Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Kayseri'de Mehmet Tayyar var, bizzat gitmedim ama cv si çok iyi, bir de acıbadem öneriliyor

Canım başın sağolsun çok üzüldüm. Dilerim doğumun sorunsuz huzur dolu geçer. Benim bi arkadaşımda kocası ve oğluyla kalmıştı hastanede. Çokta mutlu geçmişti. Dilerim seninde oh diyeceğin şekilde geçer.

yaa başınız sağ olsun Allah imtihanınızı kolaylaştırsın rabbim kaldıramayacağınız yükü yüklemez insallah önümüzde cok vakit var belki bir çıkar yol bulursunuz içinize sinen
Amin inşallah
Şimdi bende huzursuz oldum ya.dun 17+5tim ayrintiliya girdim.hersey iyi demişti.erken mi girmis oldum ben

ne kadar kalmasini istiyorsun pekii
İlk doğumda annem 2 gün hastanede kaldı. 3 gün de evde kaldı. 2 gün de kayınvalidem kaldı. 7. günden sonra yalnız kaldım. Bu sefer daha iyi olursam daha az kalırlar. İlkinde sezaryen sonrası 4 kat merdiven çıkıp kötüleşmiştim mecbur kaldılar

Selamlar dostlar, uzun zamandır girmiyordum. Umarım herkesin hamileliği iyi gidiyordur. 15 haftalık olduk biz de. Nihayet pzt günü genel anestezi ile serklaj olacağım. Serklajlı annelere birkaç sorum olacak. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
1) Siz de genel anestezi ile mı oldunuz? Bebek için riskli olur diye korkuyorum.
2) Ameliyat sonrası hastanede kaldınız mı?
3) Serklaj sonrası özellikle nelere dikkat ettiniz?
4) İdrar yolu enfeksiyonu var biraz. Bu vajinal enfeksiyona sebep olur mu?
5) Ne kadar yatarak istirahat ettiniz?

Amin inşallah

Şimdi bende huzursuz oldum ya.dun 17+5tim ayrintiliya girdim.hersey iyi demişti.erken mi girmis oldum ben
Canım bu konuda grupta kararsız çok arkadaş vardı. Ben de doktoruma sordum ve gerçekten mükemmel bir doktor. Resmen ayrıntılı ultrason yaptı bana . Çok uğraştı parmaklarna kadar saydı bebişin.
Hatta örnek olsun diye yüzünü gösterdi bak yarık dudak var mı diye sorarsan yok bence ama kesim diyemiyorum çünkü daha erken oluşmamış tam dedi .

Seni huzursuz etmek istemem ama ben 22 ya da 21. Haftada yaptırmayı düşünüyorum Rabbim nasip ederse inşallah

doğum konuşmak için biraz erken ama merak ediyorum kızlar düşüncenizi, doğumdan sonra refakatçi olarak yanınızda kimin kalmasını istersiniz yahut eşinizle tek mi bu süreci geçirmek istersiniz??
Kuzenim ben yanında kalırım diye teklif etti vazgeçmezse kabul edicem Annemde oğlumla ilgilenir. Çünkü oğlum anneme alışkın onda kalır sadece.

Arkadaşlar kısa bir sorum olacak ben şuana kadar hiç ciğer yemedim çok canım istedi
Bugün bir porsiyon yesem bir sıkıntı olur mu ?

Bebekte iz olur derler . Annem bana hamileyken yemiş karnına elini sürmüş benim karnımda iz var mesela ne kadar doğru bilmiyorum tabi .

Başın sağolsun canım. Mekanı cennet olsun inşallah. Oğlun babasyla durur bence kaç yaşında.

Ben fazla leke olayına inanmıyorum canım ama bence nefsin geçecek kadar yemende bir zarar olduğunu düşünmüyorum. Benimde doktorum Çiğ köfte falan yeme dedi ama geçen gün canım çekti yedim 2 3 ısırık

Bir kaç arkadaşta daha varmış normal demek ki. Soda içelim iyi gelir belki
Aa sabah tesadüf soda icmistim ondan sonra mi gecti acaba
doğum konuşmak için biraz erken ama merak ediyorum kızlar düşüncenizi, doğumdan sonra refakatçi olarak yanınızda kimin kalmasını istersiniz yahut eşinizle tek mi bu süreci geçirmek istersiniz??
Annem gelecek muhtemelen ilkinde de o gelmisti ama eşim 10 gün işe gitmedi bebege bakti sezaryen olmuştum bunda 2 bebekle napariz bilmiyorum
Ayy ben sabah dogum yaptim güya annemi getirdim ama yattigim özel hastane hemşireler tuvalete bile goturuyorlardi anneme hiç gerek kalmadi gece de annem horul horul uyurken hemşire yardim etti
Bana ilk gebeligimde sakatat yasak demisti biri ya kimdi o hain ben ilk gebeligimde surekli paça çorbası kokoreç aşerip durdum yazik bana bunda hiç aşermem yok herşeyden midem bulaniyor

cinnabon

ay ben kaldırırdım en azından eşimi yardım etsin diye ben de açıkçası kimseyi istemiyorum yanımda, hamilelik sürecimde çok yalnız bırakıldığım için herkes tarafından doğumda da istemiyorum eşim dışında kimseyi.. ama acaba yanlış mı düşünüyorum diye arada sorgulamıyorum değil

Ben annemin kalmasını istiyorum gidişata göre süreyi kısaltıp uzatabilirim.Evdeki dinamiğe bağlı olacak gibi duruyor.Eşim ve ben tecrübesiz bu konuda hemen adapte olursak süre kısalır diye düşünüyorum ama belli olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…