Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Bu arada 2 kızım var ilki hemen gösterdi 11 haftalıkken ikincisi 8 aylıkken gösterdi buda doğunca öğrenicem gibi işin kötüsü soranlara göstermiyor diyinceee inanmıyolar
Sen konul bebeğinle doktora gitmeden. Bak yavrum cinsiyetini gösterirsen sana güzel ciciler alırım , hem sen göstermeyince insanlar annene inanmıyor diyin

Canım bizimkide aynı sürekli 17 .haftadayim bugün gene gittim devlet Hastanesi'ne.gidiyorsun orda cihazlar biraz eski detaylı ultrasonla öğrenirim dedim bende 20.haftada gidicem sen gitmicekmisin ozaman ogrenisin

Ya benimde sol bacağımda ağrılı biseyler olmaya başladı iki üç gündür soda da içiyorum hergun birtane magnezyuma başlamak lazım galiba doktora söylemeyi unuttum bugün

Canım bizimkide aynı sürekli 17 .haftadayim bugün gene gittim devlet Hastanesi'ne.gidiyorsun orda cihazlar biraz eski detaylı ultrasonla öğrenirim dedim bende 20.haftada gidicem sen gitmicekmisin ozaman ogrenisin
Özele de gittim göstermedi canm yarın sıra alacam ayrıntılı için o zaman gösterir inşallah

Kızlar çok fena boynum omzum tutulmuş durumda kafama göre kremde kullanamıyorum ne geçirir bu ağrıyı
Sıcak uygulamadan başka bişey rahatlatmaz çok sık yaşıyorum bende bu durumu ama yine de bi kaç gün çekeceksiniz maalesef inşallah daha çabuk geçer

kız bu kadar uğraşmaya gerek var mı cidden bazısı zaten direkt kaçıncı haftadasınn diyor. Ay soranlara da Mesala 12-13. Haftamda 3 aylık diyorum. 14-15. Hafta da 3,5 aylık 16. Hafta da zaten 4 aylık

Ay hesabı çok farklı çıkıyor ya aslında. Mesela 20. haftada 5 ay bitmiş olacak teknik olarak ama hamilelik 40 hafta desek, noldu 9 ay o zaman? Baya baya 10 ay oluyor İnternette şey görmüştüm
1. Ay => 1-4 Hafta
2. Ay => 5-8 Hafta
3. Ay => 9-13 Hafta
4. Ay => 14-17 Hafta
5. Ay => 18-21 Hafta
6. Ay => 22-26 Hafta
7. Ay => 27-30 Hafta
8. Ay => 31-35 Hafta
9. Ay => 36-40 Hafta

Bnm hesaba çıkıyor 16 haftalik 4 ay 20haftalik 5 ay olmuyor işte tam 22haftalik olunca 5ay oluyor

Bnm hesaba çıkıyor 16 haftalik 4 ay 20haftalik 5 ay olmuyor işte tam 22haftalik olunca 5ay oluyor
Aa evet haklısınız. Son adetin ilk gününden saydırmasalar sorun yok aslında Ben soranlara 4,5 aylık diyip geçiyorum. Yeni anne olanlar ya da kısmen daha genç olanlar zaten ay sormadan kaç haftalık diye soruyor

Özele de gittim göstermedi canm yarın sıra alacam ayrıntılı için o zaman gösterir inşallah
Aaa demekki göstermeyince gostermiyorr bende devlet hastanesinin makinasını sucladim.baya kötü diye bende detaylıca öğrenirim dedim sağlıklı olsunda doktor bana 20. Haftada detayliya git dedi siz kaçıncı haftada gidiceksiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…