyor. Al sense ped bulabilirseniz o da iyi. Ama sıvı çok fazlaysa acile gidip amnisure testi yaptırın bence.
Kırtasiyelere soruyor hala eşim kağıdı bulamadı daha .
Al sense ped de eczanelerim hepsi bizde bulunmaz dedi .
Maraştayız biz sanırım küçük şehir olduğu için de olabilir

X