Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    144
Doktor yönlendiriyor radyoloji sekreterliği de gün veriyor. Her yerde aynı mı olur bilmiyorum ama

Doktor yönlendiriyor radyoloji sekreterliği de gün veriyor. Her yerde aynı mı olur bilmiyorum ama
Aa anladım tüh ya yönlendirmedi bir de sıra bulamazsak neyse 2 hafta sonra gel demiştik zaten o zaman gideyim tekrar randevu isteyim teşekkür ederim

Aa anladım tüh ya yönlendirmedi bir de sıra bulamazsak neyse 2 hafta sonra gel demiştik zaten o zaman gideyim tekrar randevu isteyim teşekkür ederim
Devlet hastanesinde çok zor sıra bulursunuz, bana 3 Eylül demişlerdi bundan 3 hafta önce. O da hastaneyi telefonla arayıp randevu almam lazımmış bir hafta öncesinde. Prosedürünü belki hastaneyi arayıp öğrenebilirsiniz.

2 hafta sonra 18. Haftada olacağız detaylı ultrason en geç ne zaman yapılabiliyor?

İnşallah bulursun canım şans meselesi. Benim akrabam aynı gün içinde randevu bulup girmişti detaylıya. Çok şaşırmıştım çünkü normalde asla bulunmuyor baya önceden alınıyordu

İnşallah bulursun canım şans meselesi. Benim akrabam aynı gün içinde randevu bulup girmişti detaylıya. Çok şaşırmıştım çünkü normalde asla bulunmuyor baya önceden alınıyordu
Ay boşa telaş yapmışım gittiğim hastanede detaylı yokmuş zaten artık mecbur özele gideceğim

Amin inşallah.benim karnımın içini aşırı acitirdi oğlum.bide maşallah aşırı hareketliydi.suan yine öyle.herseylerine şükür elhamdülillah

Canım cerrahpaşada gideceğin gün bile randevı alabiliyorsun bir bak istersen ben orada yaptıracağım.
Aa öyle mi peki önce normal kadın doğuma mı randevu almam lazım yoksa direkt detaylı için randevu alabilir miyim?

Ben birini 17+2'de oldum. Diğerini 22+1 de vurulacağım. Tam hangi haftalarda olunuyor bilmiyorum ama aile hekimliğinden ebem arayıp söylemişti. Onlara sormalisin bence.
Bugün aradılar canım benide 18.22 hafta arası oluyomus bende kadın dogumcuma sormadigim için emin olamamistim haftaya gidicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…