Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
İyi akşamlar kızlar.. bugün evde temizlik yapıp doktora gittim, bebiş ilk defa böyle iki büklüm duruyordu. Acaba temizlik yaptığım için mi böyle duruyor? Ben mi yanlış bir hareket yapıyorum ki? Bilgisi olan var mı?

Eklentiler

• IMG_20240808_224155.jpg
    IMG_20240808_224155.jpg
    146,5 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_20240808_224049.jpg
    IMG_20240808_224049.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 65
İyi akşamlar kızlar.. bugün evde temizlik yapıp doktora gittim, bebiş ilk defa böyle iki büklüm duruyordu. Acaba temizlik yaptığım için mi böyle duruyor? Ben mi yanlış bir hareket yapıyorum ki? Bilgisi olan var mı?
Yok sanmam 😂 benimkilerden biri de bacağını kafasına çekmiş tepesine aşırmıştı diğeri de karnına çekmişti 🤪 nasıl rahat ediyorlarsa öyle yatıyorlar merak etme

Kızlar ya biz bugün 17+0 olduk. Sol kasık da ağrı başladı öğleden sonra. Yaşayan var mı ? Korkmalımıyım
Bende 18olcam arada bende de sağ kasik oluyor kuzum korkma ama druna da bi sor yine de.sade soda tüketmeye çalış bide.
İyi akşamlar kızlr bugün 19+3 olduk bıgün Dr kontrol ı'm vardı ama cinsiyeti yine öğreemedim bacak bacak üstüne atmış en son gittiğimdede aynı pozisyondaydı acaba ne yapsam cocuğun pozisyonu değişir
Senin kiz bence bukadar inat ettiğine bakarsan🫣🤣

Korkma canım benimde 3 gündür var. Doktor normal dedi sıcaklardan kaslarimiz gevşiyormuş kasık ve bacağımıza vuruyormuş. Günde 1 tane maden suyu iç dedi bana 🌸
Ay iyi bari , özellikle sağ tarafa yatınca sol kasığım ağrıdı 🤷🏼‍♀️
Canım bebişler artık büyüyor içeriye zor sığıyorlar ondan öyle olmuştur endişelenme , zaten anormal bir durum olsaydı doktorun da söylerdi 🌸
Bende 18olcam arada bende de sağ kasik oluyor kuzum korkma ama druna da bi sor yine de.sade soda tüketmeye çalış bide.
Evet soda tüketeyim bende , yalnız olmadığıma sevindim 🙈

İyi akşamlar kızlr bugün 19+3 olduk bıgün Dr kontrol ı'm vardı ama cinsiyeti yine öğreemedim bacak bacak üstüne atmış en son gittiğimdede aynı pozisyondaydı acaba ne yapsam cocuğun pozisyonu değişir
TAtli kahve felan ictim mi canim sutde baya etkili bebisin hareket etmesinde .masallahi var seninkininde bu gidisle dogumda ogrenicen😂

Yok sanmam 😂 benimkilerden biri de bacağını kafasına çekmiş tepesine aşırmıştı diğeri de karnına çekmişti 🤪 nasıl rahat ediyorlarsa öyle yatıyorlar merak etme
Korktum bende ya 😅 yordum herhalde diye ağlayasım gelip duruyordu 😅 Allah razı olsun inşallah hepinizden.. teşekkür ederim rahatlattığınız için 😅

X